Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#370736
Včeraj me je pot vodila na Dolenjsko, v vasico Trebelno nad Trebnjem. Lepa, urejena vasica, posebno pa lovski dom, ki je bil središče dogajanja. Garmin mi predstavi najdaljšo :mrgreen: makadamsko dostopno pot, vendar ni panike, saj sem ziheraš in kljub temu že uro pred štartom pri domu. Spikerja je bilo slišati že od daleč in za razliko od večine drugih, prav prijetno ga je bilo poslušat.
Pred tekmo nisem imel prav nobenih pričakovanj, saj je kratka in skoraj ravninska. Ker se je odvijala v popoldanskem terminu, je bilo daleč od jutranje svežine, katera mi v zadnjem času vedno več pomeni. Razen Vinka, Jožeta in Eda, je bilo tam zbranih 52 manjznanih in neznanih tekačev. Najštevilčnejšo kategorijo nas je predstavljalo kar 10 superveteranov, kjer sem bil med mlajšimi :D :D . Do srebra me je ločilo dobre pol minute, vendar slaba 'mešanica goriva' enostavno ni dovoljevala kaj več. Oznake so bile super, okrepčevalnic dovolj, celo tablice z oddaljenostjo do cilja so bile nameščene.
Divjačinski golaž je bil tako super, da sem bil primoran ponoviti vajo. Za 12€ sem dobil še kvalitetno majico, merjaščevo salamo in kapco.
Ob povratku sem bil na avtocesti (brez garmina) kot bi mignil.
Sedaj pa komaj čakam ČRNO PRST.
 vinkop
#370737
lep prispevek :clap: res nam vreme ni bilo preveč temperaturno naklonjeno, ampak ostalo je bilo brez pripomb. Lepo izpeljana tekma, ki kot se šešlja, naj bi bila tudi zadnja na Trebelnem. Bomo videli. :toast:
 TONEK
#370739
Hvala, Valentina!
Mislim, da ne eno, ne drugo. Original navigacija, ki je instalirana v avtu.
Da ne bi slučajno zatajila Črne prsti!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA