Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#371998
2. maj je zame že nekaj let rezerviran za tradicionalen gorski tek na Lisco. Hrib, ki ni prav visok, ima pa vznožje toliko nižje, se mi je tako priljubil, da me za njegov obisk ne odvrne niti najslabša vremenska napoved. Ne moti me niti oddaljenost in izmeničen promet med Hrastnikom in Zidanim mostom, kjer je na krajšem odseku cesta široka le dobra dva metra. :D
Kljub omenjeni slabi napovedi je vreme vzdržalo, blatnih delov ni bilo veliko, še najhujša drsalnica je bila sto metrov pred ciljem, kjer se je pojavila tudi megla, mraz in veter. Med tekom sem spet neverjetno užival, koleno se ni niti enkrat 'oglasilo', okrepčevalnic na relativno kratki progi, kot bi jih naklel, žal so ponujale samo vodo, v sobotni 'Vipavi' pa baje še te ne bo :twisted: . Temperatura naravnost idealna, dihalni zrak 100% mešanica.
Po preoblačenju v topli gostilni dobra jota z repetejem, čaj si moraš žal kupit, hitra podelitev in že se raztegnem v udobnem avtobusu med povratkom v dolino. Žal se je kmalu po tekmi zgodil tudi neljubi dogodek, saj so morali reševalci oživljati možakarja, baje iz sestava organizacijske ekipe. Upam, da se je zanj srečno končalo.
S svojim tekaškim rezultatom sem izredno zadovoljen. Statistika kaže, da sem v zadnjih šestih tekmah (razen lanske, ko sem bil kripl) dosegal čase med 63. 08 in 63. 25. :D
V soboto, pa kot rečeno, Vipava, nedelja pa Wingsice, če bo še kaj moči...
 TONEK
#372002
Hvala, Vinko! Z lahkoto. Samo kaj, ko sem ga napisal le zate, Valentino, pa mogoče še za kakšnega zalutalega guglovca. :-o
 hoja
#372003
TONEK čestitke za vse vrste vztrajnosti :laola :laola
Naj te vsaj pikico potolažim, še vedno redno prebiram in priznam, se mi kar kolca po časih, ko smo tudi s prsti po tipkovnici "tekmovali".
Vztrajajaj še naprej!
 TONEK
#372004
Jaz pa nimam skoraj nikogar več, s komur bi tekmoval. Ali me vržejo v skupino s 15 let mlajšimi tekači, ali pa sva dva ali trije na zmagovalnem odru. :(
Uporabniški avatar
 husein
#372005
TONEK napisal/-a:Jaz pa nimam skoraj nikogar več, s komur bi tekmoval. Ali me vržejo v skupino s 15 let mlajšimi tekači, ali pa sva dva ali trije na zmagovalnem odru. :(

Ahh Tone, ne razumeš, da te želijo le dodatno motivirati, da izboljšuješ svoje čase :twisted: :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA