področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
 danilog
#309660
Knjigo sem prebral v treh dneh. Enostavno je nisem mogel odložiti. Ker sem tudi sam letos opravil polovični ironman, me je tema še posebej zanimala. Takšnih ekstremov večina ljudi ne/ali pa noče razumeti. Vendar poanta te knjige ni v opravljenem ultramanu, ampak je to trenutek, ko vstane iz naslonjača in se odloči nekaj spremeniti. Te odločitve marsikdo ni zmožen sprejeti. Njemu je uspelo in zato je knjiga v bistvu primerna za vsakogar.
 spela*
#309689
danilog napisal/-a:Knjigo sem prebral v treh dneh. Enostavno je nisem mogel odložiti. Ker sem tudi sam letos opravil polovični ironman, me je tema še posebej zanimala.


Jaz sem ravno v treh dneh prebrala Zločin in kazen. Ampak ne zato, ker bi tudi sama letos ali kadarkoli ubila dve starki. :D

(Polovični ironman me zanima bolj v smislu, da bi ga kdaj opravila - če bi se znižale startnine -, kot da bi o njem brala reportaže drugih.)
 pipi666
#309704
spela* napisal/-a:
Jaz sem ravno v treh dneh prebrala Zločin in kazen. Ampak ne zato, ker bi tudi sama letos ali kadarkoli ubila dve starki. :D
...

:lol: :lol: :lol: :lol:

hvala za idejo, bom prebrala... in morda kdaj tudi opravila polovični ironman :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA