Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#87950
Lep pozdrav!

Spet sem prvi, upam da ne zadnji!

Gradiški gorski tek je res pravi pomladanski biser, ki me prvi "sleče" dolgih tekaških oblačil. Prav luštno je gristi klanec v kratkih hlačkah in majici. No, pa k teku.

Zbralo se nas je kar precej, mladih, starih, naših, tujih,..., vsi z istim ciljem- uživati do cilja, ki je 520m višje in 4km daleč. Proga je super speljana. Vsebuje vse elemente, ki so potrebni za lep tek oz. hojo. Organizacija kot vedno brez pripomb- preprosto, enostavno in lepo.

Moj občutki med tekom/hojo so bili pripravljenosti in začetku sezone primerni. Služba, zima brez snega in izgovori so pridelali kakšen kilogram odveč :oops: , do sedaj sem delal le na bazi oz. zelo nizkih pulzih za gorski tek. Tako sem kaj hitro pričel dihati na škrge.
Ne glede na to sem imel zelo lep dan v družbi vseh forumovcev, drugih tekačev,...

Še bomo prišli!!!

Tadej
Uporabniški avatar
 zz topka
#87976
Ja, mislim da smo se kar najbolj potrudili glede vsega. S tako majhnim številom ljudi, ki dela na organizaciji teka in misli na vse od A do Ž, smo napravili največ kar se da.

Lastnik nahrbtnika se je javil, spet pa je nekdo pozabil, tokrat lep pulover. Lastnik le tega naj se mi seveda javi pa mu ga prinesem na naslednji tek.

Forumovcev je bilo kar nekaj.
Rekord proge je padel in obljubljen je že nov za naslednje leto. Seveda so bili pogoji za to najbrž res idealni.
Skratka, bilo nam je lepo in hvala vsem, ki ste prišli.
Uporabniški avatar
 PeterM
#88170
Na Gradiškem gorskem teku še nisem manjkal in tudi letošnji ni bil nobena izjema. :)
Vreme je bilo čudovito, organizacija tekoča, prijetna, domača.
Tekel sem 30:31, kar pomeni, da sem tekel tudi že bolje, a sem bil vseeno zadovoljen. V največjo strmino se je sonce že kar močno obregnilo vame, a pogoji so bili za vse enaki.

Vzdušje med tekači je bilo prijetno, kar ni čudno, tako je pač, ko se počutiš kot v raju. Nekaj sem jih je srečal, ki so prišli prvič in bili so navdušeni.

Posebna zgodba je Danilo Pudgar, nekoč izvrsten smučarski skakalec, kasneje zelo soliden tekač na 400m (51.0 med služenjem vojaškega roka), danes pa odličen dolgoprogaš in gorski tekač. Tu na Gradiškem teku redno tekmuje in to zelo uspešno, hkrati pa je motor pri organizaciji tekme.

Naslednja zelo zanimiva zgodba so Čuferji, Stanko je za svoja leta tekel izjemno dober rezultat, Damjan je iz teka v tek boljši, uspešno so tekli otroci Sindis, Janet in Patrik, mama zz topka pa je pridno pomagala pri organizaciji. :)

Kot vedno se je teka udeležilo tudi nekaj vrhunskih tekačev na čelu z Mitjo in Matejo Kosovelj.

Skratka odlično izpeljana prireditev. Le želimo si lahko, da bomo tudi v bodoče tako lepo praznovali Velikonočne praznike. :) :) :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA