Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#370360
Najbrž sem edini, ki se je na tekmo prijavil, jo vplačal in nanjo pozabil. Nanjo me je v petek opozoril kolega, ki sva se skupaj prijavljala pol leta nazaj. Ker sem nekaj časa tudi že malo Gorenjca :lol: , je seveda nisem mogel izpustiti. (ker sem si pred leti zadal, da v enem vikendu pretečem le eno tekmo) Če bi bil mlajši, bi rekel, da mi je služila kot 'iztek' za sobotno tekmo na Tolsti vrh, tako pa me je gnal firbec kako izgledajo sv. Višarje od blizu. Na roko mi je šlo tudi hladno vreme, saj so bile zgoraj le kake tri stopinje, rahlo deževati pa je začelo slabo uro pred mojim ciljem.
Za to tekmo velja 'malo denarja, malo muzike'. Ustavilo se je pri darilni vrečki in finišerju, pogrešal pa sem slastne sobotne čevapčiče in podelitev v starostnih kategorijah, katere so prikazali le virtualno :mrgreen: Popoln užitek mi je bil vzpon na Višarje ob smučiščih, zrak je bil 100% mešanica, žal je razglede ovirala megla. Spodaj sta bili dve okrepčevalnici, zgoraj pa le vodna postaja. Za sestop sem porabil malenkost manj časa, kot za vzpon, :( kljub temu sem bil v cilju poldrugo uro pred limitom. Organizirane so bile tudi daljše proge, vendar je bila udeležba izredno slaba. Ča sem bil v soboto na Kriški absolutno najstarejši tekmovalec, pa sta bila tu dva še bolj siva, izstopal je možakar pri 75-tih letih, kateremu sem bil komaj kos le pri vzponu, za dol pa je odfrčal kot mlad gams. 25km in 1800m vzpona je premagal v neverjetnih štirih urah. Ne vem, kaj se je dogajalo z nekaterimi našimi fanti, zakaj so navedeni ob koncu rezultatov???
Se že veselim nedeljskega Ratitovca. :D
https://my.raceresult.com/190343/results#0_BDE5C5

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA