Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#371485
Juhuhu, nova tekma je tu.
Naj omenim, da sem se s težkim srcem odpovedal Gradiškemu teku z dolgoletno tradicijo, ki se je odvijal na isti dan, in ni mi žal. Vsekakor je bil v velik plus oddaljenost dogajanja, relativno nizka cena, pika na i pa idealno vreme. Glede na prvo izvedbo je bilo organizatorjevih kiksov bolj malo. Največji je bil zamaknitev že tako poznega štarta, za nekaj tekačev usodna slaba oznaka, kjer s ceste skreneš v strmino, v cilju nobenega čaja ali tekočine, je pa pir tekel v potokih, seveda ne kostenlos. Skoparili so tudi s starostnimi kategorijami, saj se žal tudi pri njih svet konča pri Abrahamu.
Kraj dogajanja na fantastični lokaciji, ogromen parking, ki bi bil v primeru deževja zelo vprašljiv, okrepčevalnici dobro založeni z nadvse prijaznim osebjem, pogrešal sem edino rozine, rezultati ažurni, podelitev žal ne, obilna in okusna malica, spiker bo z malo vaje še boljši, kapo dol pa trasi (takratki), saj tako lepo, zanimivo in razgibano težko kje doživiš.
Nasmiselno je tu omenjat moje težave, vendar sem bil njim navkljub s tekom (in rezultatom) izredno zadovoljen. Kot najstarejši udeleženec tekme sem prehitel 60% tekačev. V starostni kategoriji seveda nisem imel nobenih možnosti za vidnejšo uvrstitev, kjer so bili tekmeci tudi 16 let mlajši mladeniči. :D
Ob popravku omenjenih anomalij se naslednje leto z veseljem vračam.
https://timing.si/slv/dogodek/1898

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA