Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 spela*
#372016
Ker sta se moja sotekača iz prejšnjih let odločila, da ne bosta več tekla dolgih trojk, me je že skrbelo, kje bom našla novo. No, pa se je to pokazalo kot enostavno - na Urbanovem teku Od meje do meje januarja smo se na hitro zmenile še z dvema dekletoma - Tatjano in Polono - da gremo skupaj. :D
In da gremo v ležernem tempu.
No, glede tega zadnjega ... meni se tempo nikakor ni zdel ležeren. Se pozna, da letos nisem imela dolgih tekov (za maraton Split sem zbolela, potem sem pa tekla le kratke ali razmeroma kratke teke, v upanju, da se bo poznala kilometrina od prej - no, pa se ne :shock: :lol: ).
Ampak nam je glede na vse šlo čisto spodobno. :)

Še vedno pa je to ena najlepših, če ne sploh najlepša rekreativna prireditev. Prireditev z dušo!
#372032
Kakšni lepi opisi. Bravo Spela* , bravo ZZ topka (tale topla primorščina mi vedno leže).
Tf Feniks je tudi obdelal svoj kos proge na kratkih trojkah. Bilo je zabavno in nepozabno v retro majčkah. Oranžni Slon in MojcaZ sta bila odlična (tradicionalna) družba. Rezultat :-))) boljše od pričakovanj. Na progi nam je družbo delal še LojzeP.
Analiza je seveda bila. Sicer na rezervni lokaciji (Parma), ker tradicionalno (Sarajevo 84) odprejo šele ob 12.00. Bo treba na ta dolge ali pa ta kratke počasneje odtečti :-))

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA