Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 pia
#5
Hoj!

Kratko poročilce iz teka v Senožečah. Vprašamo dekleta na prijavi, kakšna je trasa. Odgovor: na začetku malo klanca, potem po ravnem. Pa se zagotovo razen z avtom (ki ne čuti klanca) še ni sprehajala tam, zato so bili klanci tudi tam, kjer jih nismo več pričakovali... Ni ravno za psiho! Kolona se je raztegnila in prvih nismo videli samo pred sabo, ampak tudi precej nad sabo! Hudooo! Mokro je bilo pa že od 6h zjutraj. Že na ogrevanju smo bili kot iz tivolskega bazena. Da ne govorim, kako smo tuhtali, kaj bi oblekli. Da bomo mokri, je bilo jasno. Ampak kaj narediti, da bo ravno prav? Vse iz umetnih vlaken, pa je bilo O.K.
Med tekom ni bilo mrzlo, ker ni bilo burje. V nasprotnem primeru bi imeli še danes kurjo kožo in s sumom na atipično pljučnico ležali v Postojni v karanteni....
Ker, kot pravi moj prijatelj: ko zagusti, zna vsak odnehat - mi nismo. In ker je bil za tisto nedeljo predpisan kros na 12 km po razgibanem terenu, je bilo to TO.

Tale krivulja iz Suunto ure kaže klance, kilometrski časi pa so bili : Pia- 6:50 / 5:08 / 6:04 / 4:54 / 4:31 / 4:54 / 6 :33 / 5:19 / 4:49 / 5:21 / 5:52 / 5:09 skupaj 1:08,...

Eru je Polar kazal ves čas pulz okoli 160 (dobro) Ero- 6:16 / 5:38 / 5:45 / 4:43 / 4:35 / 4:25 / 5: 53 / 5:01 / 4:35 / 4:56 / 5:23 / 4:53 skupaj 1:05,...

Slika

Lp vsem! Pia & Ero

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA