napovedi strokovnih srečanj, seminarjev, kongresov in simpozijev
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#125862
Ne bom dolgovezil. O tem bi se dalo ogromno napisat. Mogoče se kdaj natančneje in obširneje lotim tega problema. Rekel bom samo to da je to: NATEGA!

Naj pojasnim:
Mogoče malce krivično za ta forum, ki združuje ljudi ki nasplošno uživajo zdrav način življenja.
Pač ljudje na splošno nismo pripravljeni čisto nič spremeniti v svoji mentaliteti, kaj šele na sebi oz. se gibati. Veliko lažje je odšteti nekaj 100 € za čudežno kremco, pijačo, bilokaj oz. napravo, ki jo bomo uporabljali samo 2 minute na dan in ob gledanju TV-ja zgubili 50 odvečnih kilogramov. Ljudje ne bodite naivni! Tiste slike shujšanih ljudi na TopShopu so retuširane

Sliši se paradoksalno da ljudje verjamejo v tako TOTALNO ZAVAJANJE, a samo vprašajte koliko takih "veleumnih športnih pripomočkov, NADčudežnih kremc" se proda glede na to kako dolge (in drage) so TopShop reklame.

Trg pa se zaradi večanja procenta debelega prebivalstva takim totalnim NATEGOVLACEM samo še odpira. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Aja pa še zakaj Ta ponuja degustacije in ne vem kaj? Preprosto taka oblika reklame je daleč, daleč najcenejša.


Podobna podjetja (npr. prodaja NADčudežne zdravilne posteljnine) so organizirala celo izlete na hrvaško za upokojence. Na ta način so dobili samo ciljni trg. Pač kateri starejši pa nima vsaj malo skirvljenega križa. Baje so s takim nategovanjem neizobraženih starejših prodali več železniških vagonov te fenomenske posteljnine. Aja PS: NADČUDEŽNOST SE PLAČA! In to kako! Da je cena tudi po nekajkrat višja od tiste, ki po raziskavah sodeč celo manj krivi hrbet, kot NAD IN PREKČUDEŽNA.

O sem že predolg. Ampak takele natege me pa razkurjo do konca!
Uporabniški avatar
 vasko
#125868
Se v celoti strinjam s teboj! :evil: :evil:
Uporabniški avatar
 Radolca
#125873
dragann napisal/-a:Radolca bravo! :laola
in ko bo na razpolago čokoladca za zdravljenje mačka po piru in pir za zdravljenje mačka po vinu bom stal v vrsti.
:toast:


Vidim, da se bova morala na piru zment :D
 Sebastjans
#125885
johnson najprej bi te rad vprasal od kje ti podatek da jest prodajam sok, a slučajno nisi upazil da se soka v Sloveniji ne da dobit in da moramo ponj v Avstrijo. Glede dopinga pa bi lahko dolgovezili v nedogled in ne bi zapravljal besed. Bojan, kako lahko trdiš da je natega če sploh nimas pojma o soku, kaki si upaš trditi nekaj kar nisi preveril in žališ vse ki jim je ta sok pomagal, Namreč dovolj imam tega da nekdo govori da je natega in ne vem kaj, če se mu sploh ne sanja za kaj gre. Če nima pojma kaj so celice, kaj so antioksidanti, kaj so xantoni, kaj se dogaja v telesu itd...
 janzy
#125887
Bojan Ambrožič napisal/-a:Ne bom dolgovezil. O tem bi se dalo ogromno napisat. Mogoče se kdaj natančneje in obširneje lotim tega problema. Rekel bom samo to da je to: NATEGA!

Naj pojasnim:
Mogoče malce krivično za ta forum, ki združuje ljudi ki nasplošno uživajo zdrav način življenja.
Pač ljudje na splošno nismo pripravljeni čisto nič spremeniti v svoji mentaliteti, kaj šele na sebi oz. se gibati. Veliko lažje je odšteti nekaj 100 € za čudežno kremco, pijačo, bilokaj oz. napravo, ki jo bomo uporabljali samo 2 minute na dan in ob gledanju TV-ja zgubili 50 odvečnih kilogramov. Ljudje ne bodite naivni! Tiste slike shujšanih ljudi na TopShopu so retuširane

Sliši se paradoksalno da ljudje verjamejo v tako TOTALNO ZAVAJANJE, a samo vprašajte koliko takih "veleumnih športnih pripomočkov, NADčudežnih kremc" se proda glede na to kako dolge (in drage) so TopShop reklame.

Trg pa se zaradi večanja procenta debelega prebivalstva takim totalnim NATEGOVLACEM samo še odpira. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Aja pa še zakaj Ta ponuja degustacije in ne vem kaj? Preprosto taka oblika reklame je daleč, daleč najcenejša.


Podobna podjetja (npr. prodaja NADčudežne zdravilne posteljnine) so organizirala celo izlete na hrvaško za upokojence. Na ta način so dobili samo ciljni trg. Pač kateri starejši pa nima vsaj malo skirvljenega križa. Baje so s takim nategovanjem neizobraženih starejših prodali več železniških vagonov te fenomenske posteljnine. Aja PS: NADČUDEŽNOST SE PLAČA! In to kako! Da je cena tudi po nekajkrat višja od tiste, ki po raziskavah sodeč celo manj krivi hrbet, kot NAD IN PREKČUDEŽNA.

O sem že predolg. Ampak takele natege me pa razkurjo do konca!


Seveda spet en ki ne ve za kaj se gre pa komentira!
Poglej, zakaj vsak dan nove zgodbe od ljudi ki ga pijejo? Tudi nekaj ljudi ki se ne ukvarja z marketingom ga je pohvalilo in reklo da je najboljši produkt na svetu! Kaj bi pa rekel če bi nekdo od tvojih bljižnih rekel, ta sok mi pomaga? Ali bi mu tudi rekel da so ga natehnili?
Sej ni fora da bi shujšal pa nevem kaj, ampak preprosto ga ljudje ki ne jejo zdrave in doma pridelane hrane potrebujejo! Tisti ki si sami pridelujejo hrano pa sokove kot je bilo že povedano ga naj nebi potrebovali pa tudi njim nebi nič škodil :)
 janzy
#125888
Sedaj bi pa jaz še povedal zakaj sem toliko prepričan v ta sok.
Ker imam že toliko dobrih izkušenj in mi ga ni še nobeden skritiziral.
Toliko različnih težav pa na vseh se pozna moč tega soka!
Jaz sem sicer zdrav ampak sem bil prej zaprt in po 4 dni nisem šel na WC, sedaj grem vsak dan. Pa ko delam v nočni smeni sploh nisem toliko zaspan kot pred tem ko nisem pil soka.
Pa sem prej glih tako pil donat, ker so take reklame na TVju pa tudi ni pomagalo. Podobno je tudi z babico od punce.
Najbolj pa so pomembni komentarji ljudi ki se ne ukvarjajo z poslom in ga hvalijo!!
 johnson
#125891
Sebastjans napisal/-a:johnson najprej bi te rad vprasal od kje ti podatek da jest prodajam sok, a slučajno nisi upazil da se soka v Sloveniji ne da dobit in da moramo ponj v Avstrijo.

Še enkrat ti povem: imam veliko posrednih izkušenj s temi stvarmi. Jaz VEM, kako to deluje in točno vem, na kakšen način ljudje dobijo koristi v MLM-jih in podobnih sistemih prodaje.

Če nima pojma kaj so celice, kaj so antioksidanti, kaj so xantoni, kaj se dogaja v telesu itd...

Uf, jaz to precej dobro vem. Preberi moj dolgi post v angleškem jeziku in poskusi odgovoriti na vsako stvar. Stavim, da ne znaš. Recimo za xantone tvoje, ne obstaja noben, ki bi lakho rekel, da to pa tako in tako vpliva na telo. Niti ta tvoj Joe v Avstriji. Vaši uradni prospekti govorijo "ne vemo, kako to vpliva, mi samo domnevamo, da pozitivno vpliva." :D
 janzy
#125892
johnson napisal/-a:
Sebastjans napisal/-a:johnson najprej bi te rad vprasal od kje ti podatek da jest prodajam sok, a slučajno nisi upazil da se soka v Sloveniji ne da dobit in da moramo ponj v Avstrijo.

Še enkrat ti povem: imam veliko posrednih izkušenj s temi stvarmi. Jaz VEM, kako to deluje in točno vem, na kakšen način ljudje dobijo koristi v MLM-jih in podobnih sistemih prodaje.

Če nima pojma kaj so celice, kaj so antioksidanti, kaj so xantoni, kaj se dogaja v telesu itd...

Uf, jaz to precej dobro vem. Preberi moj dolgi post v angleškem jeziku in poskusi odgovoriti na vsako stvar. Stavim, da ne znaš. Recimo za xantone tvoje, ne obstaja noben, ki bi lakho rekel, da to pa tako in tako vpliva na telo. Niti ta tvoj Joe v Avstriji. Vaši uradni prospekti govorijo "ne vemo, kako to vpliva, mi samo domnevamo, da pozitivno vpliva." :D


Imaš prav da domnevamo, ampak očitno prav domnevamo, ker ljudje to potrjujejo, se ti ne zdi tako?
 johnson
#125894
janzy napisal/-a:Sedaj bi pa jaz še povedal zakaj sem toliko prepričan v ta sok.
Ker imam že toliko dobrih izkušenj in mi ga ni še nobeden skritiziral.
Toliko različnih težav pa na vseh se pozna moč tega soka!
Jaz sem sicer zdrav ampak sem bil prej zaprt in po 4 dni nisem šel na WC, sedaj grem vsak dan. Pa ko delam v nočni smeni sploh nisem toliko zaspan kot pred tem ko nisem pil soka.
Pa sem prej glih tako pil donat, ker so take reklame na TVju pa tudi ni pomagalo. Podobno je tudi z babico od punce.
Najbolj pa so pomembni komentarji ljudi ki se ne ukvarjajo z poslom in ga hvalijo!!

Ja, jaz upam, da bo še naprej dobro deloval na vse, na katere dobro deluje do sedaj. Name ima enak vpliv kar voda, gibanje in pozitivno razmišljanje. Bolan pa nisem bil že okoli 15 let.
 janzy
#125895
johnson napisal/-a:
janzy napisal/-a:Sedaj bi pa jaz še povedal zakaj sem toliko prepričan v ta sok.
Ker imam že toliko dobrih izkušenj in mi ga ni še nobeden skritiziral.
Toliko različnih težav pa na vseh se pozna moč tega soka!
Jaz sem sicer zdrav ampak sem bil prej zaprt in po 4 dni nisem šel na WC, sedaj grem vsak dan. Pa ko delam v nočni smeni sploh nisem toliko zaspan kot pred tem ko nisem pil soka.
Pa sem prej glih tako pil donat, ker so take reklame na TVju pa tudi ni pomagalo. Podobno je tudi z babico od punce.
Najbolj pa so pomembni komentarji ljudi ki se ne ukvarjajo z poslom in ga hvalijo!!

Ja, jaz upam, da bo še naprej dobro deloval na vse, na katere dobro deluje do sedaj. Name ima enak vpliv kar voda, gibanje in pozitivno razmišljanje. Bolan pa nisem bil že okoli 15 let.


Tako je, se čisto strinjam, tudi sam sem zelo malo bolan, samo je toliko ljudi ki tega ne dela in zato rabijo te stvari, upam da se saj tukaj strinjava :)
Uporabniški avatar
 pelvis
#125896
Janzy in Sebastajns, vidva imata kar nekaj dobrih lastnosti, kot naprimer vztrajnost in predanost. Resno mislim.

Tole s sokom, načinom pristopa ter nepismenostjo pa ... a vidva resno?
 janzy
#125899
pelvis napisal/-a:Janzy in Sebastajns, vidva imata kar nekaj dobrih lastnosti, kot naprimer vztrajnost in predanost. Resno mislim.

Tole s sokom, načinom pristopa ter nepismenostjo pa ... a vidva resno?


Hvala za pohvale.
Ja, vem da sem naredil napako z pristopom! Saj bomo vse popravili, to je bila začetniška napaka :)
Moral bi samo predstavitev omeniti, ne pa razlage!
Hvala!
 johnson
#125900
pelvis napisal/-a:Janzy in Sebastajns, vidva imata kar nekaj dobrih lastnosti, kot naprimer vztrajnost in predanost. Resno mislim.

Tole s sokom, načinom pristopa ter nepismenostjo pa ... a vidva resno?

Dobro, imata pa tudi kakšno različno lastnost. Sebastjans se mi že od prvega posta dalje zdi zelo zaničevalen in žaljiv, janzy pa ne. :)
 Sebastjans
#125902
Johnson lahko prosim pokazes kje sem žaljiv in zaničevaln. Kako bi se počutil ti če bi ti rekli recimo da tvoji otroci kradejo, ti bi pa točno vedel da to ni res. Mi lahko prosim obrazlozis to
 Sebastjans
#125903
Zato govorim to, ker sem v to 100 % prepričan in imamo rezultate, Janzy Vam je prilepil zdravniško potrdilo. Imamo tudi pričevanja ljudi itd... gres na forum da bi se pozitivno pogovoril in pridobil nekaj pozitivne energije, te pa požrejo od zavisti. Sam osebno ne bi nikoli upal trditi nekaj v kar ne bi bil prepričan, ne pa da bi govoril kar nekaj tja v tri dni.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA