Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Vaša ocena prireditve:

(1)
Brez glasov
0%
(2) slabo
Brez glasov
0%
(3)
Brez glasov
0%
(4) še kar
Brez glasov
0%
(5)
1
14%
(6) srednje
3
43%
(7)
2
29%
(8) kar v redu
1
14%
(9)
Brez glasov
0%
(10) super
Brez glasov
0%
Uporabniški avatar
 milkec
#3225
Ma ja, saj veš stara navada. Že v beachvolleyu sem dobival nagrade le v kategoriji najsimpatičnejša ekipa, tako bom verjetno tukaj moral enako pot vžgat, če bom hotel kaj dobiti! :wink:
Uporabniški avatar
 S*
#3226
Bistriški tek mi je ostal v zelo lepem spominu (če odštejem male kikse organizatorja), predvsem ker sem spoznala del forumske "soseske" in sem se zraven odlično počutila. Pa še majčko sem dobila (Ero, hvala!). Po skupinskem ogrevanju pa večkratnih prebliskih ali teči v kratkih ali dolgih rokavih (na koncu sem pristala pri kratkih, pa še sem ful zakuhala - kaj bo šele poleti :shock: ) smo se pognali na štart. Ker človeka množica ponavadi potegne, sem po prvih 100 m morala malo potlačiti svoj pulz, potem pa je šlo OK, samo tisto sekanje ovinkov mi ni bilo ravno všeč (prvega sem sekala, packa jaz :oops: , potem pa sem ugotovila, da je po blatu itak še težje laufat, pa sem kar delala ovinke). Malo sem mirkala na hrbet Z* spredaj, je bila moja orientacija, vmes črtila tisti veter, pa je kar naenkrat minilo. Tudi čaj sem dobila na koncu (nisem vedela, da ga je potem zmanjkalo) in ker sem imela boljši čas kot lani, sem bila skupno zelo vesela.
Upam, Tjaša, da ti tek ni vzel poguma, ker si se odlično držala (če se jaz spomnim sebe lani - bistriški tek je bil med mojim prvi prireditvenimi - sem bila na koncu malo zaskrbljena nad svojo formo, se mi je zdelo, da sem se kar matrala; pa na tem teku je bilo precej atletov iz klubov - ti pa več niso rekreativci).
Aja, da ne pozabim: majčka je ful dobra in opazna.
Uporabniški avatar
 5rca
#3237
matjaz napisal/-a::D :D :D :D :D :D 5trca, ne smej se! :D :D :D


a ti se pa lahko smejiš...a?? :cry: :cry: :cry: :cry:

bova skupaj tekla/hodila zadaj ... pa na kužija ne pozabi :lol:
Uporabniški avatar
 sbojan
#3238
Tjaša je napisala:

verjetno si za debi nisem izbrala pravega tekaškega dogodka, saj se mi zdi, da je primat imela tekmovalnost, rekreativnost pa je bila tam nekje v ozadju;

Tekmovalnost je najbrž pri nas res preveč prisotna. To kaže tudi primerjava časov pri nas in v tujini. Na primer s časom 2 uri za mali maraton v Ljubljani med moškimi zasedeš 1244 mesto med 1434 tekmovalci; počasnejših je torej le 7 % nastopajočih, z enakim rezultatom v New Yorku (Manhatan) pa 1183 mesto med 3159 tekmovalci; počasnejših je 63 % nastopajočih).

Kljub temu da na splošno velja za ZDA, da tam prevladuje tekmovalnost rezultati kažejo, da tam mogoče ljudje res tečejo zaradi užitka, zdravja, družbe, spoznavanja novih krajev...
Verjetno je tega pri nas premalo. Kot da sta le dve možnosti -zmagovati ali ležati na kavču (prav stokilaši s kavčev te po tekmi vprašajo: Kater si bil?) In mogoče smo prav ti iz ozadja bolj zadovoljni, ko pridemo skozi cilj, kot nekdo, ki je pritekel v cilj 1000 mest pred nami, a zgrešil svoj cilj za 10 sek (ali mest).

Razmere pa se izboljšujejo; in nekaj zaslug za to ima tudi ta forum :D :D .
Uporabniški avatar
 nada
#3239
No, da se še jaz malo pokomentiram sobotni tek. Organizacijsko je res malo šepalo, drugače pa je bilo vzdušje v redu, družba vzpodbudna in štajerke fejst punce, tako da se bomo sigurno še srečali na kakšni njihovi prireditvi :wink: :wink:
No, kar se mene tiče me je najbolj motila kvaliteta moje nagrade- majice namreč, ki je takšna, da se vse skozi vidi in ne vem kaj bo ostalo od nje, ko se bo oprala. :evil: :evil: In kako naj jo danes oblečem za fitness, da se pohvalim kakšen garač sem (ha, ha, ha ), ko pa je kot kakšna tančica 8) 8) . :arrow:
:arrow: Kaj bodo pa mame in punce rekle, če bom hodila tako izzivalno oblečena? :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3240
to glede majcke je pa zelo zanimivo slisat,bos morala teci pred nami,bomo fantje potem zanesljivo se hitrejsi :) :) :) :wink: :twisted:
Uporabniški avatar
 Z*
#3241
Da je Tjaša nadvse skromno dekle, je gotovo vsem jasno; se je namreč odlično odrezala in častno zastopala Tekaški forum. Lahko si ponosna nase, tudi Lučko ti ni bil kos. 8) Moram priznati, da sem prav navdušena nad ekipo, entuziazmom, pozitivno naravnanostjo - to bojo verjetno tiste avre od majčk :lol: . Kot simpatično raznolika druščina smo prav imenitno "pokrili" celotno progo z rdečimi krogi (na majčkah) :P . Od ponosa, ker nosim tako lep nov gvant, se mi je znatno razširila pljučna kapaciteta - ob širini so tudi potrebne etikete izrazito razločneje zaživele... (Hvala, Ero in Pia!). Skratka, lepo mi je bilo z vami, komaj čakam naslednje prilike, da nekoga potapkam po rami (in se do nadaljnjega prilepim kot nadležen prelakan spomladanski klop, ki se mu brez hude sile ne da priti do živega) in potem ugotovimo, da smo "sami naši" in odtečemo še en prijeten giro. :) Organizatorju pa črno piko za slabo označeno progo - neodpustljivo! :evil: (lani je bilo boljše, trakci na vseh vogalih, nobenega "goljufanja" čez zelenice; pa še eno za premalo čaja!, pa ker ni bilo niti enega Dixija na štartnem mestu (za vse tiste, ki bolj slabo tesnimo in nam rado tu in tam pušča! :oops: ).
Uporabniški avatar
 Z*
#3242
nada napisal/-a:je takšna, da se vse skozi vidi

Ne vem, če sem ravno prava oseba za tale komentar, toda tisto, Nada, kar se vidi skozi najtanjše sukno, ni tako slabo, da se ne bi smelo videti, res ne, vprašaj v fitnessu. :lol: Saj veš, da so najtanjši materiali običajno najkvalitetnejši, npr. prava svila, pa tudi sicer damo Štajerci veliko na motivacijo in zaradi tovrstnih namernih :!: dodatkov (ali mankov) lahko marsikdo preskoči običajno dolgotrajno ogrevanje. :wink: Ti se kar poženi v fitness z novo pridobitvijo, boš videla, da se ne bo nihče pritožil (če mu le ne bo jezika v kak rekvizit potegnilo :P )
 Lučko
#3246
Z napisal/-a:tudi Lučko ti ni bil kos.

Evo, zdej ji pa še pr tek nisem kos :oops: :oops: :oops: :evil:
Kako ženske vse to veste :?: :shock:
Uporabniški avatar
 miro
#3258
Tjaša
Iskrene čestitke, Dobrodošla med tekači.
Mislim , da si že "pečena" in da se kmalu vidimo na naslednji tekmi.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 matjaz
#3272
5rca napisal/-a:
matjaz napisal/-a::D :D :D :D :D :D 5trca, ne smej se! :D :D :D


a ti se pa lahko smejiš...a?? :cry: :cry: :cry: :cry:

bova skupaj tekla/hodila zadaj ... pa na kužija ne pozabi :lol:


:D :D :D ni problem bova pa zadaj, :cry: :cry: :cry: zal kuzek je pa ze zelo bolan, tako da skoraj 1. leto ne tece vec.
Uporabniški avatar
 milkec
#3285
Z* napisal/-a:...Moram priznati, da sem prav navdušena nad ekipo, entuziazmom, pozitivno naravnanostjo - to bojo verjetno tiste avre od majčk :lol: . Kot simpatično raznolika druščina smo prav imenitno "pokrili" celotno progo z rdečimi krogi (na majčkah) ...


Tele naše štajerske zvezdice so pa res hude... Vseskozi se mi je rdečilo pred očmi in naj sem se še toliko naprezal, edino kar se je dogajalo, da so se mi manjšale, kot se manjšajo zadnje lučke avtomobila, ki zdivja mimo mene. Ampak je bilo zelo lepo teči 2 kroga, v zadnjem se mi je pa kar zjasnilo (zvezdice so namreč že končale tek), tako da mi je ostala edina družba prijetni starejši ljudje, s katerimi smo s smehom končali tek!

Prvič se mi je namreč zgodilo, da sem več kot 3/4 lahko normalno pogovarjal na progi in me ni izdalo dihanje!

Juuuppppppppppppiiiiiiiiiiiiiii Gremo naprej!
Uporabniški avatar
 Z*
#3304
milkec napisal/-a:Tele naše štajerske zvezdice so pa res hude... Vseskozi se mi je rdečilo pred očmi...

:oops: :lol: No no, ni take sile. Se sliši kot "najprej zvezdni utrinek, pol pa samo še auspuhi", hehe. Kake lučke neki? Gromki trušč in hrušč, ki je bil rezultat mojega hropenja in sopenja v stilu "mnogo hrupa za nič", je še najbolj spominjal na zmahanega trabanta na dolgi poti proti Jadranu; in v takem mi sploh ni bilo do pogovora, se tudi ne bi slišal, če smo pošteni (kar smo).
milkec napisal/-a:tako da mi je ostala edina družba prijetni starejši ljudje, s katerimi smo s smehom končali tek!

Pa naj še kdo reče, da tek ni pravo odkritje in dogodivščina: na eni sami prireditvi si šel skozi vsa življenjska obdobja. :wink: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA