Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 jcerni
#6120
Tako izgleda špicasti hrib, na katerega je bil tek 25. 4. 2004. Strmo, kaj :cry: .
Slika

Začeti je bilo treba iz Zgornje Besnice pri Kranju iz ribogojnice :)

Tekači smo skozi cel tek čutili močno silo težnosti, posebno tisti z malo več kilogrami. Tudi pot ni bila preveč salonska, suha pa sploh ne. Vendar pa blata tudi ni bilo v izobilju. Ravno toliko, da je malo drselo.

Slika
Slika
Slika

Nekateri so celo zmagali. Čestitamo. :lol:
Slika

Najboljše pa je prišlo na koncu, ko so nas postregli z ješprenom :lol: . Izžrebali nagrade za nekatere srečneže :lol: .
Slika
 Lučko
#6121
Jcerni, super kapo in gate dolSlika
 aleksander
#6153
Res je imel srečno roko tisti,ki je izbiral ime za ta hrib :wink: :wink: ,drugače pa res lepa tekmaz zmernim začetkom in nekoliko strmejšim nadaljevanjem in dobro organizacijo.Prav tako je bila nova krajša proga za najmlajše tekače in nova medalja za to kategorijo oz. za podmladek tekaškega foruma :P .Vreme je bilo danes res namenjeno prav nam tekačem in zbralo se nas je okrog 150.Se vidimo drugo leto v klančku :twisted: Špičastega hriba.

LP
Uporabniški avatar
 tadejk
#6159
Še moje poročilo.
Začetek: Nič strma cesta, ki se vleče v tri dni, klanca pa od nikoder. Po preračunavanju sem ugotavljal, da bo drugi del precej strm. Z malo rezervo pritečem pod klanec, bom že spravil noter.

Klanec:Ha, ha, vsi pred mano začnejo hoditi, prehitim kakšnega ampak izven poti je to zelo težko, srce mi hoče pobegniti. Po kakšnih desetih prehitevanjih mi postane jasno, da bom tudi jaz hodil v koloni.

Še hujši klanec: Vsi upi na tek so opuščeni, razen na manj strmih delih hodimo. Počakamo do konca, vmes se še žena trudi z "Gremo, teči, gremo!". Če pa ne gre!

Načeloma pa zelo lep tek, dobra organizacija in primerna štartnina. Edino kar me moti je to, da profil proge ni izdelan, kot bi moral biti. Saj kaj boljši ne bi bil, samo bolj "fair" bi se mi zdelo.

Tadej

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA