Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#2393
:D SK POHORJE HOČE je 15. februarja 2004 na Arehu na Pohorju izpeljal rekreativno prireditev 21. Tek dveh generacij. Kljub lepemu in toplemu vremenu se je teka udeležilo le 7 parov, ki so tekmovali v dveh kategorijah, in sicer oče-hči in oče-sin.
Zmagovalca v kategoriji oče in sin sta bila Kosi Edi in Gregor, ki sta 2 km dolgo progo pretekla v času 0:15.56, v kategoriji oče in hči pa sta zmagala Klinc Roman in Lora, ki sta progo pretekla v absolutno najhitrejšem skupnem času 0:15.24.
Vsem udeležencem se najlepše zahvaljujemo za sodelovanje na prireditvi. :o
Uporabniški avatar
 Dule
#2414
Moja pohvala SK POHORJE HOČE za njihova prijazna vabila in poročila s prireditev :P .

Naj bo to vzpodbuda tudi ostalim organizatorjem tekaških prireditev, da se nam pridružijo in nas obveščajo o svojih prireditvah.
Glede na veliko ponudbo tekaških prireditev menim, da se morajo organizatorji potruditi in povabiti k obisku njihovih prireditev posebej tudi tekaški forum :roll: !
Saj ima Tekaški forum vsak dan večji odmev 8) ! Pa še kakšne podrobnosti o prireditvah bi lahko izvedeli iz prve roke... :wink:
#2416
skpohorjehoce napisal/-a:Kljub lepemu in toplemu vremenu se je teka udeležilo le 7 parov, ki so tekmovali v dveh kategorijah, in sicer oče-hči in oče-sin.


Mogoče res malo, ampak začetek je in mislim, da je ta forum pravi naslov, da jih bo drugo leto še več!

Me pa to spominja na beachvolley v Žužemberku, kjer je nastopala ekipa treh generacij - dedek, oče in sin.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA