Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#370354
14 dni po UTVV Vipava me je spet zaneslo v nov izziv. 21.5. se je po dveh letih premora na Vodiški planini spet dogajalo, 8 ur gor-dol, štart nad Kropo pri Žagi, 2km in 500 višincev. Ker tam še nisem bila, grem pogledat. Kar strm in zahteven vzpon po gozdu, tudi čez nekaj skalc in korenin, sploh za navzdol zahteven teren.
Nahrbtnike nam peljejo s terencem, saj je cilj na Vodiški planini, prav tako tudi zaključek s podelitvijo. Ob 8h nas štarta kar nekaj, eni 'zares', eni pohodniško. Sama nisem imela planov, vendar sem že po prvem vzponu vedela, da več kot 7x ne bo šlo, ker navzdol ne bom dirkala. Štirje možakarji so dokazovali nasprotno, tudi navzdol so drveli :shock: , in Stanetu je na koncu uspelo 10x, kar je izjemno :clap: . Jaz sem v sedmih urah 7x prišla do koče, kar je naneslo 25km in dobrih 3500 višincev. Fajn prireditev, precej domačinov vsakodnevno hodi gor in se vpisujejo v knjigo, nekateri po makadamski cesti tudi s kolesi. Če kdo hoče naredit dober trening, vabljen naslednje leto, so veseli vsakega.

Včeraj, 28.5. pa tradicionalna prireditev Miss narcis, pred tem pa 6 ur Španovega vrha, kjer prav tako nisem smela manjkati :lol: :mrgreen: . Malo nam je nagajalo vreme, tako kot tudi tekačem na Kriška trailu, nas je bilo nekaj manj, pa je bilo vseeno fajn. Mi je uspelo 7x gor pa dol, skoraj 30km in 2700 višincev. Ko bodo na Zavodu za šport Jesenice objavili rezultate in fotke, jih naknadno prilimam sem gor.
Za naprej še nimam planov, kaj vem kam me še zanese :lol: .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA