Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#371508
...spada v lepši šopek tekaških prireditev. Na sporedu je bil včeraj, in žal v pozno popoldanskem času, kar mojemu bioritmu ni najbolj pogodu. Vreme je bilo hladno, mokro, turobno, steza ena sama drsalnica, začinjena z blatnimi lužami. Sicer kratka in nizko, da je niti sveži sneg ni dosegel. :D Že med vožnjo do prizorišča mi je v malih možganih kljuvalo "teci vsaj enkrat pred tekmo do vrha in nazaj, da se segreješ in kolena podmažejo". Ne, rajši sem šel v bife ne kofe. :cry:
Seveda je bil na koncu tudi temu primeren rezultat in ga bom drugo leto z lahkoto napadal :-- Kot rečeno, organizacija dobra, pasulj s klobaso še bolj, pa vrabci so začeli že čivkat, da sem spet najstarejši udeleženec tekme. Ker sem bil eden redkih brez medalje, so mi zaradi prej omenjenega emšota potisnili v roke polno darilno vrečko, čeprav je bila prvotno namenjena Miletu, ki pa je predčasno odhitel na vlak...
V soboto pa v Hrastnik.
https://www.arrowliveresults.com/9Krono ... niveterani

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA