napovedi strokovnih srečanj, seminarjev, kongresov in simpozijev
#53158
Pozdravljene tekačice in tekači!


Ob dolgoletnem delu in ob prebiranju TF ugotavljam, da imate tekači veliko zdravstvenih težav zaradi pomanjkljivega znanja ali pa celo zaradi neznanja.

Zato sem se odločila, da vam pripravim delavnico strechinga. Na njej boste pod strokovnim vodstvom Simone Voler izvajali vaje. Simona vam bo razložila osnovna pravila raztegovanja, pokazala vaje in vas bo ob vaši nepravilni izvedbi popravila.

Da pa bomo delavnico poživili, vam bom z vsem svojim znanjem odgovarjala na vaša vprašanja v zvezi s poškodbami.


Prva delavnica bo v Ljubljani (Brodarjev trg 12) v torek 18. 10.2005, naslednja pa v sredo 9.11.2005. obe ob 19h.

Cena delavnice znaša 2000 SIT. V ceno je všeta literaturo, ki jo dobite na delavnici. najem prostora in prispevek za predavateljico.

Prijavite se lahko do 15.10.2005 oziroma do 6.11.2005, in sicer preko zasebnih sporočil ali pa preko SMS na številko 041 808 457.

Delavnica bo, če bo število prijavljenih od 3 do 5 oseb.

Uživajte!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#53168
Napovedujem, da bi se nas znalo nabrati precej več kot 2 krat po 3 - 5. :wink:

PS:
Moje ZS pričakuj v kratkem. :!:
 mateja
#53217
[quote="Vlajko"]Napovedujem, da bi se nas znalo nabrati precej več kot 2 krat po 3 - 5. :wink:

Ni problema. Dva termina sta čisto poizkusno. V primeru večjega zanimanja, bomo termine še dodali. Če se vas najde skupaj 5, lahko si zberete svoj datum, pa bomo potem uskladili termin še s Simono.

Pozabila sem vas prositi za kontaktne podatke; emajl ali pa telefonsko številko.

Vsem želim en lep dan!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#53515
Že prijavljen :arrow: 18.10.2005. :D
A bom slučajno imel kakšnega sošolca iz vrst TF? :?:

Vesel bom vseh, zlasti pa tistih iz smeri Gorenjske. ( :driver: Press). :wink:
Uporabniški avatar
 rainbow
#53516
jp Vlajko, jst bom tam! :)

U'redu?
Uporabniški avatar
 pegaz
#54403
Dragi moji,

mene danes kljub dobrim namenom na tole delavnico ne bo.
Naslednji termin pa mi že od začetka ne ustreza.

V dogovoru z Matejo bi organizirali še kak termin, predvidoma v decembru. Če koga zanima, naj izrazi zanimanje tukaj. Več, kot nas bo, več bo možnosti za ponovitev!

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 še1PR
#54417
Jaz sem za 1. polovico decembra, če me ne pošljejo spet na Hrvaško.
Uporabniški avatar
 še1PR
#55816
Kandidati za delavnico,

po posvetu s Pegazom bi Mateji posredovali termin po 15. januarju?

Kako je z vašo udeležbo?
 Nataša
#55817
Jest bi tut pršla, ne glede na to, al bom takrat še Herr Flick al že Von Smallhausen (small aber crafty) - tko da ja, po novem letu bi blo fajn. :wink:
 biker
#55891
Pozdravljeni!

Tudi jaz sem zelo zainteresiran za predavanje vendar mi zgoraj navedeni termin ne ustreza.

Predlagam še kakšen termin v novembru ali začetku decembra npr.v četrtek ob 19 ali 20 uri

Lep pozdrav biker
 mateja
#58512
še1PR napisal/-a:Kandidati za delavnico,

po posvetu s Pegazom bi Mateji posredovali termin po 15. januarju?

Kako je z vašo udeležbo?



Pozdravljeni!

Si še želite delavnice? No če si....

...so prazniki mimo, tako da se sedaj lahko dogovorimo za datum delavnice. Ponujeni so dnevi od 24.1.-29.1.06. Predlagam, da se čimprej dogovorimo kateri dan ustreza večini ( sreda odpade), ura pa naj bi bila okoli 19h. Moj predlog je torek 24.1.06 ali pa četrtek 26.1.06.


LP
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#58517
Moj predlog je torek 24.1.06 ali pa četrtek 26.1.06.
.

Šele danes sem videl to ponudbo, ki je skoraj pri sosedu.
Sem zainteresiran,
24.1.06 mi odgovarja, 26.1.06 malo manj.
#58528
mateja napisal/-a:Pozdravljene tekaèice in tekaèi!


Ob dolgoletnem delu in ob prebiranju TF ugotavljam, da imate tekaèi veliko zdravstvenih težav zaradi pomanjkljivega znanja ali pa celo zaradi neznanja.

Zato sem se odloèila, da vam pripravim delavnico strechinga. Na njej boste pod strokovnim vodstvom Simone Voler izvajali vaje. Simona vam bo razložila osnovna pravila raztegovanja, pokazala vaje in vas bo ob vaši nepravilni izvedbi popravila.

Da pa bomo delavnico poživili, vam bom z vsem svojim znanjem odgovarjala na vaša vprašanja v zvezi s poškodbami.


Prva delavnica bo v Ljubljani (Brodarjev trg 12) v torek 18. 10.2005, naslednja pa v sredo 9.11.2005. obe ob 19h.

Cena delavnice znaša 2000 SIT. V ceno je všeta literaturo, ki jo dobite na delavnici. najem prostora in prispevek za predavateljico.

Prijavite se lahko do 15.10.2005 oziroma do 6.11.2005, in sicer preko zasebnih sporoèil ali pa preko SMS na številko 041 808 457.

Delavnica bo, èe bo število prijavljenih od 3 do 5 oseb.

Uživajte!



Kaksna izhodisca predlagas da te povabimo na tovrstno predstavitev tudi v MB?
 Obivankenobi
#58540
Jaz sem tudi zainteresiran za delavnico 24. ali 26. januar. Mi je vseeno! :D. Mi je zadeva še posebej interesantna, ker se že 2 meseca ukvarjam z sanacijo poškodbe obeh goleni! :oops: :cry: :?

Lep pozdrav!
 marjan
#58545
Sem zainteresiran za 24.01

Marjan

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA