Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 milkec
#6630
Da ne bo kdo mislil, vsak fotograf nas je posnel, smao ne vem ali zato ker smo imeli lepe majičke ali pa zato, ker sem jim jaz mahal kot nor jih pozdravljal delal grimase.... V glavnem, ne vem če smo šli mimo katerega fotografa, da me ni posnel! Upam, da bosta Igro in Ero kaj primaknila za tako reklamo?? :? :? :wink:

No šalo na stran, na koncu je prišel da nas en Hrvat in nas veselo vprašal, če smo mi Erotovi! Pa sem veselo rekel, da smo vsi Erotove ovčičke pa smo se potem kar zaklepetali in se je izkazalo, da je bil Varaždinc in da je tako rekoč fovž TF, ker oni nimajo nič takega, pa sem ga kar na našga povabil, sem mu rekel, da bomo kmalu spet sonarodnjaki pa zdaj ko smo v Evropi moramo odpirati svoje meje, mar ne!

No tako je TF že preratse meje Slovenije (pa tudi Evrope) in je takoreč že prav svetoven! :roll:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6631
Ja, se mi zdi, da je 9.korpus, v obliki SLO tekačev, včeraj zopet "pustošil" po našem Trstu. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Mene je nekako najbolj utrudila tropasovna ravnina o kateri je pisal Milkec, ki se kar nekam vlekla, vlakla, vle.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Je pa res, da so nam bandi ob progi bili v pomoč - vsaj meni, da ni bilo preveč dolgčas in je koncentracija ostala taprava. Sicer sva s tov. Tinijem tudi kako rekla, proti koncu sem ga pa "reveža" le spustil naprej, da je lahko oddtekel svoj "normalni" ritem. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) , zato pa je zamudil lokalno "silikonarco", ob katerim je nakaterim firbcem ob progi ker nekako zastajal dih :? :? :? :? :? :? :? :? :? - jaz revež sem moral pa le naprej teči. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Verjamem, da vam je tistim, ki ste jo prišli degustirat, pašta dobro teknila.

Ines - se opravičavam, ker sem TE postaral v gospo; se bom potrudil odkupiti za neljubi spodrsljaj ob prvi priliki. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Na skorajšna tekaška snidenja !!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8)


2xLP
 ines
#6650
LojzeP, če bi bila jaz gospa :?: :?: :?: :?: :?: Enostavno ne slišim rada gospa počutim se zeloooooo mlado sploh če se nahajam v tako dobri in mladi družbi. Fotografi so slikali vsakega posebej zato, da dobiš sliko- lansko leto si jo lahko dvignil na Opčinah (ena slika 4 eur) letos pa ne vem kako bodo to speljali. Mogoče dobimo slike po pošti domov :?: :?: :?: . Se vidimo v soboto na trojkah. LP Ines
Uporabniški avatar
 obi
#6655
Zdaj je pa že čas, da še jaz napišem svoje vtise iz Trsta. :D :D :D

Organizacija prijav je bila odlična. Hvala Ines.
Vreme odlično za tek.
Organizacija teka odlična, dovolj spodbujevalcev (beri žive muzike), okrepčevalnic ravno prav in na pavih lokacijah.
Družba odlična. Milkec hvala za enkraten tek. Tako lahkotno še nisem tekel :D :D :D

Edina slabost organizatorjev pa je bila skrb za tekače po prihodu v cilj. Za ciljno črto smo bili prepuščeni sami sebi in naši iznajdljivosti. Na okrepčevalnici z Gatoradom in kifeljčki so se gužvali tako tekači kot obiskovalci, pa še postavljena je bila v podhod, pa še počasni so bili pri točenju pijače.

Splošni vtis prireditve je zelo dober. Naslednje leto se je zagotovo ponovno udeležim.


lp obi
Uporabniški avatar
 tini
#6685
Saluti, amici sportivi! :)

Vsem hvala za super druzbo pred, med(Lojze :) )in po tem fantasticnem maratonu in za logisticne usluge (Ines, Obi, Milkec pa tudi Stasi za Drenov gric-Lj).
Da se enkrat povzamem: prireditev je bila vzorno speljana (razen personala pri delitvi pijace v cilju), ambijent z mnozico tekacev, vzdusjem (bendi) pa fantasticen. Okrepcevalnic ogromno, kot se za tako prireditev tudi spodobi.
Vsej nasi cetici bo v verjetno v spominu tudi ostalo panicno iskanje WC-ja v tisti garazni hisi :) :) :) .

TNX tudi ekipi iz Drenovega grica za druzbo in prijetno prezivetje tistega prvega majskega nedeljskega popoldneva.
Regeneracija je bila pa klasicna - par laskih pirov vDG, pa vceraj savna in jakuzi, tako, da sem danes ze skoraj 100% regeneriran. :) :) :)

Se vidimo na 3kah!

Pa novim zmagam naproti..

Lp
Tini
Uporabniški avatar
 matjaz
#6689
:D :D :D :D :D :D bravooooo
 franc
#6691
Bil sem v Trstu. Bilo je enkratno. Že med tekom sem si začel tipati ušesa ali sem res to jaz ali ne. No na cilju sem ugotovil, da le nimam tako dolgih ušes. Vse se je izšlo lepo, čeprav ne z časi, ki bi segali po medalji. Z dvema urama na 21 km sem tudi jez vesel.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6692
Bravo Franc !

Važno je , kako se počutiš. in ne kaj pravijo številke.Če psiha dobro funkcionira potem tudi ni težav z ostalimi stvarmi. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

2x LP
Uporabniški avatar
 milkec
#6695
franc napisal/-a:Bil sem v Trstu. Bilo je enkratno. Že med tekom sem si začel tipati ušesa ali sem res to jaz ali ne. No na cilju sem ugotovil, da le nimam tako dolgih ušes. Vse se je izšlo lepo, čeprav ne z časi, ki bi segali po medalji. Z dvema urama na 21 km sem tudi jez vesel.


Boš vidu drugič ti bo 2x lažje!
Prvič zato ker že imaš en tek za sabo
Drugič pa zato, ker nas poišči in ti bo družba dala še dodatna motivacijo in energijo.

S časom se pa ne obremenjuj, raje preštej pretečene kilometre!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA