Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Vaša ocena prireditve:

(1)
Brez glasov
0%
(2) slabo
Brez glasov
0%
(3)
Brez glasov
0%
(4) še kar
Brez glasov
0%
(5)
Brez glasov
0%
(6) srednje
1
25%
(7)
1
25%
(8) kar v redu
1
25%
(9)
1
25%
(10) super
Brez glasov
0%
Uporabniški avatar
 gregorb
#4416
Ojla!
A sem spet tapru, kje pa ste vsi? :?
Rajš bi bil tapru v cilju, ne pa za tole gajbico. :oops:
Ja čestitke vsem Forumovkam in Forumovcem. :!:
Tolk kolikor smo danes odnesli nagrad, ne vem če smo jih že gdaj? :D
Tanjao odlična 2. v absolutni kategoriji deklet in jasno prva v svoji kategoriji, pa Simi odlična 3. v svoji kategoriji. :!: :!:
Fantje smo bili tako, kot ponavadi boljši na srečelovu, kjer smo pobrali večino vipavskih čipk in ostalih nagrad. 8)
Proga je bila fina, predvsem kadilci so uživali ob kresovih suhe, kadeče se trave, drugace pa vse ok.
lp
Gregor
Uporabniški avatar
 TANJAO
#4417
:D Saj smo tu- samo z malim zaostankom- smo morali v Vipavi poiskati bife s točenim...pa u flaški- potem smo si ogledali izvire Vipave - res je lepo- pa še 2 dobri Oštariji sta tam ob izvirih- toliko da ne bomo drugo leto čist zgubljeni tekali po centru Vipave.
Bil je lep poletni dan..tko bi zapela Stavčeva, mi pa smo morali teči v tej vročini.Še dobro da so nam domačini malo podkurili- saj veste- mlada trava dobr seka!
Zdaj pa šibam naprej gledat Brodolomca.. Lep tekaški pozdrav!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#4425
Dons blo superca, zarad objektivnih razlogov (Slika) je rezultat mickn slabsi, ampak vazn, da smo se mel fajn, smo sli se na eno Slika oz. Slika oz. Slika. Organizacija pa tud na nivoju, use poštiman, edin krožniki za golaž bli mal kritični, ane Lojze SlikaSlikaSlika
 Ursa
#4431
Jaz sem vsakič sproti navdušena, ko vidim kako TF laufa in kako dobro vzdušje je v zraku. Čestitke res vsem, ki ste včeraj kakorkoli tekli! Me prav vleče, da bi hodila na vikend-tekme..... pa mislim, da bi bilo to zame sedaj še čisto pretiravanje, saj so mi ravno včeraj pri nekem skakanju z nekega okna (pa ne bi zdaj o tem, ker je to dolga zgodba in moj spis se že razteza v višave) čisto zares odpovedale noge in sem pristala na riti, noga pa so se obnašale, kot da niso moje in da ne vejo, da me morajo zadržati :shock: Čestitke še posebej Staši, ki je začela teči šele oktobra in sedaj je za moje pojme že prav neverjetno hitra!! Slika

Lp, Ursa
 Lučko
#4433
:D Hojla forumci :D !
Za nami je sobota, sobota kot bi jo narisal 8) . Vreme poletno sončno, mala družba TF sproščeno prijetna, vzdušje na sami prireditvi preprosto, domače - odlično, organizatorji in domačini prijazni (joj kok so luštni primorci, pa njihova govorica). Poseben čar pa je prinesla trasa in okolica teka, ki se je vila med lepo urejenimi vinogradi v bližini gradu Zemono. Skratka splošni vtis teka v Vipavi je enkraten.
Gledano s strani mojega teka, pa sem »že spet« imel nekaj težavic :oops: . Prva in mogoče najbolj »žgoča« je bila vročina. Med drugim krogom, nekako pri 5 km me je totalno sesulo in komaj sem čakal, da priletim do štanta z vodo. Mokra glava, rahel vetrc in nenazadnje en mlad lušten deklič, ki je imel približno enak tempo kot jaz, so me zopet spravili v tempo in skupno z njo v cilj, kjer me z bodrenjem pričakajo najhitrejši forumci :D. Kasneje na cilju, je ta isti deklič pristopil k meni. Zaupala mi je, da je to njeno prvo tekmovanje, nenazadnje jo tudi zanima TF, ki ji ga toplo priporočim :idea: . Obojestransko sva priznala, da sva med tekom pozitivno vplivala eden na drugega. Bil sem zelo ponosen :wink: !
Druga moja težavica, je bil sam teren proge. Poti med sicer čudovitimi vinogradi so bile polno lukenj, malo višja trava je bila prav tako malce moteča. Vajen treningov večinoma po asfaltu, mi je ta proga dodobra prerahljala moje gležnje, rezultat občutim še danes. Ta trenutek me prešine Bajsijev komentar: ……. svaka biljka mi je smetala!
Tretja, ter na mojo psiho uničujoče, je tek v krogih :evil: . Fuj, kako to sovražim!
Konec koncev prišel sem do cilja (Ma oštja sicer mal ksno) ne glede na rezultat zadovoljen, v mojo tabelo zabeležil 9,3 km :D . Pa kaj bi si človek še želel :?:

V nadaljevanju pa še Vipavski tek v številkah :twisted: :

Kategorija:

1. Splošni vtis:
- vreme: 8,257
- Mesto Vipava: 9,997
- okolica: 9,998
- vzdušje: 10,001

2. Trasa:
- teren: 6,025
- dim na trasi: 10,002
- navijači ob trasi: 6,001
- tek v krogih: 2,222

3. Organizacija:
- štartnina: 7,200
- buteljka: 8,007 (v promilah)
- golaž: 9,999
- čaj: 8,320

4. Nagrade:
- Tanja: 10, 999
- Simi: 10,998/99
- Ostali iz TF: 10,000
- Lučko (nisem bil žreban :evil: ):0,0001/01

Hitro pogledano, bi Vipavski tek ocenil z oceno: 9,0001/00 :shock: :D

P.S.
Z mislimi pa smo bili tudi z forumci, ki so se navsezgodaj matrali na Kališču. Ej fantje, kapo dol!!! :D :D :D
 Nataša
#4436
evo še mene...

tale vipavski tek je bil kar naporen zame, predvsem psihično - ravnina pa krogi pa vročina...še zmeri ne vem, zakaj mi gre doma na treningu tko dobr, pretečem 10 km brez problema z enakim ali hitrejšim tempom kot na tekmi, tuki sem bla pa tko sesuta da bi se sam še v travo ulegla in umrla.

ampak kokrkol...po tekmi je blo pa res luštn, na tribunah je prevladoval TF, mati pa so mi že zaplenili mojo nagrado (prt), bo kao fajn za polet za na mizo udzuni...jest sem pa že mislila da bom mela novo kiklo :cry:

čestitke vsem ki ste tok dobri da mi dajete inspiracijo in motivacijo.

dober je bil tud sladoled :P
se vidmo kmalu spet, ne?
Uporabniški avatar
 Dule
#4447
Lučko napisal/-a:Z mislimi pa smo bili tudi z forumci, ki so se navsezgodaj matrali na Kališču. Ej fantje, kapo dol!!!


Hvala Lučko, enako tudi mi vam čestitamo. Na Vipavskem teku sem bil že dvakrat in vem, da je proga kljub pretežno ravninskemu delu in rahlem vzpenjajočem delu zelo zahtevna in te dobro izčrpa, zato kapo dol tudi vam :wink: !
Uporabniški avatar
 lojzeP
#4449
Prireditev kot taka, bi rekel človek,kar zanimiva. :wink:
Razlogov za to - kar precej. :P :P
Družba - oooooooooodlična :D :D :D
Hrana - vroooooooooča ( a ne, moj krožnik ) :( :( :(
Pivooooo - Laškoooooooooooo ( vsak dan eno flaško ) :wink: :wink: :wink: :D :D
Proooooga - še kar dooooooolga :shock: :shock: ( kroooooogi )
:shock: :shock:
Oboooooževalke - aktivne ( že pred tekom, ko sem bil še spoooooooočit ) :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) :D :D :D
Vreme - sončnooooooooooooooo 8) 8) 8)
Vožnja - ooooooooooooooooooo : :oops: 8) 8) 8)
Ocena - 10+ ( ooooooooooboževalke )

Ma kdaj se spet vidmooooooooooooooooooooooo ?

2x LP
Uporabniški avatar
 BoštjanG
#4453
Ker je moral Fotr (tako vsaj govorice) koncem tedna doma pohlevno pospravljati, pomivati posodo, krtačiti tepihe ter okopavati vrtne gredice, ga zlepa ni bilo premamiti, da bi šel z nami v Vipavo. :lol: Tako se boste moralo zadovoljiti kar z mojim pisanjem. *sledi nevihta paradižnikov in cenzuriranih vzklikov nezadovoljne množice Fotrovih občudovalcev*
O sobotnih nevihtah in nizkih temperaturah me je nekaj dni poprej prepričevala tudi tista oblin polna vremenarka Katja s POPTVja, ki se ji kot po čudežu vedno znova uspe stlačiti v tiste zanjo odločno preozke cunje. Seveda o nevihtah potem ne duha in sluha; predlagam, da vremenarki Katji raje zaupajo vodenje katere manj pomembnih oddaj(npr. 24ur!). :D
Ob dogovorjeni uri sem tako stopicljal dogovorjenemu mestu naproti, koder naj bi me, kot dogovorjeno, pobrala avtoprevoznica Nataša s svojo druščino. Med potjo sem stopil na pasjo tortico (to ni bilo dogovorjeno)! 8) Z veliko vneme sem uspel očediti svoj čevelj, a sem pri tem trajno uničil precej zelenih površin okoli živalskega vrta. Pasja tortica je povrhu uspela izničiti učinek mojega sladkobnega parfuma, ki sem ga na lizing kupil nekaj dni poprej. Nataša je zamujala, jaz pa sem tratil čas z opazovanjem žab, ki so ljubimkale v bližnjem kanalu. Naposled (ampak res ne tako kmalu) pridrvi Nataša ter me stlači v avto. Preden sem uspel pobegniti, sem opazil, da sem se znašel sam v družbi treh športnih žensk!!! :shock: Ojej fant, kaj pa zdaj?! Ko bi se le kdaj udeležil katerega treningov preživetja+samoobrambe! :(
Natašina vožnja je bila brezkompromisna+zeeeelo dinamična+agresivna+s hitrimi ovinki+...(*opozorilo:tole ni prenos ženske slalomske tekme s TV komentatorjem Bergantom!*). :? Seveda je Nataša pri tem prišla ničkolikokrat navzkriž s cestnoprometnimi predpisi, a tega tukaj ne bom podrobneje obelodanil(za tiste bolj znatiželjne sem sestavil nadroben seznam Natašinih prekrškov v Excellovi preglednici; pošljite mi štiri prazne diskete, da vam ga naložim)
Živi, zdravi, dezorientirani ter prestrašeni smo naposled prispeli v Vipavo. Pohiteli smo k prijavam, nakar nam je ostalo še obilo časa do pričetka teka. Da medtem ne bi pasli dolgčasa, so se športna dekleta odločila skriti mojo štartno številko. Na moč so se zabavale, ko sem pogledoval pod/nad/okoli avtomobila, številke pa nikoder. K sreči mi je svetovna atletska federacija, zbrana na izredni seji, izrekla dovoljenje za nastop. 8) Tako sem smel zdrveti po razbrazdani progi, katere potek znam na pamet še dandanes(kot pač znam na pamet vsako stvar, ki jo trikrat zapored ponovim). :roll:
Kolajne so pobrali drugi(kajne Simona?), sem pa zato v uteho prejel nagrado. O tem za kakšno nagrado pravzaprav gre, bo odločil sodni izvedenec tekstilne stroke, do tedaj pa lahko rečem edinole, da nagrada še najbolj spominja na predimenzionirano pregrinjalo za kuhinjsko mizo. :D Čeprav bi lahko šlo tudi za folijo s katero se pozimi pokrije avto. :wink:
Vožnja domu naproti je bila razburljiva; Nataša je pela, plesala, pozobala vse zaloge sladkarij, upravljala z avtoradiom ter pripadajočimi dvainšestdesetimi ilegalnimi kopijami CDjev zloženimi v lični škatli za čevlje številka štirideset. Od časa do časa je uspela pogledati še na cesto, tu in tam dati smerokaz ter zahupati, medtem ko ji za uporabo vzratnih+stranskih ogledal ni ostalo časa. :shock:
Dan se je že prevešal h kraju, ko so se športna dekleta ustavila na parkirišču blizu mojega doma, ter se znebile odvečnega tovora. :twisted: Ker je bila noč romantična, mi je vsaka športnih deklet v slovo dala lupčka; počutil sem se kot steklenica Radenske; s tremi srčki ob meni! In potem je svizec zavil čokolado....
 Nataša
#4457
Hm...
Boštjan, tvoja usoda je zapečatena!!! natrosil si obilo predimenzioniranih (kot tvoj prt) neresnic, jest pa bom odslej hodila na tekme samo še z vrečko na glavi!! od zdaj naprej se lahko voziš kar v Gregorjevi krsti. :D

drži k prbit!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#4482
Natasa, natasa :evil: ,zakaj pa ne prides vprasat kdo sem,ce ne ves,sej nc ne grizem,no ja..., :lol: :lol: :lol: :twisted: ,pol mas pa take tezave z napisi pri slikicah,no ja zdej ves,sicer je blo pa v Vipavi super,edin krozniki od golaza so puscal...
 Nataša
#4483
ja sej smo ravn debatiral o tem v Vipavi (ko smo študiral, kdo si ti), kok je mal smešn ker se poznamo samo po imenih (razen nas ta pridnih k mamo slikce gor :lol: ), pol pa hodiš do ljudi lih tok da ne s pištolo: "ej, kdo si pa ti?!" 8)

ampak smo te dobr zadel!!!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#4500
Ja ,ja cist v redu,slikce pa rajsi nimam,da ne bi pol ljudi nocna mora tlacla,je pa res da bi jo lahko obesli nad hladilnik,da ne bi otroc marmelade kradl :lol: :lol: :lol: ,sicer pa tud jest se zdalec ne poznam vseh,ampak scasoma....,se bova pa na naslednjem teku predstavila,pa sla na pivo :lol: :twisted:
Uporabniški avatar
 simi
#4548
No, pa še moji vtisi!

O družbi TF ne rabim zgubljat besed :D , že po poti smo se pošteno ogreli, v Vipavi pa se je že trlo rdečih pik (kaj šele če bi jih vsi oblekli)! 8)

Sam tek je bil precej naporen, vročina, nizek pritisk (EMŠO?!?), potem pa so se domačini spravili kadit šunko za veliknonočne praznike, da je bilo še manj kisika. :roll: Čeprav ne smem povedat nič slabega o ravninskem terenu, mi je kroženje po njivah kar načelo duha, ampak pogled v pajkice pred mano pa je šlo :oops: Sem pa le prislužila nekaj za TF, da so fantje :twisted: lahko pozirali naši vrli dokumentarki Nataši :lol: :lol:
Mimogrede Nataša, jaz sem uživala v vožnji, ne rabiš kupovat vrečke :!: :!: :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#4552
Helou!
Čestitam vsem!
Jest sem ga sral po Lepeni s Timom, brez Lidije. Več v prihodnjih urah, ali dneh v vaši najbolj priljubljeni temi na TF.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA