področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
Uporabniški avatar
 bekele
#73757
Ima kdo naprodaj knjigo Treniraj trdo zmaguj z lahkoto oz. ve, kje bi se jo dalo kupiti?Hvala
LP
Uporabniški avatar
 bojanu
#73758
Citiram iz ene druge teme na TF, z uporabo magičnega ukaza išči (nisem jaz pisal spodnjega teksta):


e-mail: penca.janez@siol.net ;
tel. : 07/ 33 41 582 ali 07/ 33 41 686 ;
naslov : Janez Penca, Valantičevo 18, 8000 Novo Mesto

Cena knjige je s poštnino vred 2000 tolarjev !!!???!!! Verjemite, da je po pravici povedano prepoceni glede na vsebino knjige!!! Upam, da sem
komu s podatki pomagal?
Uporabniški avatar
 KHAN
#84678
Vsakomur priporočam, da si kupi to knjigo!!! Za mene je postala kar nekakšna tekaška biblijia!!! Ponujali so mi zanjo že 50 eurov pa je ne dam, ker je resnično noro dobra. Najprej malo opiše Keni9jo, standard, življenje na splošno. Potem so življenjepisi od najboljših kenijskih tekačev, kako trenirajo...! Kako trenirajo v taborih itd.! Res kupite jo!!! :!: :!: :!:
Uporabniški avatar
 dedic
#84727
Res privlacno........"zanimivo".. :D 8) :).....
Uporabniški avatar
 dedic
#84728
KHAN napisal/-a:Vsakomur priporočam, da si kupi to knjigo!!! Za mene je postala kar nekakšna tekaška biblijia!!! Ponujali so mi zanjo že 50 eurov pa je ne dam, ker je resnično noro dobra. Najprej malo opiše Keni9jo, standard, življenje na splošno. Potem so življenjepisi od najboljših kenijskih tekačev, kako trenirajo...! Kako trenirajo v taborih itd.! Res kupite jo!!! :!: :!: :!:


No ce knjiga stane manj kot 50 evrov bi jo lahko prodal za 50 evrov si kupil novo in zasluzil preostanek denarja....a ni tko?!?!?! :P :D :wink: :)
Uporabniški avatar
 Radolca
#221931
Da ne odpiram nove teme, vas obveščam sledeče.
Po kar nekaj pretečenih polmaratonih, treh maratonih in par individualnih tekih sem izdal brošurico napisano na 40 straneh formata A5.
Naslov knjižice sem izbral Zakaj tečem?

Za naslovnico sem si omislil eno čedno slikco Slika pred štartom teka iz Radovljice v Škofjo Loko
http://picasaweb.google.si/p.kobilica/V ... 8325388930

Če koga kaj več zanima, naj ga pa :rol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA