Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 miro
#5252
Sej pravm,nimaš kej tako nekako napiše Nataša.VMuti sta zopet dve forumovki osvojili priznanja.Vsaj za ti dve vem! Predstavil sem se jima , spoznal pa sem jih s fotografij objavljenih s teka v Mariboru.
No sedaj,pa k teku! Proga je krožna Lepo speljana v glavnem po naravi ima pa tudi nekaj asfalta.
Organizatorji prijazni , hitra obdelava rezultatov,tako za sam tek , kot za koroško štajerski pokal.
Kar pohvalno , lep tek , dobro vzdušje, dobra malica...
Sam sem se testiral osmi dan po maratonu ,pa mi je kar šlo,tekel sem malo nad 4min na km, res pa sem imel zadnji krog bolj težke noge.
Ta tek priporočam drugo leto tudi vsem ,ki ga še ne poznate.Veliko število tekačev pa pomeni da ga velika večina kar ceni.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Z*
#5278
Res, Miro, imeniten tek je bil, krasna trasa, prijetni gostitelji, pravo navijanje, česar na lokalnih (štajerskih) tekmah nismo najbolj vajeni. Mi je pa kar malo nerodno pred tabo, veš :oops: :oops: :oops: , si naju tako presenetil, da nisva utegnili ust odpreti, ko sva jih, pa ni bilo nikogar nikjer več, ki bi naju poslušal. Pravzaprav je zgodba nekoliko daljša. Malo pred tem mi je namreč veter "izpulil" vrata avta iz rok in ta so nežno poljubila sosednja (ni bilo sile, tako in tako je bil primankljaj na mojem). Gospa voznica je bila tamkaj prisotna in mi je privoščila krik smrtno zadete in pridigo in še dosti besed po tekmi ...Slika, nakar "prifrfota" Miro, se prijazno predstavi, midve, še čisto v šokuSlika, pa oči na peclje :shock: :shock: in "joj, kam bi (ga) del", pa verjetno sva izgledali kot tiste Fotrove krave iz doline RadovneSlika, in ko sva končno k sebi prišli, metuljčka ni bilo nikjer več. Potem se pa spomni, kako je izgledal, če moreš :?: :!: ... Skratka, lep dan je bil, A* je podrla vse rekorde in S* spet "razturala"! :mrgreen:
 A*
#5289
Pozdravljeni! Čeprav šele moj drugi tek, se strinjam, da je bilo vzdušje, proga in sama organizacija na Muti zelo dobra. Organizatorji so bili celo tako prijazni, da so se mi dovolili prijaviti cele tri minute pred štartom :oops:
Saj sem dobila že eno majhno lekcijo od Z* :x
Sicer pa čestitke S* in Z*, ki se na vsaki progi dajeta katera bo katero in se nikoli preveč ne oddaljita druga od druge. Upam, da bom mogoče nekoč, na kakšni tekmi videla kaj drugega kot njun hrbet :D
Z* pa v prihodnje priporočam držanje vrat z obema rokama in nekoga, ki bo namesto nje nosil nagrade, pokale ipd. 8)
Lep dan vsem skupaj...
 Ursa
#5310
Hehe:) Lepo vas je takole brati. Čestitke vsem!

Ursa

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA