področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
#317525
Bedarija.

Sem samo prebral kazalo te knjige. Sploh se ne dotakne bistva. Prenažirati se nehaš, ko urediš svoje primanjkljaje v življenju. Končaš šole, ki jih v preteklosti nisi. Urediš socialno in spolno življenje. Se uveljaviš v službi. To je to.

Potem ni več potrebe po prenažiranju.

Opažam enega ali dva primerka tekačev starejša od 40 let, ki sta predebela vsaj za 20 kg. Eden teče na polno in dosega za svoja leta fenomenalne čase. Že 2-3 leta. IN NE SHUJŠA. Pustimo za trenutek ob strani, da je čudež, da ga kolena še nosijo. Si predstavljate, kakšen vnos kalorij mora to biti, da kljub tako veliki telesni aktivnosti ne shujša?

Ja nič, to sem mislil povedati.

Pa lahko noč.
#317527
milos napisal/-a:
Sem samo prebral kazalo te knjige. Sploh se ne dotakne bistva.


Morda res...morda pa ravno obratno: da se prav ta knjiga končno dotakne bistva :!: :?:
Seveda na osnovi kazala tega ne moreš vedeti...tako kot tudi jaz ne morem vedeti samo na osnovi prebiranja knjige... :wink: :mrgreen:

LP, vencelj
#317529
Brez volje ni nič. Nobena knjiga ne pomaga. Največkrat, žal, prideš k pameti šele,ko se te loti kakšna bolezen. Takrat naenkrat ugotoviš, da se vse da. Če se hoče. Tudi življenje brez čokolade, cigaret, sladkorja, klobas...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA