Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zz topka
#367808
Andi, nimam besed, kot jih najbrž tudi ti še en cejt ne boš imel, s katerimi bi prehvalila ta tvoj življenjski dosežek. Presežek? :shock:
Zato se ti le do tal in še par metrov globoko v zemljo priklonim in ti čestitam za to. :cast: :cast: :cast:
Ko boš pa zgodbo spisal, komaj čakam, da jo preberem. A, najprej se spočij. Če ti zmanjka papirja, pridi čez AC do mene, hihi. Ga imam viška. :D
Zares en velik poklon še enkrat. In tvoji Kristini in Viti tudi! :cast: :cast: :cast:
Rezultati: https://api.raceresult.com/156560/MD0QK ... V7L5139YPQ
Kako lepo je videt na prvem listu slovensko zastavo. :Fslo
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 zz topka
#367870
O, mwoj buh, Andi...
Snoči vidim, da si dal gor, si rečem, ne bom zdej, bom zjutru, u miri prečitala....
Zjutru vstanem, si skuham kofje, grem na komp, čitam, čitam, se vmes sprašavam, kako, pr oštji, si lohk vsje tu zapomniš? In tako natančno vsje opisuješ? Jast še po naših hribih, k jih kao poznam, glih da vem, kje bluzim... :shock: :shock:
In,...bem, tu nej glih za vsazga, ma moram povejdat... med požiranjem tvojih stavkov sem morala it dva bota srat :!: :!: :!: Od tako hudih dobrot, k sem jih z branjem zmazala!!! :oops: :D
Ponovim besede tekača na 100 milj, k ti je rekel: »You are a real hero, my friend«
:clap: :cast: :clap: :cast1: :cast: :clap:
Kdor ob tem branju solze ne potoči, ne vem iz česa je :roll: :roll: :roll:

P.S. Sej vejš, de sem picajzlasta... Ma, tu me muči :shock: 8) : Tuki najbrž misliš na K&V? (Po 350 višincev in sopihanja na vročem soncu, sledi dolg spust in ravnina v Morgins, kjer me čakata K&M.) :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA