Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#93964
Ojla,

Pa smo ''spravili pod streho'' še en Olimpijski tek... :wink:

Vreme, družba in vzdušje je bilo krasno. Na koncu sta se pa še ERO in Žiga potrudila, da smo odšli z darilom domov... :laola
Uporabniški avatar
 -metka-
#93966
Hoj!

Izvrstno je bilo, spet cel kup starih/novih poznanstev, odtekla dva kroga in uživala 100/h.

Dresi so SUPER :juhuhu: , važna sem za tri :lol: :D

lp, m
Uporabniški avatar
 mazi
#93967
Ojla,

ja saj res jaz sem dres naročil in dobil samo za Lili, ampak mi je sedaj ko sem ga videl kar žal da ga nisem vzel še sam... :cry:

P.S. Upam da sem vas dobro spodbujal k teku... :wink:
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#93969
Tut jaz sm se mela fajn. Hvala Metki za družbo. :wink:

Usmerjevalci ste bli pa super. :D :clap:

Dresi so pa fantastični. :clap: Zdej ga bom pa res ponosno nosila okrog, upam, da že ta vikend v Mislinji. :lol: :juhuhu:

LP, Mojca :wink:

p.s.1: Laufer hvala, ko si mi prevzel nagrado. Sej sm vedla, če grem bom ziher kej dobila. Zato sem tut šla. :lol: :rol:

p.s.2: Nataša lepo te je bilo spet videt. Zelo prijetna družinica ste. Mala je pa takšen cukrček. :wink: Le tako naprej! :)
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#93971
Evo, še moji vtisi z včerajšnje prireditve! :lol:
Kot so že moji predhodniki napisali simpatična prireditev, super vzdušje, srečal veliko znanih in malo manj znanih TF fac. :D :TF)
Tokrat sem bil prvič v vlogi usmerjevalca oziroma vzpodbujevalca na neki tekmi, kar zanimiva vloga, čeprav so me kar malo srbeli podplati, da se bi pridružil kakšnemu tekaču oziroma tekačici :shock: :oops:, no, ena izmed pozitivnih stvari mojega redarstva je bila, da sem spoznal policaja - maratonca s katerim sva izmenjala nekaj modrosti glede teka :cenz: :ignore:
Z nagrado sicer nisem bil preveč zadovoljen (ko bi vsaj dobil knjigo od Armstronga) :cry:, veendar se podarjenemu konju ne gleda v zobe, tako, da hvala vsem za prijetno družbo in se vidimo na naslednji prireditvi! :D

Lp!
 Karamela
#93972
Zdravo!
Kljub neprespani nočni,sem se z veseljem udeležila teka in spoznala veliko tf-jevcev.
Lp Karamela
Uporabniški avatar
 LanaPR
#93974
tudi meni je bilo včeraj super. Na trenutke me je mal zebl, ampak mi je mami obula štumfe. Hrano sem dobivala v dokaj rednih intervalih. Vsi ste mi bli všeč - same lepe tete pa prijazni strici (razen strica Pegaza, ki mi je reku, da sem v glavo taka kot Britni Spirs - plešasta :cry: :evil: ). Une ta velike, k mi je zadnjič ukradla dudo, ni blo, tko da sem laži dihala.

Mami in oči sta se neki šla redarje in sta težila vsem tekačem, sploh tistim, ki so v hrib shodili. Se opravičujem namesto njiju. Težila sta tudi Fuchsu, ki je spet preveč govoril...ma, to se pa ne bom opravičla, prav sta mela, da sta mu težila!

Mimo je padel stric Dpop, ki mi je bil tko...delno všeč. Se še nisem odločla.

Un stric Ero je dobr tole naredil, tale tek. Čeprav nisem dobila nobene nagrade, pa sem vsem tekačem ful mahala! :cry: :roll:

Tut stric Milkec ni slab. Ma lep klobuk. Čeprav je tista njegova teta Nika bolj prijazna :D Najbolj sem bla pa vesela tete MojceZ (kdaj mi boš prnesla kakšno prjatlco al pa prjatlčka na tek?!) pa tete Marjane, ki je pa res fajn teta!

No, se vidmo kmal. Do takrat bom že zrasla spet mal.
Uporabniški avatar
 javaman
#93980
Sam sem tudi bil zelo zadovoljen s tekom oz. z organizacijo :wink:

Prav tako sem pomagal pri organizaciji teka oz. bolj pri izpeljavi le-tega (seveda sem imel čast nositi rumeno 'radioaktiven' jopič), pa še uspelo mi je prepričati ženo, da je na enem odseku usmerjala kolege - tekače :clap:

Sem opazil, da so bili nekateri tekači zelo komunikativni z mano, ne-tekači so me spraševali, kakšen tek je to, en gospod na bergljah me je celo (ironično) vprašal, če se lahko pridruži teku, pa še dva avta sem imel v čast 'profesionalno' zaustaviti :twisted:

Aja, pa forumovcem sem bral vzdevke s hrbta 8)
Nazadnje spremenil javaman, dne 15 Jun 2007, 09:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mazi
#93981
Mateja - lepe slikce... :cast:
Uporabniški avatar
 TANJAO
#93987
Hvala vsem , res ste se potrudili, pa tako lepo ste bili oblečeni!Res so lepi novi dresi in vi v njih.Vzdušje je bilo res ta pravo, vroče tudi, da je voda laže tekla..Ta prvi krog smo baje tekli na IZI, to je po Tiniju, drugega pa z soplavalcem MP res malo u izi.Časa za klepet je bilo več kot dovolj, na slikcah -Matejinih vidim, da smo imele Šiškarce svoj štant, kjer smo talale dobro voljo.Full veje + energija iz vseh obrazov- lepe fotke !!!
Hvala redarjem, da se na domačem terenu nismo uspeli izmuzniti in udariti kakšnih bližnjic.
Darila dobili in bili veseli.Sem hotele doma dedca prklent s ketnami, pa je šele proti jutru s tajm bildinga domov prišel.Ga bom pa danes!!!
Ob 22 sem še v Pira Mi da skočila, pa vas ni bilo več tam- bila sem tak malo žalostna. Zakaj je dekle žalostno?
PS:
Hvala za dober tek in lep namen

TanjaO
 giorgio
#93988
Lep pozdrav tudi iz primorskega konca.Tudi jaz sem se udeležil tega super izpeljanega teka.Dresi pa ...............ZAKON,NORO DOBRI.Družba odlična,redarstvo tudi.Vse super.Vse pohvale organizatorjem in pomagačem.HVALA ZA LEP TEKAŠKI DAN. :laola
Uporabniški avatar
 Vreme
#93989
Čestitke, za uspešno organiziran in izpeljan tek. Super ste. :D
Uporabniški avatar
 matej712
#93991
Odlično organiziran tek, vse pohvale organizatorjem in prostovoljcem!

Najprej sem šel en krog z najmlajšo hčerko in sva porabila 35 minut (v tem času je všteta tudi uporaba igral ob poti). Skoraj cel krog je prehodila/pretekla sama (razen cca 10m, ko sem jo nesel). Nato sem šel še en krog sam :wink: . Na koncu smo trije iz družine dobili knjigo L.Armstronga, vendar smo uspeli zamenjati - tako, da imamo sedaj 3 različne knjige in en termo bidon! :D
 nana
#93992
Se pridružujem Matejinemu mnenju. Tudi jaz bom ob prijavah na naselednjih tekih bolj strpna. Očitno je treba enkrat sprobat... :wink:

Mateja, a ena slikca se je pa "zgubila"? :) Ali pa sem jih samo jaz slabo pregledala?

lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA