Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 simi
#7173
Končno sem se dokopala do računalnika, da zapišem nekaj vtisov, kar jih je ta hip najbolj živih.
Sobotne trojke so bile doživetje, da mu ni para. Najprej seveda cela zgodbica kako sem sploh zašla na 28, ampak o tem ne bi zgubljala časa in besed, a ne Staša :lol: Cel teden sem imela pravo norišnico v službi, nič prostega časa in pa tudi šparala sem se proti koncu tedna, tako, da so me podplati že prijetno srbeli in sem (sicer z cmokom v grlu) komaj čakala na ta dan. Najin vezni člen, Luka (si upam trdit), da ni vedel v kaj se je spustil, 2 forumovki :wink:
Hvalabogu, da smo eno nedeljo z Matjažem, Pio in Tinijem pretekli en približek trase, morda na enem delu še zahtevnejšega, da sem vedela da zmorem Urha :!: Pa smo ga, vsi, tacali po blatu, drseli levo, desno, nazaj a je šlo kjub temu naprej. Vmes smo se spoznili z močko, prehiteli so nas dobro skriti talenti :twisted: ...
O navijačih in 'pomočnikih' kot jih imamo forumovci se lahko samo sanja in ko se je od daleč nekje v mostah zaslišal glas: 'simiiiiii..' (kdo drug kot matjaž :P :P) z vodo v roki, bodrenjem in modrimi nasveti, geli in kdovekajvseše...matjaž, zlat si!!! Zate je bilo še lažje tečt :wink:
Ledeni dež pa je bil v ciljni ravnini pozabljen, prekrili so ga navijaški vzkliki nataše, tjaše, še koga..

Bravo Staša, Luka, vsi, se vidimo!
Uporabniški avatar
 matjaz
#7186
Zate je bilo še lažje tečt :wink:
..

Bravo Staša, Luka, vsi, se vidimo![/quote]

hja saj ne vem kam bi z vsemi komplimenti. Ampak res mi ni bilo tezko, vec, bilo mi je lepo in v ponos malce pomagati.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#7188
Pozdrav!

Tjaša napisal/-a:To je pa zato, ker se ta slab pozab, ta dobr pa naloži med spomine! Čeprav ste mal tacal po blatu, ste bli na konc zadovoljen! TO VELJA!


Pa sej tist tacanje tam po blatnem Urhu in Orlah ni bil nic slabega, samo lopatko in ajmarcek sem pozabil sabo vzet, da bi lahko kaksno poticko naredil. :-) Prav mi bodi, bom pa za drugic vedel. ;-) No, tistemu bi tezko rekel 'malo' tacanja. Seveda, ko si enkrat not se ti zdi fino, pa bi kar se, pa se ... :D Ali si ze kdaj videla mularijo, ki packa po blatu, da bi bila slabe volje? Lepo prosim, rezijo se do uses in se sploh na smrt zabavajo. :-) In z nami je bilo podobno. Toliko komentarjev in zafrkacije na racun teka v tistem cmokanju ze dolgo ne. :-) Ampak kaksna slika bi bila pa vseeno dobrodosla, da bi se lahko se drugi rezal, kaksni pujski smo bili. :-)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 mare
#7209
Tudi jaz mislim, da je bila prireditev super, vreme in vzdušje idealno, blato sploh ni bilo tako moteče, se mi pa zdi, da bi prirediteljem vseeno morali dati nekaj nasvetov, saj so nekatere stvari urejene tako, kot bi kakšno vaško društvo organiziralo svojo prvo prireditev. Kljub temu, da me lahko napadejo večni optimisti, tvegam z naslednjimi ugotovitvami:

1. Štart bi pri tako velikem številu moral biti urejen drugače, saj smo tekači, ki smo bili bolj zadaj prvih 10 minut bolj tekli na mestu. Možni so ločeni starti po kategorijah ali pa štart v boksih po dokumentiranem času (za prvi boks, ki je najpomembnejši, ostali itak niso tako pomembni, če se za rezultat vzame neto čas). Zaradi blata je bila gneča toliko hujša, saj posamezni deli poti pač niso prehodni, ali pa se tekač izpostavlja nevarnosti (videl sem kar nekaj padcev na koreninah).

2. Ciljni prostor bi kljub fizičnim omejitvam morali urediti tako, da bi omogočal nemoten iztek tekačem, ne pa da pritečeš naravnost v množico

3. Razdeljevanje obleke je bilo prava katastrofa, saj so mnogi tekači po teku čakali na obleko dlje, kot so pa tekli. Na koncu so tekači sami hodili med in po vrečah in brskali po zmešanih kupih. Ne upam si predstavljati, kako bi bilo, če nam vreme ne bi bilo naklonjeno in bi tekači v dežju in mrazu čakali 1 uro na obleko.

4. Tako kot na večini naših rekreativnih prireditev spet ni bilo poskrbljeno za odlaganje smeti in prireditveni prostor se je spremenil v velikansko smetišče. V Avstriji na takih prireditvah privežejo velike vreče za smeti na vsak drog, znak, ograjo in jih tudi odnašajo, ko se napolnijo.

5 Kilometrske oznake na progi so bile precej preredko za tiste, ki proge ne poznajo dobro.
Uporabniški avatar
 Car
#7214
Mare štej Carja za somišljenika glede tvojih dveh pripomb....še prav posebej se strinjam s pripombami o težavah z razdeljevanjem nahrbtnikov po teku in nesnage.....ampak to zadnje je že bolj stvar splošne kulture (še hujša svinjarija je bila ob EU prireditvah).....glede na to, da postaja "zdravo življenje" pravi trend inj je pričakovati vedno večje število udeležencev, bodo verjetno morali organizatorji resnično poskrbeti za malce drugačen način štartanja..........edino s pripombo o ciljnem prostoru se ne strinjam (pa ja dogaja, ko se zaletiš v navijače..:-).... no, ampak to so že nianse....

HOWGH - govoril sem
Uporabniški avatar
 Staša
#7215
Hahaha,
pravkar sem prejela privatni klic mojega lučkota (z malo začetnico):

"Prosim?"
"Ej Staša, pa ti si tolk srečna, ko tečeš!"
"A?"
"Ja šel sem na računalnik, pa se mi odpre tale screen saver."
"A?"
"A si se sploh vidla? Lej se, no, vsa nasmejana, žareča, zadovoljna. Unadva tečeta normalno, ti pa čist v enem svojem svetu, nič te ne briga, roke ti grejo mal po svoje, pa kaj, sam da tečeš, pa si vsa srečna... Dej poglej se, no...:)"
"Aja..."
"No, OK, se vidiva. Čao!"

:?: :idea: :P :D :) 8) :lol: :roll:

Hmm, če je pa tolk luštn!
Uporabniški avatar
 Fotr
#7216
stasa napisal/-a:...vsa nasmejana, žareča, zadovoljna. Unadva tečeta normalno, ti pa čist v enem svojem svetu, nič te ne briga, roke ti grejo mal po svoje, pa kaj, sam da tečeš, pa si vsa srečna...

Temu se reče teči z dušo in telesom. :shock: Če bo tvoj lučko še ene par takihle slik videl, potem ne bo nič s piknikom v Robidišču. :D :D Bo rekel, da imaš raje tek kot njega. :? Reci nekomu, naj te slika takrat ko si z njim. Mogoče pa izgledaš ravno tako srečna. :D :D
Uporabniški avatar
 BoštjanG
#7220
gregorb napisal/-a:Dule in Boštjang sta bila po moji krivdi mokra, kajti če bi bil jaz sposoben držat njun tempo bi bila v cilju pred nalivom. :oops:
Bilo je super, ni mi žal in drugo leto grem spet! (če me bosta hotela Dule in Boštjanb v ekipo, drugač si bom pa pač moral poiskati kaksne bolj počasne tekače)

Gregor, če boš še nadalje take klatil, bom javno obelodanil zakaj smo po Tvojih navodilih rahlo povešenega pogleda polnih pet minut tekli tik za Simi+Stašo, čeprav bi ju lahko takoj prehiteli! :wink:
Jaz sem vesel, da si bil v naši trojki; sploh ker si med tekom s seboj tovoril vse moje protipoškodbene rekvizite. Dobro, resda si jih spotoma trosil v obcestne jarke, česar so bili zlasti veseli tekači za nami(za božična obdarovanja ni nikoli prezgodaj). :lol:
Uporabniški avatar
 gregorb
#7229
BoštjanG napisal/-a:Gregor, če boš še nadalje take klatil, bom javno obelodanil zakaj smo po Tvojih navodilih rahlo povešenega pogleda polnih pet minut tekli tik za Simi+Stašo, čeprav bi ju lahko takoj prehiteli! :wink:
Jaz sem vesel, da si bil v naši trojki; sploh ker si med tekom s seboj tovoril vse moje protipoškodbene rekvizite. Dobro, resda si jih spotoma trosil v obcestne jarke, česar so bili zlasti veseli tekači za nami(za božična obdarovanja ni nikoli prezgodaj). :lol:


Ja za Simi in Staso smo tekli toliko km zato, ker jih pac nismo mogli prehitet. Ko pa smo končo jih, smo bili deležni glasnih komentarjev... mislim pa da so bili namenjeni tebi Boštjang ker si bil od naše trojke edini v pajkicah. :shock:
Tudi to je res da sem malo pred Urhom organiziral nagradno igro za počasnejše tekače :? . Kdor najde tekaški rikvizit ga lahko odnese domov in glej ga zlomka, če Boštjang ni zmagal v teku je zmagal v tej nagradni igri in dobil nazaj svojo oprnico za gleženj. :lol:
Uporabniški avatar
 Staša
#7235
Ne, vse tri ritke so ble lušne :shock: 8) :shock: 8) :oops: :roll:
Uporabniški avatar
 matjaz
#7248
stasa napisal/-a:Ne, vse tri ritke so ble lušne :shock: 8) :shock: 8) :oops: :roll:


:D :D :D na evo, moje ni pa nihce opazil. sama fovsijam me je. fotr, od zdaj naprej teceva samo pred puncam (vsaj prvih 50 metrov.) :D :D :D
Uporabniški avatar
 Staša
#7249
Matjaž... mmm, tist tvoj hudiček!!! :twisted:
Uporabniški avatar
 matjaz
#7253
stasa napisal/-a:Matjaž... mmm, tist tvoj hudiček!!! :twisted:


:twisted: :twisted: :twisted: khm...kater hudicekkkk? :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 matjaz
#7254
stasa napisal/-a:Matjaž... mmm, tist tvoj hudiček!!! :twisted:


:twisted: :twisted: :twisted: khm...kater hudicekkkk? :twisted: :twisted: :twisted:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA