Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 Nataša
#3909
jest sem bila pa lihkar na zadnjem treningu pred mojimi grozovitimi 8 kilometri ravno na sv.Primožu - pogledala, če so tekači kej makadama pustil :D prvi je mel 16 minut, kar je noro, moj rekord je namreč 30 minut. sem pa dobila zadovoljstvo vsaj v tem, da sem za sabo pustila sopihajočega in prešvicanega fotra. Pa na Fotra, ampak mojga fotra. Ki ne teče. Še žou mu bo :mrgreen: :twisted:
Uporabniški avatar
 miro
#3925
Dule , kako si se kaj počutil , kot gledalec in fotograf?
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Dule
#3939
miro napisal/-a:Dule , kako si se kaj počutil , kot gledalec in fotograf?
Lp
Miro


Ja Miro tudi s druge strani (kot pohodnik, fotograf) je zanimivo opazovati tekmo. Velikokrat sem si želel ogledati najboljše v živo a kaj ko so vedno pred menoj v cilju :roll: . Naj še povem, da bi bilo po moje gorske tekme dobro organizirati v dveh štartih, najprej nas ta slabše nato pa še en start ta dobrih- profesionalcev. Z vesljem bi si v cilju pogledal boje najboljših v cilju, pa še pravo navijaško vzdušje bi pripravili zanje. To kar iztisnejo najboljši iz sebe v gorskem teku je res občudovanja vredno - najtaboljše smo videli, ko so imeli še kakšnih pet minut do cilja in šli so res kot gamsi :D !

Sem pa na Primožu tudi jaz imel koristen trening, saj sem imel večji del na hrbtu 20kg, svojga sina :lol: . Fant je pameten in noče v hrib hodit, no pa mu je bilo vseeno všeč :wink: !

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA