Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#1877
Preteklo nedeljo - 25. 1.sem se udeležil tradicionalnega teka v Podkraju. Kljub relativno hladnemu vremenu se je zbralo preko sto udeležencev.Pri mlajših kategorijah so bili v večini naraščajniki atletskih klubov.
Na glavnem teku 3.8 in 7.6 km pa je bilo uvrščenih 54 tekačev.
Progo sta najhitreje pretekla pri ženskah Anica Živko v času13.35 , pri moških paVoglar Andrejv času23.27. ( v kategoriji nad 50 let sem slavil jaz)
Vsi sodelujoči so prejeli spominske medalje ,ter okrepčila na koncu proge v Mac Donadlsu pa še okrepčilo pred proglasitvijo rezultatov.
Najhitrejša si je za nagrado pritekla prstan , moški pa si je pritekel uro.
Organizator je pripravil tudi nekaj nagrad , ki so jih razdelili z žrebanjem.
Posebno nagrado je prejela tudi najštevilnejša družina - velik hlebec kruha.
Miro
Uporabniški avatar
 miro
#2025
Dule Hvala!!

Važno je sodelovat ne zmagat !
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Dule
#2034
miro napisal/-a:Važno je sodelovat ne zmagat !


Kje sem že videl to parolo? Aja pr meni :lol: (malo heca mora biti).

Ja ampak naših zmag (velikih ali majhnih) se pa tudi lahko veselimo, kajne Miro :wink: !
Uporabniški avatar
 miro
#2054
Seveda sem ponosen, (delam se lažno skromnega ).
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 ero
#2080
pozdravljeni,

[img=right]http://www.sportosplet.net/__slike/2004/podkraj2004_miro.jpg[/img]danes zjutraj me je v službi na mizi čakalo prijetno presenečenje - po pošti je prispel januarski bilten Maratonsko tekaške sekcije Gorenje (hvala Vasja!), ki je seveda posvečen 18. Novoletnemu teku. štiri strani A4 formata prinašajo članek Hinka Jerčiča, celotne rezultate in kolaž fotografij. tega sem si tudi sposodil in dal v fotogalerijo.

zelo pohvalno!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA