Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#370706
Se vama opravičujem, ampak škoda besed za 'organizirano pogrebščino'.
Uporabniški avatar
 majcka
#370710
TONEK napisal/-a:Se vama opravičujem, ampak škoda besed za 'organizirano pogrebščino'.


Kdaj TI organiziraš kakšnega, da bodo ostali videli, kako MORA bit?? :?: :?: :?:
 daca10
#372263
Lani me ni bilo in ne morem komentirati, letos sem dobila prijateljevo ponudbo za gratis štartnino za Vrata Valley run 26km, namesto njegove žene :) , in kot prava Gorenjka sem to izkoristila :mrgreen: :lol: . Blizu doma, razdalja tudi pravšnja za trenutno pripravljenost :wink: , pa pejmo pogledat, kako bo.
Meni je bilo všeč, traso sem poznala od prejšnjih pohajkovanj, okrepčevalnici 2, tisto pri Aljaževem domu smo uporabili 2x, gor in dol, sem pa seveda imela s sabo tudi dovolj vode v mehu glede na zares vroč dan. V cilju nas je z mikrofonom pričakal ŽigaX, ki nas je seveda pospremil že na začetku. Samopostrežna okrepčevalnica v šotoru mi je bila tudi všeč, brezalhoholno pivo in radler, voda, sokovi, coca cola, piza, sladoled.
Zadovoljna tud z rezultatom, hvalabogu smo precej tekli po senci in ob osvežujoči Triglavski Bistrici.
Čestitke vsem za borbo z vročino, sploh tekmovalcem na ta dolgih trasah :clap: :laola
Rezultati https://protime.si/sl_si/dogodek/trigla ... -run-2023/

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA