Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Dule
#5666
ero napisal/-a:bravo dekleta in fantje, super ste! jaz imam kar slabo vest, da me ni bilo zraven, saj ze sto let obljubljam Milanu Briclju, da se bom udelezim katere izmed 'njegovih' prireditev. prihodnjic pa gotovo!


No Ero superman pa tudi ti nisi, da bi lahko bil na dveh mestih hkrati :lol: :lol: !
Tudi jaz ti čestitam za tvoj prvi maraton :wink: .
 mateja
#5673
Ojla vsem!

Tudi jaz se pridružujem: vsem čestitam! Dobri ste, da ste v takih razmerah sploh tekli, da o rezultatih sploh ne govorim. Dobila sem odgovor na vprašanje, ki si ga dan za dnem postavljam: teči? da? ne?. Odgovor je vsekakor DA. V to ste me prepričali vi, saj ste zelo zabavna druščina:lol: . Žal mi je le, da vas nisem mogla malo bolj spoznati :D.

Prvič sem se udeležila take prireditve, tako da sem bila malce zmedena, saj je bilo toliko novih ljudi, obrazov, pa vsi veseli :lol:
Tisti, ki ste svoje nogice prepustili mojim rokam, ste še živi?????? Upam.... :oops: (saj je bil vmes tut kak forumovec :?: :?: :?: )

Želim si le, da bi se prej kot čez leto srečali.

Lep dan!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#5729
Eno vprasanje.A je mogoce kdo kje nasel rezultate?
Uporabniški avatar
 bigfrik
#5730
Ups,sem jih ze nasel :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#5736
Končno sem na enem izredno množičnem teku :) , tudi jaz prišla do medalje.
Sem ponosna, da sem bila v družbi dobrih tekačev, ki tudi drugod dosegajo dobre rezultate in to mi je dalo vzpodbudo za nadaljne teke. Jože je fotografiral, jaz pa sem danes naumila, kako spraviti fotke v galerijo:http://www.sportosplet.net/galerija/index.php?cat=10073
Uporabniški avatar
 matjaz
#5799
AndrejaT. napisal/-a:Koncˇno sem na enem izredno mnozˇicˇnem teku :) , tudi jaz prisˇla do medalje.
Sem ponosna, da sem bila v druzˇbi dobrih tekacˇev, ki tudi drugod dosegajo dobre rezultate in to mi je dalo vzpodbudo za nadaljne teke. Jozˇe je fotografiral, jaz pa sem danes naumila, kako spraviti fotke v galerijo:http://www.sportosplet.net/galerija/index.php?cat=10073


:D :D :D no vidis andreja, ze prej bi morala z nami laufat, se enkrat cestitke

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA