Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 kacj
#68627
No, pa se Miheju, ki mi je zrihtal prevoz :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#68631
kacj napisal/-a:... po najhujsem naporu se je bonboniera zelo prilegla :) ...

Kaj pa jest, k sm ti zrihtal bonboniero? :D :wink:
Uporabniški avatar
 olson
#68632
Živjo!
Navdušen sem nad včerajšnjo prireditvijo in organizacijo. :clap:
Bil sem prvič v vaši družbi in obljubim, da naslednič ne bom manjkal.
Spoznal sem Taeta s katerim sva ugotovila, da sva soseda, ostali udeleženci pa ste krasna družba.Komaj čakam da vas bolje spoznam.

Proga je bila za gorske tekače preveč položna, vendar pa za družabni tek super.
Najboljši del proge, pa je bila okrečevalnica na vrhu hriba (*****)
:laola :laola

Vzdušje ob pizzi in sama pizza je bila cool, pa tudi postrežba O.K.

Še enkrat hvala organizatorju.

Za lepo druženje se vam vsem zahvaljujem in vam pošiljam sončne pozdrave iz Kamnika. Bravo :TF)
Uporabniški avatar
 Bor
#68640
...še moje izčrpno poročilo...
bilo je SUPER

he he
Uporabniški avatar
 Nadj@
#68645
CIAO

To Bor to pa res vse pove pa še matrat se ni treba.
 Nataša
#68653
olson napisal/-a:Spoznal sem Taeta s katerim sva ugotovila, da sva soseda


hm, očitno je Manhattan na forumu res dobro zastopan. edino un naš jethro se je nekam zgubu (moja mat ga ma za hlapca na vrtu PRESS) :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 Barb
#68654
Bilo je lepo. :P
Da bolj malo tečem in da je zato moj tempo bolj v podnu sta mi najprej dokazovala Aleš in Vilko, potem pa še LojzeP, ob katerem sem pa že skor na škrge dihala (ah, mogoče je pa to zarad tega, ker sva si mela tolk za povedat :wink: ).
Luštno je blo vidt vso staro gardo. Pozna pa se, da ne hodim na tekme, saj zelo veliko novih članov sploh ne poznam.Kr nisem več na tekočem :roll:
Sadna kupa in čokolada od Lene in Aleša so pa na koncu prou sedl :P

Vsem Notranjcem :wink: vse pohvale
Uporabniški avatar
 primus
#68664
eh, spet je blo brezveze :twisted:




no, to sam tolk, da mal razbijem monotonijo :D :D

vse je bilo jasno na super nivoju, velik heca in dobre volje na kupu. Edino - Nta se ni hotla pogovarjat z mano, tko da sem še zmeraj mal down...

Sem se pa na analizi usedel med same Gorenjce in Štajerce, kar se je ob žrebanju bogatih a lokacijsko determiniranih nagrad (kepica sladoleda, obisk bazena) izkazalo kot zelo modro :D . Brez velikodušnosti vseh mojih sosedov bi bila tudi pozicija zaman, tako da še enkrat hvala.

Staša: na sladoled gremo pa peto soboto v juniju med 12h in poldne, ok ? :P


upam da se čimprej spet vidimo,

primus
 tae
#68670
Nataša je napisala:
hm, očitno je Manhattan na forumu res dobro zastopan. edino un naš jethro se je nekam zgubu

Zanimiv je to, da tvojega brata in tudi Olsona večkrat vidim v Kamniku v civilu (to pomeni netekaško), medtem ko tebe vedno le na tekih. Si še kamničanka ali ne glih? Zmer boš pa lohk rekla, da si včasih živela na Manhattnu.

Aja, mimogrede Olson hvala za družbo od začetka do konca. Sori, ker te že v prvem postu nisem posebej omenjal. Če te kaj potolaži sem pa doma govoril o tebi, to pa tudi nekaj šteje, a ne.
Uporabniški avatar
 *Darja*
#68687
Hojla,
bilo je super, pogrešam pa slikce! Kje ste fotoreporterji, ki ste vseskozi škljocali :lol:
#68692
Prav fina proga in organizacija na višku. Čestitke in zahvala vsem, še posebej okrepčevalničarjem na vrhu hriba. :drink

Kritika: ob teku so organizatorji očitno postavili motivacijsko tablo, kjer je mislim da pisalo : POZOR BIK - Efekt je deloval, pospešek in percepcija sta bila na višku, bika pa nisem videl :?: :!: Hm, mogoče je bil pa zamaskiran v tistega konja pod cesto... :roll:

Lepo vas je bilo končno spoznati v živo in komaj čakam naslednjo priložnost.
 matej-jethro
#68697
Nataša napisal/-a:
olson napisal/-a:Spoznal sem Taeta s katerim sva ugotovila, da sva soseda


hm, očitno je Manhattan na forumu res dobro zastopan. edino un naš jethro se je nekam zgubu (moja mat ga ma za hlapca na vrtu PRESS) :wink: :lol:


Kot uvod..Olson nikakor ni z Manhattna,ker nimam nobenih informacij,da bi na upravi kakšne prijavne koleke kupu :lol: je pa možno,da živi nekje na periferiji in mu to ni najbl všeč,ker itak bi bli vsi radi z Manhattna :wink:
Da me pa ni blo imam dva razloga:1. ni blo Fotra in zato ni blo nobenga ekšna in kot 2. od ta male mt me ma za hlapca :!:
Zdej vas pa vprašam jest vas forumovci zdejle: Kam za prmej nej grem pravico iskat, če vemo, da na Dunaju nje ni??? mislm, ni lahko men hlapcu te dni :(

Staša..hahahaha...isolejšn rules :D d best!!

se vidmo k se zagledamo, tm nek :wink:
Uporabniški avatar
 Lena
#68818
Logatčani ste se zopet izkazali.

Voda v hladilni torbi - super!
Okrepčevalnica s pijačo in lubenico in bonboni - trikrat super!!! Pa še za zadnje je bilo več kot dovolj.

Se vidimo zopet drugo leto.

Lena

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA