napovedi strokovnih srečanj, seminarjev, kongresov in simpozijev
 Igi69
#126208
Jaz pa s tem sokom nisem zadovoljen in ga močno odsvetujem.

Namreč dosedaj sem bil zdrav, ker pa sem se začel ukvarajti s tekom, sem si rekel, da rabim kak dodatek k prehrani. Začel sem piti omenjeni sok in povem vam iz prve roke, da danes slabše tečem, pogosto me zvija v želodcu in pred očmi se mi delajo "pikice".

V stiku sem že z odvetnikom, ki mi je zagotovil, da bom lahko tako od prodajalca, kot tudi od proizvajalca tega soka izterjal pravično odškodnino!
 janzy
#126211
Igi69 napisal/-a:Jaz pa s tem sokom nisem zadovoljen in ga močno odsvetujem.

Namreč dosedaj sem bil zdrav, ker pa sem se začel ukvarajti s tekom, sem si rekel, da rabim kak dodatek k prehrani. Začel sem piti omenjeni sok in povem vam iz prve roke, da danes slabše tečem, pogosto me zvija v želodcu in pred očmi se mi delajo "pikice".

V stiku sem že z odvetnikom, ki mi je zagotovil, da bom lahko tako od prodajalca, kot tudi od proizvajalca tega soka izterjal pravično odškodnino!


Tola pa težko verjamem!
Prve dni so možne male reakcije, toda to ne verjamem da je zaradi soka.

Enkrat je nekdo pri noniju rekel, da serje vitamine in minerale :)
 Sebastjans
#126297
Igi, ce res konzumiras Xango sok, bi ti kot zadovoljen uporabnik in se ostalih nekaj miljonov uporabnikov po svetu postavil nekaj vprasanj.

Kdaj konzumiras sok in kaksno kolicino ?
Koliko casa konzumiras sok ?
Kje si kupil omenjeni sok ?
 johnson
#126304
Zadovoljnim uporabnikom pa verjetno ne zastavljate vseh teh vprašanj in dvomov? :)
 Igi69
#126316
Sok sem pil vsako jutro, dobre tri tedne. Kupil sem ga od enega izmed preprodajalcev. Na vsak način mi je žal za vsak evro, ki sem ga odštel po nepotrebnem.
 Sebastjans
#126317
Johnson zastavil sem mu ta vprasanja, ker bi rad zvedel tudi negativne ucinke, ki jih do sedaj ni bilo zaslediti. Zato me zanima, kje ga je kupil, ker se tega soka ne da dobiti kar tako. Ce nimas nekoga v Avstriji ga ne mores dobiti pod nobenim pogojem. Razno ce ga kdo prodaja, na crno takorekoc prek neta. Tam je mogoce potem marsikaj. Drugace pa spremljamo vse ki ga pijejo, namrec, ce bi bila stvar slaba ga ne bi prodali več miljonov steklenic letno.
 Sebastjans
#126319
Igi mi lahko prosim posljes na zs kdo ti ga je prodal, ce je bil ta iz Slovenije ? Mozno da gre za reakcijo, ker kar nekaj ljudi so imeli na zacetku reakcijo, tezave s prebavo, mocne bolecine, omoticnost, Po kakem mesecu so se stvari stabilizirale in bistveno izboljšale. Namrec to kaze na tezave v tistih predelih telesa, nato se stabilizira in bistveno izboljsa. Sedaj zbiram izjave od ljudi ki to konzumiraja nato bomo to tudi objavili.
 johnson
#126330
Sebastjans napisal/-a:Po kakem mesecu so se stvari stabilizirale in bistveno izboljšale.

To me spominja na tisto šalo, ko kmet opisuje, kako je navajal konja jesti iz prazne vreče. Vsak dan mu je manj dajal, in ravno ko se je konj navadil živeti brez hrane, je pa umrl. Šmentana reč!

Vse to kaže na to, da ko gre nekaj dobro, je za to VEDNO zaslužen sok. Ko pa gre nekaj narobe, pa za to NIKOLI ni kriv sok, oziroma gre samo za neke prehodne posledice. :D

Danes se počutim zelo dobro. Če bi pil sok, bi bila to zasluga soka, ne? kako lahko je zajebati človeka. Naši možgani so naravnost ustvarjeni za nasedanje goljufom.
 johnson
#126333
Igi69, tebi pa odsvetujem pošiljanje podatkov na ZS, ker to Sebastjana nima kaj zanimati. On ti ne bo nič pomagal, ne bo ti vrnil denarja ali dal odškodnino. Če pa bo prevzel odgovornost za to, potem pa le.

To jih zanima samo zato, da vidijo, če je kdo v njihovi mreži. Če ni v mreži, bi ga pač radi nekako zafrknili, pač glede na to, kaj prodaja. Teh mangosteen kakcev je malo morje, veliko firm dela te sokove. Če je njihov sok, potem pač tišina. Če pa je sok kakšnega konkurenta, potem pa imajo nekaj za v svoje brošurice. :D
 janzy
#126345
[/quote]
To me spominja na tisto šalo, ko kmet opisuje, kako je navajal konja jesti iz prazne vreče. Vsak dan mu je manj dajal, in ravno ko se je konj navadil živeti brez hrane, je pa umrl. Šmentana reč!

Vse to kaže na to, da ko gre nekaj dobro, je za to VEDNO zaslužen sok. Ko pa gre nekaj narobe, pa za to NIKOLI ni kriv sok, oziroma gre samo za neke prehodne posledice. :D

Danes se počutim zelo dobro. Če bi pil sok, bi bila to zasluga soka, ne? kako lahko je zajebati človeka. Naši možgani so naravnost ustvarjeni za nasedanje goljufom.[/quote]

Ti pa verjetno še nikoli nisi slišal za ponaredke??
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA