Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#188029
Pozdravljen Leon!

Vem, da te bom teško odvrnil... toda, razmisli, da start prestaviš za kak dan, ali dva, saj je napoved za jutri in pojutrišnjem več kot "slaba" za podvig kot si si ga zastavil.

Če pa se le odločiš, srečno in varen korak.

Lep pozdrav! Zvone
#188042
No jaz sem svojih skromnih 15km za danes odtekel. Sem startal "s tabo" ob 5:00, Sedaj pa ti samo se zelim da ti uspe kar si si zadal in Srecno Kekec.

G.
#188054
Leon se mi je pravkar javil. Siba dol s Polsnika proti Litiji in za enkrat mu gre odlicno.

G.
#188068
MatMat napisal/-a:Mi lahko kdo sporoči njegovo telefonsko. Jutri bi mu delal družbo in mu pomagal pri projektu. Ne vem pa, ne kje bo nadaljeval jutri zjutraj, ne ob kateri uri.

lp


Sem ti poslal na ZS.

G.
#188081
:D

Pozdravljeni forumaši, javljam se iz Litije, za seboj imam maratonsko razdaljo in gre mi odlično (zaenkrat).Trenutno se posvečam nadomeščanju porabljene energije (makaronflajš), vse je super edino Litijskim planincem podarjam eno črno bulo, ker se na tem delu poti vedno izgubljam in tudi danes je bilo tako.

Pa še to, kaj se pravi optimizem, da zjutraj štartaš v megli in dežju in kljub slabim napovedim vzameš s seboj sončna očala. Seveda jih bom tudi uporabljal saj me je sonce razveselilo malo pred Litijo.

Posebna zahvala prijatelju Renatu, ki je poskrbel, da mi je ob postankih maksimalno udobno

Šibam naprej, hvala za podporo, se še oglasim kaj in pošljem kako fotko.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA