področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
Uporabniški avatar
 Tuareg
#35991
I Š Č E S E:

A Pilgrim s Guide to the CAMINO FISTERRA (Santiago de Compostela
to Finisterre Including the Muxia Extension), avtor John Brierley,
leto izdaje 2003 ali 2004

Vodnik, ki opisuje pot iz Santiaga de Compostele do "konca sveta"
Finisterre, enih slabih 87 km še za desert po Caminu.

Če kdo to knjigco ima, ali ve, kje se jo da dobit ali izposodit, prosim
za info. Hvala.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36406
Ko bom najdel ti pošljem telefonsko številko od društva ki je nekje v Ljubljani in ki sodeluje z društvom v Španiji okoli tega popotniškega doživetja
Camino, tako ti bojo dali kar se da izčrpne informacije.
Govoril sem sicer z gospodom med samo potjo po E-6 in sem nekje zapisal telefonsko številko, a jo ta trenutek ne najdem.Bom jo pa poiskal, in ko jo najdem ti jo pošljem.
ČAO!
Uporabniški avatar
 Tuareg
#36525
Hvala za info. Zdaj me zanima še veliko...če bodo višje in lastne sile
naklonjene, da pridem do Santiaga, potem me bo zanimalo bistveno
manj...

Predmet zanimanja so pa seveda sama trasa, prenočišča in pa kake
obpotne zanimivosti.
 Ninocka
#36555
Prijateljica je lanski avgust preživela na tej romarski poti. Vem, da ima tudi eno knjigo (ne isto, kot jo iščeš ti).
Uporabniški avatar
 Ksenija
#181010
sem bila na predavanju te pravnice... zanimiva ženska in njena knjiga... mene tudi privlači nekaj podobnega...
Uporabniški avatar
 jozeg
#181035
knjige ravno nimam, imam opis poti v (Pilgrims Ways to Santiago in Galicia - Fisterra-Muxia Way - 30 strani) - nekaj strani bi se dalo poskenirati. Sicer pa je vsaka skrb odveč, gradiva o vseh in tudi teh zadnjih treh etapah Santiago - Fisterra je v turističnih pisarnah v Santiagu dovolj, tam sem pred dvemi leti vzel tudi omenjeno knjižico v angleščini.
povezave xacobeo.es, v nemščini (Jakobs Weg), angleško (St James Way)
Pot je enako dobro označena, kot prvi del poti (Camino Frances) - še enkaj podatkov iz knjižice: etape Santiago de C. - Negreira (20 postelj) 30 km?
Negreira - Olveiroa (34 postelj) 33 km
Olveiroa - Fisterra (24 postelj) 30 km
 Anastazija
#186660
Jaz imam vodnik v angleščini: Camino Finisterra, Camino Frances in Camino Portuguese. Lahko posodim, če me pokličete na 041-780-845.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA