Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#66231
Tokrat sem na tekmi sodeloval le kot gledalec.Pa naj bo moje poročilo s tega zornega kota.
Jutro ni obetalo nič dobrega.V Mariboru dež.Čez dan so napovedane razjasnitve zato vseeno sklenem,da grem s kolesom.Ni mi bilo žal…
Iz Maribora do Radencev sicer ni daleč dobra ura in pol vožnje ampak skoz me neprijetno pere droben dež.Prehitevajo me vozila vseh registerskih oznak,največ pa iz Ljubljane.
V Radencih pred štartom spet začne deževati.Ampak pol dež hitro poneha.
Prve tekače počakam na krožnem križišču.Kenijci normalno…Počakam,da gredo vsi tekači mimo pol pa počasi za njimi.Vmes prepoznavam forumce,malo poslikam in tako kilometri tečejo.Pred koncem prvega kroga dohitim invalida,ki se poganja s palicami.Zapleteva se v pogovor,tako,da ga spremljam do konca 21 kilometrov in že gremo v novi krog.Odhitim naprej,da vidim kaj se dogaja v ospredju.Prve tri ženske tečejo dokaj skupaj na četrtem mestu za njimi pa Veggie.Približno tri minute ima zaostanka za tretjo.Pa si mislim sam pri sebi,da bo zadeva še mogoče zanimiva.Srečam še Igorja (trener) pa jo skupaj malo bodriva pa malo primerjava zaostanke do tretje…
Kilometri tečejo,zaostanek se manjša.2,45,2.22…
Veggie pa je z mislimi verjetno v nekem svojem vesolju, ker ,ko ji rečem,da je zaostanek že pod 2.minutama vpraša če zaostaja tista pred njo ali tista za njo…Jaz pa v smeh.
Zaostanek se vneto zmanjšuje,Jugoslovanka vse bolj popušča in na 40.kilometru že zaostaja.Tretje mesto je torej osvojeno.Veggie čestitke!!!
Spremljam jo do cilja po pa spet gas nazaj,da še koga pozdravim pred koncem.Mimo mene zdrvijo Boštjan G ,Miro, Alpek.Miha Pr,Zdravko,Lučko… Vseh se niti ne spomnim.Šel bi še bolj nazaj ampak do doma je še kar nekaj kilometrov zato obrnem pa gremo proti Mariboru.
Na koncu vsem čestitke – na 10,21 in 42 km.Tud meni se na koncu nabere za 142 km vsega skupaj.
Vreme vam je upam ustrezalo,okrepčevalnice so bile dobro založene kolikor sem uspel videti.
Lp vsem
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#66239
Zdravo Inot
ti si najhitejši poročevalec s terena, ne glede na prevozno sredstvo. Moram se ti zahvalit za bodrenje proti koncu, pa vendar nisem prehitel tistega, ki je spredaj že rumen postajal. Ker si bil tudi fotograf, upam, da bo fotka kdaj dosegljiva. Drugače pa je vse res - glede vremena - kar si napisal. Vreme je bilo namreč za tek IDEALNO. Škoda, da nisi prisostvoval pri šanku, pir si si zaslužil.
:pivo:
 Simona T
#66244
Čestitke vsem.
Očitno so vam bili pogoji res naklonjeni, ko pa ste dosegli tako lepe rezultate. Bravo. :clap:

Simona T
Uporabniški avatar
 zajc
#66247
Naj opišem svojo udeležbo na 21km in od kolegice na 10km. Odpravili smo se iz LJ v oblačnem, turobnem vremenu, vendar nismo imeli izbire, ker je bila prijavnina že plačana :D Ker smo se "cijazili" kar nekaj časa, smo prispeli v Radence šele eno uro pred začetkom teka, tako da je bilo treba na hitro opraviti ogrevanje in takoj na štart. Skrbelo me je zaradi kolegice-ŠpeleM, ker je bil to njen prvi uradni tek in se je bala, da se bo izgubila na progi :D :D :D :D in imela je pomisleke, da ni dovolj telesno pripravljena.

Tek na 21km se je pričel zame hitro, 4:15 prvi km, načrtoval sem 4:30. In rekel sem si, zakaj pa ne bi tekel 4:10/km. In začuda mi je uspelo. Nekje pri 7km sem se priklopil enemu 42-kilometrašu, ki je imel natanko isti tempo (4:10) in sva rekla besedo ali dve. Čez nekaj kilometrov mu je začel padati tempo, jaz pa sem si rekel, zdaj ali pa nikoli (teči 21km pod 1:30) in sem se poslovil od njega (in se mu zahvalil) in nadaljeval z istim tempom. Želel sem ujeti tekače pred mano in mi ni uspelo, sem pa "čutil" tekače za sabo in se počutil kot "zajc". Rekel sem si: "koristili bodo moje "zajčje :D " usluge in me bodo v zadnjih kilometrih prehiteli, ampak se jim ne bom dal, vsaj skupaj bomo prišli skozi cilj". Do 18km sem tej zasledovalni skupinici nekako ušel (sploh nisem opazil, da jih ni več za mano), razen enemu, ki me je prehitel pri 19km in mi rekel: "Greva na čas pod 1:30..." Tempo mi je ravno takrat začel padati (4:30 oz. sploh nisem več meril, ker sem samo razmišljal o tem, kaj bo spet narobe, da ne bom tekel pod 1:30 (že nekajkrat sem bil blizu temu rezultatu, pa so me ali izdala kolena ali pa mišice)), vendar so mi njegove besede dale energijo in sva tekla skupaj do 500 metrov pred ciljem, ko sem zbral še zadnje moči in začel "šprintat" in dosegel čas 1:29:13 (bruto) :D . In sem skoraj skakal od veselja v primerjavi z nekaterimi, ki so bili sklonjeni na ograjo in izgledali precej utrujeni. Tekmovalcu, ki me je spodbujal zadnja 2 kilometra, sem se 10 minut zahvaljeval za spodbudne besede.

Kolegica se je bala, da ne bo mogla preteči 10km, ker je bila največja razdalja, ki jo pretekla do tedaj 5km (razen enkrat en poskus na 10km, ki pa je bil "katastrofalen"). Kljub temu, da sem ji govoril, da jo bodo sotekmovalci dobesedno potegnili za sabo, mi ni verjela. Njej se je zgodilo prav to: sotekmovalci so jo "potegnili" za sabo in je zanjo dosegla odličen čas 1:06 in ni bila prav nič utrujena ali izgubljena :D in je bila tako navdušena, da je rekla, da bo drugo leto tekla pod 1:00.

Vreme za tek je bilo odlično, proga pa idealna za postavljanje osebnih rekordov (vsaj mojih). Hvala partnerki in ostalim gledalcem, ki so me (in tudi ostale) spodbujali ob progi.

Po teku smo se šli za 3 ure namakati v bazen v terme Radenci. Ni besed s katerimi bi opisal kakšen užitek je bilo namakati boleče kosti v topli vodi :D

Od zdaj naprej bom izbiral samo tekme, ki imajo terme v ciljni ravnini ali pa vsaj blizu :D
Nazadnje spremenil zajc, dne 20 Maj 2006, 20:30, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 mirc1
#66250
Lep pozdrav vsem da dodam še moj komentar.Tole je bil moj prvi moj polmaraton nasploh in priznam sem se še bolj navdušil za tek in take prireditve.Pohvalil bi organizatorje,in vse tekače ki so tekli ker se res pri vseh pokaže športen duh kajti vsi se spodbujajo med sabo.Res je bilo carsko.Je pa res da sem imel težavo ko me je na 18 kilometru začelo zbadati v spodnejm delun trebuha,tako sem moral hodit kake 500metrov da je bolečina popustila in potem naprej ,tako sem kljub težavam dosegel svoj osebni rekord(1:38:07).Tako da res je bilo super.


Lep pozdrav
 tex
#66254
Končno enkrat hladno in ugodno vrem v Radencih. Če se spomnim lani, ko je rešilec samo še pobiral v drugem krogu.
Izgleda, da smo številni lahko postavili osebne rekorde. Tudi jaz sem ga krepko izboljšal - na koncu 4.03.
Spoznal sem nekaj novih - kot je pri tekačih v navadi, prijetnih ljudi. Forumovci niste vedeli za kakšno analizo - sicer sem pa bil itak preutrujen za analiziranje.
LP
Uporabniški avatar
 kacj
#66270
Moj nastop na Maratonu treh src je bil zaradi zvina gleznja deset dni nazaj dolgo pod vprasajem, a sem se vseeno odlocil, da poskusim. Ce ne bi slo, bi pac odstopil, menda bi me ze zategnili do cilja :)
Vremenski pogoji so bili glede na letni cas res dobri, tudi tistih nekaj kapelj ob startu je prijalo. S tekom sem zacel kar pocasi in testiral, kako lahko stopim na poskodovano nogo. Vecjih tezav ni bilo, zato sem malo pospesil in kmalu srecal Damijana in Alpeka, pa smo skupaj tekli nekaj kilometrov. Okoli 5. km se je Damijan ze 'ogrel' in je predlagal, da poskusiva malo hitreje. In sva sla... Obcutek, ko sva prehitevala stevilne tekace, je bil kar prijeten :D Na koncu sva se malenkost stisnila in zadnje kilometre sem kar globoko dihal :roll: Glezenj je tudi vzdrzal, tako da je bil tek res prijeten. Damijanu sem na obratu zazelel lep tek se naprej, sam pa zakljucil v cilj polmaratona.
Skoraj tri ure smo potem se navijali ob progi in na cilju ter cestitali vsem, ki so uspeli priteci do cilja. Opazil sem, da me je precej opeklo Sonce in se spraseval, kdaj je sijalo tako mocno :roll: :oops:

Cestitke vsem, ki ste premagali zadane cilje!
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#66284
Z prijateljem G., ki sem ga uspel (ponovno) okužiti z virusom odvisnosti od teka in še sam ne bo vedel, kdaj ga bodo moje TF lovke zvabile med lastnike TF majčk (pri naslednjem naročilu bo pečen, saj je že spraševal po analizi, ki jo je okusil v Sežani), sva se že ob 6h odpravila iz prestolnice :driver:
Vožnja je bila BP in zako sva že pred 8:00 parkirala na avtobusni postaji v Radencih. Dobili smo se z Mostiščarjem in se ogreli in oblekli vsak za svojo progo (G.:10, Mostiščar:42, moja malenkost pa vmesno).

KLjub zgodnjemu prihodu, sem bil na startu le 5 min prej. Dobim v roke balonček, se oziram za TF pikami, pa jih je bilo manj kot ponavadi. Vidim Jazbeca, potem spustimo srčkaste balone, moj se dviguje malo manj živahno, kot ostali (upam, da ni to znamenje za dogajanje na teku) :lol:

Prvi kilometer lepo na izi, potem pa gas (ta dobri ne se smejat, mislim mal pod 5 min km). Super prvih 7 km (na koncu se izkaže, da morda presuper). Bruto čas pod 5 min/km, vreme idealno, vrli organizatorji so postavili okrepčevalnice za vsakim vogalom (se mi zdi, da na 2,5 km), take po več miz, tako, da ni bilo nobene gneče.
:clap:
Vmes mi foodpod neha kazat hitrost, se prav nič ne sekiram, pulz vidim, kilometri pa so odlično označeni, tako za 21 km kot 42 km progo (za razliko od LJ maratona npr.)
Potem pojem en gelček (tak ta majhen, ki gre v mali žepek v TF hlačke (genialna ideja, da so zadaj), enega imam še za na 14. km., Na vsaki postaji malo popijem, tempo in počutje ok. Vse do 12 km. Mi začne malo klok klok v želodcu delat, pa nekakšen težek občutek, za katerega ne veš, ali bi šel lisicam past nastavljat ali si mali jeziček s sredincem popravit. Prvič se mi je zgodilo, da sem popil preveč tekočine. Stvar poskušam popravit z drugim gelom, da mal zgostim tole vodo, dva kilometra prej.
Zadnja poteza pa je čez dva kilometra stvar še poslabšala. Občutek je postal mučen, ne pa tako, da bi se mi bilo treba ustaviti. Stisnil sem zobe, in pri kilometrskih videl, da se je vseskupaj poznalo na tempu, ki mi je padel na 5,5 mi/km. Mimo pade znani politik, ki najde čas za nabiranje točk z dialogom z publiko ob progi, sam pa stiskam zobe.
Moram pohvaliti mimo tekoče (prehitevajoče) pike in njihove kolege ter Jazbeca katerega piko imam skoraj še ves čas v vidnem polju, da vztrajam pri tempu in upam na bolje čase. In res pridejo. Na oznaki 19 km mi odleže. Pogledam na uro, želje so še dosegljive. A moči za dvig tempa je bilo le še za en kilometer. Zadnji v noramalnem tempu.
Končni rezultat pod 1:48 brutto (PB)
:juhuhu:
Razmere so bile za rekorde, kaj bi bilo šele bret kriz, ha, ha.
Ob izteku srečam sošolko iz srednje šole (tekla na 10 km, zelo zadovoljna). Srečam X-rocka in še druge TF.
Potem pa z g. počakava Mostiščarja. Namignem, da je imel res fantastičen razultat, upam, pa da bo poročilo o njem sam napisal.
Potem sem spodbujal še druge, spovdarkom na TF se razume.
Sledila je minianaliza v troje, potem pa vrnitev domov.

:heart :heart :heart - bilo je lepo, pa še koristno delo smo opravili.
Uporabniški avatar
 strelec
#66287
Sam sem imel rahle težave z bronhitisom, zato tokrat ni šlo pod 1:40 (21km), pa še z Ahilovo tetivo vlečem neko rahlo poškodbo, oz. jo čutim med tekom, ampak generalno gledano sem zadovoljen s časom. Vreme je bilo idealno, tako da je bila odločitev organizatorja za zgodnejši start čist pravilna.
Uporabniški avatar
 Mostiščar
#66289
V Radence sem se pripeljal z avtobusom v petek proti večeru. Na žalost imamo v družini trdovratno virozo, zato žene in sina nisem mogel pripeljati s sabo, da bi si privoščili malo daljše bivanje in ogled Prekmurja. Prespal sem v Radinu, da sem imel vse na dosegu roke. Za nazaj sem se peljal z Raziskovalcem in, tako upam, še z enim bodočim članom TF, Gorazdom.

Pogoji so bili idealni. Planiral sem tempo 4:20 na km, pa me je zaneslo malo hitreje. Na 10 km sem imel 40:30 (4:03/km), tudi na 20 km je bilo podobno 1:21:13 (4:05/km) in na 30 km 2:03:25 (4:07/km). Na polovici sem imel čas 1:26:08. Glede na majčkeno prehiter tempo me je potem začelo malo kriviti, pa ne prehudo: obrestovala se mi je dobra zimska kilometraža (vedno nad 300 km, v januarju celo 418), zato sem grizel kar dobro.

No, in tako mi je po dolgem času le uspelo spraviti maraton pod 3 ure! :) To mi je bil cilj sezone. To je še daleč od 2:29:42, kolikor je moj osebni rekord iz leta 1987, a sedaj so ambicije zrasle. Ob pametnem treningu in dobri taktiki na Ljubljanskem maratonu (pa če se bo vse ostalo tudi poklopilo, seveda) bi lahko spravil še kako minuto dol. Za naslednje leto pa bi potem naskakoval 2:50.

Zdaj bo treba dobro premisliti o tem, kako spraviti še na 21 km pod 1:20. Jeseni sta možnosti Ptuj in Varaždin; mislim, da bom šel v Varaždin, saj me nanj vežejo izredno prijetni spomini.

Izmed ostalih članov TF bi čestital Veggie, ki je spravila pod 2:50 (njam, kako lep rezultal - staremu Mostiščarju se kar cedijo sline ob misli, da bi ga tekel naslednje leto), eno mesto za mano (na žalost malo nad 3 ure) pa je bil Žabc, s katerim sva se spoznala v ciljnem lijaku po tekmi. Tudi on je bil zrel za pod 3 ure, vendar pa ga je malo zafrknila taktika (no, tudi mene bi skorajda). Vse čestitke tudi njemu in seveda vsem članicam in članom TF ter vsem ostalim, ki so premagali eno od tekmovalnih razdalj na včerajšnjem odlično pripravljenem maratonu v Radencih.

Toliko zaenkrat.

Lep pozdrav vsem!

Mostiščar
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#66294
Mostiscar,
Cestitke...prav ponosen sem da sem teboj vdaril trening na trojkah za tole avanturo. Pod 3 ure....moje sanje...

Lepo in umirjeno si si zastavil strategijo ...bravo se vidi da delas z glavo kar je se posebej motivacija za taksne zeljne taih rezultatov kot sem jaz...

21km pod 1h20? Cilj wooow...
Ja Varazdin je potem res prava odlocitev...pa se dovolj dalec pred LJje in dovolj blizu pred LJ da poskusis LJ se potrditi svoj stan v Klubu maratoncev izpod 3ur...
Se enkrat cestitke...
 Obivankenobi
#66296
Še moje poročilo z mojega prvega nastopa v Radencih :shock: :lol:!
Na prizorišču dogajanja se pojavil že zelo zgodaj okoli 7.00 ure. Po kratkem pogovoru z nekaj tekaškimi kolegi odšel na preoblačenje v tekaške cunje in kratko ogrevanje. Do štarta obletaval štante in si ogledoval zanimive športne izdelke ter ostalo kramarijo. Na čip in štartno številko mi na srečo ni bilo potrebno čakati :D :roll: , ker sem zadevo prevzel že en dan prej v Ljubljani!
Čas do štarta je hitro minil, na štartu se postavil bolj spredaj in kmalu se je dirka začela. Tihe želje oziroma pričakovanja na 21 km so bila okoli 1.30 minut, vendar sem prvih 10 km varčeval z energijo, kar se mi do sedaj še ni zgodilo :cenz: :nono: , po nekaj kilometrov sta me prehitela tudi klubska kolega Jani ter Matej in kar veliko ostalih tekačev. Po 10 km sem pa tudi jaz začel bolj dirkati, časi na kilometer so se iz začetnih 4.30 začeli gibati okoli 4.15 ali še bolje, tako, da sem imel še največ dela s prehitevanji. Vesel sem bil tudi vsake stojnice, saj mi je bilo kar pošteno vroče in sem si veselo zlival lončke z vodo na glavo. :shock: :oops: :lol:
Pri 18 km pogledal na uro, ki je kazala 1.20, kar je pomenilo, da tokrat z pričakovanim časom 1.30 ne bo nič, vendar sem vseeno poskušal teči čim hitreje, na koncu ujel Janija, ki sem ga dvakrat poskušal prehiteti s šprintom, pa mi to nikakor ni uspevalo. Na cilj prispel s časom 1.32.35 in bil s tekom zelo zadovoljen, še posebej, ker sem za več kot 10 minut izboljšal rezultat iz Sežane. :laola
Po teku si privoščil pečeno piščančje meso in upal, da bom srečal še kakšnega forumovca, pa iz tega ni bilo nič, tako, da sem se počasi odpeljal proti domu.
Mislim, da je bil prireditev zelo dobro organizirana (čeprav sem v prejšnjih tednih večkrat slišal od ostalih tekačev, kakšne težave so imeli na tem tem teku v preteklih letih), vendar jaz nisem opazil nobene pomanjkljivosti. Še vreme je bilo kot naročeno, tako, da drugo leto se vsekakor zopet vrnem v Radence! :lol:

LP!
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#66298
Obivankenobi napisal/-a:Po teku ... upal, da bom srečal še kakšnega forumovca, pa iz tega ni bilo nič, tako, da sem se počasi odpeljal proti domu.
Mislim, da je bil prireditev zelo dobro organizirana (čeprav sem v prejšnjih tednih večkrat slišal od ostalih tekačev, kakšne težave so imeli na tem tem teku v preteklih letih), vendar jaz nisem opazil nobene pomanjkljivosti. Še vreme je bilo kot naročeno, tako, da drugo leto se vsekakor zopet vrnem v Radence!
LP!

Prav posebej se mi je dopadlo, da je bil cilj poln forumovcev (vsaj tisti čas ko sem bil jaz v cilju). Vsi drugi so se porazgubili med nami. Veselje, odlično vzdušje in stiski rok ... to je družba TF.
Tudi sam sem (celo na forumu) zasledil namige, da je maraton v Radencih slabo organiziran. Ker sem bil prvič, za nazaj ne morem sodit, ampak tale organizacija je bila odlična. Ne morem verjet, da je bilo kje bolje, lahko je edino enako dobro. Pa še vreme so zrihtali, so se z bogom zgučali, čuj.
 žabc
#66300
Lep pozdrav vsem forumovcem!
Najprej bi se rad zahvalil Mostiščarju za pohvalo in spodbudne besede!
Moje poročilo: moje "ogrevanje" se je začelo že v petek ko sem imel v službi (vojska) 25 kilometrski pohod z 1000 metri višinske razlike. Takoj po tem smo se iz Vipave odpeljali v Mursko soboto kjer smo prenočili v vojašnici MS in se zjutraj odpeljali na štart. Štartal sem nekje v sredini, tako da sem kar nekaj časa lovil tisti "balon" (1:25 na 21km), katerega tempo bi mi ustrezal. Ko sem ga končno ujel sem v umirjenem tempu nadaljeval v skupini do konca prvega kroga, ko sva iz te skupine ostala le jaz in dekle ob meni (iz vašega pisanja sem izvedel, da je to dekle z vzdevkom Veggeie). Kar nekaj časa sva tekla en ob drugem, dokler me ni premamila misel, da bi ujel skupino pred menoj, skupino v kateri je bil Stane Ferfila, meni dobro poznan iz tekme v Logarski. Seveda me je želja premamila in po nekaj kilometrih sem skupino tudi ujel, a kot se je kmalu izkazalo, je bilo to zame usodno. Iz manj kot 4:00 na kilometer sem moral po 30 kilometrih zmanjšati na vsega 5.00 na kilometer, saj so začeli krči delati svoje. Kljub težavam, ki sem jih imel in času, ki sem ga izgubil sem z tekmo zadovoljen, saj je to šele moja tretja tekma (prva 75km Celje-Logarska in druga 21km v Sežani).
Do sedaj mi je bil cilj teči z ramo ob rami in morda prehiteti Staneta (večkratni zmagovalec Logarske - za tiste, ki ne veste), od sedaj naprej pa se bom trudil premagati Veggie (malo za šalo, malo za res).

Čestitke vsem, ki ste zmogli premagati progo, in še posebej tistim, ki ste jo premagali prvič.


Lep pozdrav od Žabca!

P.S. Ali gre kdo morda na 24 ur Grosuplja?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#66303
Letošnji Maraton treh src v Radencih je bil zame ponovno zakon. :!: :D :wink: Organizacija prireditve je bila brezhibna. Tudi premik štarta v dopoldanske ure je bila po mnenju mnogih tekačev prava poteza. Sama trasa teka mi je zelo všeč, saj je prijetna za tek ter nas ves čas vodi po čudoviti pokrajini ter vaseh. :D

Pomemben plus pred Ljubljano, ki je prav tako vzorna prireditev, imajo Radenci zaradi navijačev, saj so nas zopet bodrili po celotni dolžini proge. :D Da sploh ne omenim letošnjega vremena, ki je bilo tekačem izjemno prijazno. :wink:

Za razliko od lani, ko sem tekel po 10 km progi, sem se včeraj drugič v lajfu spoprijel s polmaratonom ter, recimo temu tako, zmagal v tekmi s samim seboj ter spremenil prvo številko časa iz 2 na 1. :D :wink: Pravzaprav čudno, saj sem imel zmotno mnenje, da sem še slabše pripravljen kot v Ljubljani :arrow: pa še v najbolj občutljivem obdobju pred tekmo me je več kot 10 dni "matrala" viroza. :shock: Večino teka sem preživel v družbi Nade ter Bojanam. Za medsebojno spodbujanje ter uravnavanje tempa se vama najlepše zahvaljujem. :D :wink:

Takoj, ko sem se po prihodu v cilj "spravil" v civilno obleko, sem poiskal ostale znane člane našega foruma. Skupaj smo malo nazdravljali, pospremili zmagovalko Kristino ( :cast1: :clap: ) na zmagovalni oder, nato pa bodrili maratonce, ki so, medtem, posamično zaključevali svoje dolgo potovanje. :cast1: Da ne pozabim, čisto vsem udeležencem, zlasti pa članom TF ter svojim sodelavcem, čestitam za izvrstne nastope. Obenem, seveda, čestitam tudi forumcem - udeležencem ostalih tekov po Sloveniji ali izven :wink:

Analize, v pravem pomenu besede, pravzaprav nismo imeli, bolj smo se s pijačo v roki "motali" sem ter tja po prizorišču. No, midva s sodelavcem sva jo proti večeru mahnila proti domu, zato bodo o Bajagi pisali drugi postopisci. :wink:
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 21 Maj 2006, 21:50, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA