Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#367807
Današnji dan je bila ena sama pesem in s poročilom nisem mogel odlašati do jutri.
Hvala Stanetu, ker mi je po sindikalni ceni zadnji moment omogočil štartnino in seveda za super druženje po tekmi še z nekaj fanti.
Naj takoj omenim, da je bila ta tekma tekma presežkov. Če odmislim idealno vreme, na katerega organizator ni mogel vplivat, je vse ostale zadeve izpeljal zares briljantno. Zelo všeč mi je bil že štart. Štartno mesto smo zapuščali v valovih, po trije vsakih pet sekund. Začelo se je že ob osmih, kar mi je zelo všeč, najprej tekači na 40km, po kratki pavzi na 25 in slednji še mi, vajenci :D Pri Sv. Ani, kjer je bil za nas gorski cilj :-- , sem bil, kot bi trenil. Okrepčilo in obrat v dolino. Okrepčevalnica založena, navijači bučni, oznake proge super, podlaga suha.
Ko prideš v cilj, pa lahko samo ostrmiš. Ne vem ali je zaradi virusa ali pa so Ribnčani tako natančni , mize z okrepčili so bile za slikat, tako lepo je bilo vse pošlihtano. Malica super, zame, kot vedno, repete. Rezultati ažurni, podelitev tudi, seveda brez rokovanja in osebnega stika.
Zadovoljen tudi z uvrstitvijo, ne zgodi se mi prav pogosto, da se mi zlato izmakne samo za minuto in enajst sekund :drink
Organizatorji - še enkrat, vsaka vam čast!
Uporabniški avatar
 Franci65
#367813
Preživel sem čudovit dan v družbi tekaških prijateljev. Na progi opazil veliko srnic, celo eno 4-nožno. V cilju smo po človeško sedli za pripravljene mize in si takoj postregli s hrano, za razliko od Idrije, kjer si utrujeno rit lahko odložil edino na vroči asfalt. Tokrat sem si zaželel, da 25 km nebi minilo tako hitro.
 TONEK
#368508
Ni za kej, Franci. prijave se lepo polnijo. Na 'lumpi teku' bom v družbi samih najstnic. :D
 TONEK
#369259
Zaradi teka na Črno prst, ki se bo odvijal na isti dan, kot tekma v Ribnici, z žalostjo v srcu prodajam štartnino.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA