Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#371376
Ker so Italijani že od nekdaj malce posebneži, je bil štart tekme šele po kosilu. Sonce je pripekalo, sneg po prisojah je bil prava mineštra. Kljub temu obvezne derezice, mini gamaše in palice pa priporočljive. Prva tretjina trase je bila večinoma ravninska, zato sem v gnilem snegu obtičal na začelju kolone. Jasmina me je že od daleč bodrila, najbrž je mislila, da se bom kar usedel v tisto godljo. :D
Ha, na vrsti je bil gozdič, osojna lega, strmina, pomrznjen sneg. Kaj je lahko lepšega od dane situacije. Prehitim prvega, petega, desetega, do koče Zacchi že 25-tega tekmovalca. :D :D :D
Od tam naprej pa 'prosti pad', ki me je malce zaustavil, do cilja me je prehitelo kakšnih osem tekmovalcev. Med 220 tekmovalci je bilo 15 Slovencev in Mirko, ki je tekmoval za Italijo. Najbolj se je odrezal Timotej, saj je bil v cilju drugi.
Po tekmi se je dogajanje preselilo v Trbiž, kjer je bila ponovna borba za parking, še večja pa za malico, saj so nekateri čakali v vrsti več kot uro.
Prvič, zadnjič in nikoli več.
https://my.raceresult.com/229029/#1_42D0E9
 TONEK
#371378
Hvala, Valentina!
Kot sem iz razpisa razumel, je bilo to kot neko državno prvenstvo (zato so premaknili štart na drugo uro popoldne, da bi lahko prišli tudi tekmovalci s Sicilije in Kalabrije :mrgreen: pravočasno). V rezultatih sploh ni objavljenih kategorij, najbrž si prišla peš do moje uvrstitve, sem bil pa v cilju le malce jezen, ko me je malo pred njim prehitel starejši gospod, '55letnik :--
Uporabniški avatar
 zz topka
#371379
Sej peš ni težko zračunat... te naučim, če še ne znaš 8) :D
Zgoraj nad rezultati imaš Complete results as PDF...Klikneš. Se prenesejo. Jih odpreš.
Stisneš tipko F3 in zgoraj desno se ti prikaže eno prazno okence. Vanj vtipkaš MASTER C(tvoja kat) in ti vrže ven vse iz tvoje kategorije. In pole sam prešteješ, kolk jih je do tebe :D
Tako lahko za vse iščeš...
 TONEK
#371384
Ni sile, Valentina! Na f3 se niti linca ne prikaže. Te bo naslednjo soboto kaj vleklo proti Škofji loki? Lepo bi te bilo spet kaj videti (slišati) :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA