Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#138163
24. mesto v svoji kategoriji mi piše na diplomi, v rezultatih pa sem 29.. Kaj je zdaj res?

Na vrh sem pritekel s časom: 1 h 41 min 14 s.


Splošen vtis je odlično, organizacija super, družba noro dobra, tekel sem tudi dobro in na vrhu tudi nisem bil čisto izčrpan. Več o mojem videnju tega teka pa seveda na mojem blogu, ki ga bom napisal v kratkem.
Nazadnje spremenil Bojan Ambrožič, dne 27 Jul 2008, 17:12, skupaj popravljeno 1 krat.
 šumberk
#138169
Bojan, čestitam.
Koliko pa si imel vmesni čas na sedlu?
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#138170
Pojma nimam. Nimam ure. :?

Upam, da me je kdo slikal na Kokrskemu sedlu in bomo lahko pogledali kdaj točno je bila fotka posneta in izračunali čas.

Pozdrav na sedlu je bil res lep. Hvala vam! :)
Uporabniški avatar
 iverson
#138172
Sem bil presenečen ko sem te zagledal na vrhu, kajti mislil sem da boš tekel samo do kokrškega. Čestitam dobro si tole odtekel!

Samo so pa totalni norci te gorski tekači :D . To gre gor ko Gams. Samo stojiš in občuduješ, to njiho voljo moč ter vztrajnost.

Vreme se je pa tud popravlo, do starta, tako da je bilo po koncu teka na Kokrškem prava idila.
 zile
#138185
Čestitke še z moje strani.
Mene pa zanima kakšne so "idealne" razmere. Očitno po dežju!
Koliko je bilo postaj s pijačo , na celi progi:?:
PS:Koliko pijače povprečno spiješ na celi progi, ko tečeš na polno?
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#138188
Za moje pojme je to:

temperatura pri hitrih cestnih tekih okrog 8°C, pri težjih tekih, kot ta lahko nekoliko višja.

brezvetrje

brez padavin


Po dežju mi res paše tečt, ker je tako prijetno sveže.




Postaj s pijačo se mi je zdelo ogromno. Nisem štel. Ampak nekje 5 ali pa 6. Spil sem pa malo. sploh nisem bil žejen. Mogoče 2 mala kozarčka vode na celem teku. Pa še to ne ker bi bil žejen. Bolj zaradi psihe, da si se napolnil z novo močjo.
Uporabniški avatar
 husein
#138189
Lepa tekma in super organizacija, kakršne smo že vajeni.

Razmere (vsaj zame) niso bile idealne. Spodaj v gozdu vlažno za popiz..., od sedla na ravnini zelo spolzko, kar se je poznalo na hitrosti, vročine pa ni bilo pretirane.

Idealne razmere bi bile, če bi bila proga suha, nizka vlaga in ne prevroče :lol:

Postaj s pijačo je bilo dovolj, mislim da 6 ali 7. Piješ pa kolikor lahko.
Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#138193
Bojan Ambrožič napisal/-a:Pozdrav na sedlu je bil res lep. Hvala vam! :)

Ja, res smo glasno navijali na sedlu!
Vreme je bilo idelano za tekmo, čeprav je še uro pred začetkom bolj slabo kazalo.

Čestitke vsem, ki ste premagali samega sebe, še posebno pa sem vesel zate, Bojan, da ti je uspel izreden nastop, katerega ti razni opravljivci lahko več kot zavidajo!!!

Še malo slikovnega materiala:
http://picasaweb.google.com/bozicanze12 ... ec27072008

LP VB
Uporabniški avatar
 T1
#138196
2MUCH4ME napisal/-a:Še malo slikovnega materiala:
http://picasaweb.google.com/bozicanze12 ... ec27072008

LP VB


Hoj,

danes so ti pa fotke zelo dobro uspele. Škoda, ker nisi bil na kakšni bolj atraktivni lokaciji.
Aja, pa hvala za bučno navijanje. Čeprav danes ni bil ravno moj dan za tekmovanje.

LPT1
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#138201
Hvala Vilko!

Tudi fotke so super. Na podlagi nje sme ugotovil (če si imel uro na fotoaparatu prav nastavljeno), da sem na sedlu pritekel v uri in 3 minutah
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#138202
BRAVO DRUŽINA BOŽIČ ,izvrstne in expres slike , BUČNO navijanje HVALA tudi tebi DARJA (prava motivacija) tud vreme ste pomagal gor držat!

Grintovec je samo eden, in noč pred takim tekom zna biti zanimiva, saj ti misli vseskozi begajo na progo, vreme, počutje, razporeditev moči ... to naštevam iz lastnih izkušen, kajti ravno zaradi tega je zadovoljstvo stati na VRHU in prmagati samega sebe, čas niti ni tako pomemben. ZATO

ČESTITKE VSEM NA IN OB PROGI (eni in drugi so kralji višin)

O organizaciji in volanterskem delu gasilcev, planincev, sosedov, prijateljev in ostalih ne bi zgubljal besed. ČISTA DESETKA

LP Bojan

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA