Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 lojzeP
#10001
dpop napisal/-a:
ero napisal/-a:hojla,
upam, da vsi, ki ste se v Grosupljem res zelo izkazali, že spite :)


Hja, jest se ne spim... verjetno ker se nisem izkazal... :wink: :lol:

Upam, da sem vsaj castno zastopal barve TF
(Kategorija - Luzerji 1965-1970 :oops: :lol: )

Ampak Bog mi je prica (Sem ateist PRESS) da sem imel danes namen priti
da bi celoto "zabelil" z vsaj 10 krogi... ni slo...

CESTITKE VSEM.... "Jekleni odred TF" je raztural!

LP Darko

P.S. predvsem pa cestitke za "prezivetje".. tek po cesti polni
sleperjev in lokalnih dirkacev... noro! :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#10003
Mah, sem bučman, se še nisem naučil tole premetavat. :twisted: :twisted: :twisted:



V glavnem čestitke vsem prešvicanim ( tako in drugače - tudi pri kuhanju in mešanju je to nekaj normalnega ). :roll: :roll:
Moja malenkost je kljub ne optimalnemu zdravju poklonila Franciju en krog, tako, da zastopstvo kripl bataljona gen. 1965 - 1970, ni bilo vezana le na dpop - a. Kar sem videl v tistem kratkem času ste se imeli izredno, kar sicer niti ni tako presenetljivo, če se ve da je bil prisoten sindrom TF ( pozitivnost, smeh, vzpodbujanje, druženje, ... ).
Kot pa sem videl, vas kar nekaj ta dva dneva ni bilo omejenih le na to prireditev, ampak ste vmes, tako med počitkom, uleteli še na druga tekmovanja ( vsa čast - nepregoretim ). 8) 8)

Mi je res zelo žal, da se nisem mogel bolj aktivno udeležiti teka, a je bilo tudi tako zelo prijetno.

2x LP
Uporabniški avatar
 sbojan
#10031
Na prireditvi Tek sreče sem sodeloval le kakšni 2 uri in pol (se pravi 10 % njenega trajanja), vendar mi je bilo tako všeč, da sem že sedaj sklenil, da bom drugo leto tam celih 24 ur.

Všeč mi je bilo, ker verjamem, da smo s tekom pomagali Filipidu, da bo drugo leto tam z nami. Všeč mi je bilo, ker sem z neverjetno lahkoto pretekel najdaljšo letošnjo razdaljo (15 krogov) in če me ne bi preganjale družinske obveznosti, bi pretekel še kakšnega. Všeč mi je bilo, ker sem srečal precej zelo prijaznih forumcev pa tudi drugih tekačov, ki so z neverjetno vztrajnostjo premagovali velike razdalje. Tudi dolžina kroga se mi je zdela optimalna - vsakih 10 min se lahko ustaviš, prfočkaš za nov pretečen krog, nikoli nisi več kot 800 m oddaljen od ciljnega prostora... Tudi sama zamisel je enkratna - prideš kadarkoli odtečeš ali prehodiš, kolikor ti srce želi ter glava in noge dopustita. Res enkratno doživetje.
Uporabniški avatar
 Staša
#10041
sbojan, tvoje pivce nam je pa danes teknilo na analizi Logatca! Še enkrat hvala, je prišlo prav!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#10051
No pa se jest zdej po prespani noci.Najprej zahvala vsem clanom foruma za spodbudo in pomoc,ker brez vas si ne predstavljam odteci takega teka(seveda tudi Špelci) in moram reci da mi je bilo v velik ponos in uzitek teci za TF :!: Pa seveda za Filipida(in cimprej se nam pridruzi) :!: Super je bilo :!:
Uporabniški avatar
 Fotr
#10059
Še na nekoga sem bil ponosen v Grosupljem in sem vesel, da poznam take ljudi: Bigfrik in Matjaž. Samo videti bi jih morali, s kakšno voljo, veseljem in trmo sta premagovala monotone kroge. Kljub bolečini po velikem številu premaganih kilometrov se nista dala in sta sledila svojim ciljem. Seveda sta jih na koncu dosegla in vsi se veselimo z njima. Tudi Špela je bila enkratna, se vidi da vsestransko obvlada svoj poklic. Pa taki ljudje, kot se zbirajo na TF so doslej živeli le v pravljicah in antičnih pripovedkah in mislil sem, da so izmišljeni. A sedaj vem, da so resnični, da so to tekači, ki tečejo širom Slovenije in izven nje, zmagujejo nad samim seboj in dajejo zgled in voljo še ostalim. Bigfrik in Matjaž, veliko sta nam dala na Teku sreče!
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#10084
Pozdrav!

Cestitam vsem clanom TF, ki so nastopili v Grosupljem. Vsi prejemniki kolajn in pokalov zasluzijo tole: :cast: :cast1: itd.. :D Jasno, da je bila dekca tudi v smeri Grosuplja in sem izvajal tole: :cast: .
Sam sem dozivel samo kratek utrinek tekmovalnega utripa in moram priznat, da je skusnjava velika , da se drugo leto bolj aktivno udelezim tega teka. :roll:
Iskrene cestitke vsem.

lp, oranzni slon
 dragons
#10110
Še moj kratek komentar!
Moj namen teka je bil pomagat nekomu , ki bo vztrajal vseh 24 ur.Na kraju dogodka se je izkazalo da bo to Bigfrik tako da sem vseh 16 krogov prebil na progi z njim.Na tej prireditvi SE JE zopet izkazal kolektivni duh Tekaškega foruma. Od logistike ,druženja ,podpore ob in na progi skratka preživeli smo zelo lep dan. Lahko bi ga imenovali tekaški kamp. Mislim da so letos privabili kar nekaj tekačev ,ki bodo drugo leto nastopili v daljši obliki.

:arrow: zamisel teka je odlična , ciljni prostor skoraj idealen vendar trasa proge katastrofalna.Če bi traso speljali nekje izven urbanega naselja bi bila to prava pravljica. Tako pa tek po pločniku ,med avtomobili in za desert dokaj dolgim klancem ni bil nič kaj primeren.
:arrow: zadeva s štetjem krogov se mi je zdela preveč amaterska tako da bi bilo dobro spaviti na čipe. Mislim da bi vsak rade volje prispeval dodatnih 600 tolarjev najemnine za čip in ne bi bilo potrebno v ciljnem prostoru od 5 do 8 ljudi. Res pa je da je stvar povezana z stroški .
:arrow: zadeva ,ki pa me je najbolj motila in bi tu apeliral na organizatorja .Za vraga ne spuščajte na ta tek otrok !!! Ko vidiš otroke naslednji dan ko ima za sabo od 70 do 90km pri tem pa komaj hodi, se vprašaš ali bo ta otrok še tekel kasneje .Dobro bi bilo postaviti mejo npr.18 za dobro teh otrok.

Res da je konec prispevka zveni dokaj kritično vendar moram priznati da sem preživel dva lepa dni v Grosuplju pri tem pa moram napisati , da sem ponosen da sem član Tekaškega foruma.

Vsem udeležencem in predvsem logistiki ,kapo dol !

Lep dan vam želim ob pogledu na Kamniške Alpe.
Drago
Uporabniški avatar
 Staša
#10112
Dragons, kaj pa vem... a je bil tam kakšen otrok na silo? Po moje ne. Jaz kljub veliki množici nisem zasledila nobenega joka, le smeh in veselje...
 dragons
#10124
stasa napisal/-a:Dragons, kaj pa vem... a je bil tam kakšen otrok na silo? Po moje ne. Jaz kljub veliki množici nisem zasledila nobenega joka, le smeh in veselje...


Staša, res da sem prebil v Grosuplju 8 ur vendar sem v soboto videl tri fante verjetno "dolgoprogaše", ki ne morem reči da so komaj hodili. Res da so trije toda ne bi rad videl ,da bi bili že v rani mladosti del delovnega časa katerega od slovenskih ortopedov!
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#10128
Pozdrav!

dragons napisal/-a:....."dolgoprogaše", ki ne morem reči da so komaj hodili. Res da so trije toda ne bi rad videl ,da bi bili že v rani mladosti del delovnega časa katerega od slovenskih ortopedov!


Za kar imajo ob skejtih, gorskih kolesih, rolkah, rolerjih in skuterjih veliko vecje moznosti, kot ob hoji na 100 km. :evil:

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 Staša
#10131
Ha, pa še res je! Jaz sem pa v Grosupljem še nekaj ugotovila: kako smo prav vsi zelo pametni in drug drugemu delimo nasvete. Matjaž recimo je bil čist zdelan, pa je še vsakega komentiral: "Ne pretiravat, prehitro greš..." Jest sem tut bila mal pametna, pa sem sama tut kar šla in šla in je že mal bolelo... Pa skratka en drugega (dobronamerno) ustavljamo, sami pa... se ne moremo upreti skušnjavam naporov. Jest imam pogosto ob tem filozofijo, da če te to osrečuje, je pač dobro za nekaj. Če ne za sklepe, pa za počutje, ki potem vpliva na ne-stres, pa ta na srce, pa to na še kaj, vse skupaj pa na splošno zadovoljtvo vseh okoli nas!!! No, mal glave je pa treba met... :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA