področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
Uporabniški avatar
 tae
#77928
Tatjana, glede na to, da si ti že izkušena in dolgoletna tekačica, nam prosim povej, ali se zadeva splača ali ne.
Uporabniški avatar
 Tatjana
#77935
Tako strašno izkušena ravno nisem, dolgoletna pa pa tudi ne ;)
Koliko sem nahitro prelistala knjigico, ne piše ravno kaj dosti (za tak denar tudi nisem pričakovala slovenske Lore of Running) - bolj na kratko in jedrnato osnovne stvari. DVD pa bom pogledala doma, ker mi ga rač. ne bere.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#77948
ZdravkoC napisal/-a:Ravnokar sem knjižico s CD naročil po telefonu. Baje, da jo prejmem drug teden po povzetju... :shock:
Od 10.11.2006 do danes je že kar nekaj vode preteklo, moje naročilo pa zija v prazno :?:
 zappa
#77967
Pa moje tudi.
 gibson
#77976
Jaz sem sem ga dobil po dobrem tednu, ampak dvd je zanič. :( Po nekaj minutnem predvajanju "zamrzne" in to na vseh predvajalnikih (pc, divx, dvd). Kot opažam nisem edini. Po posredovanju so mi obljubili, da mi bodo poslali novega. Sedaj čakam že teden dni. Očitno imajo tehnične težave!

Lp
Uporabniški avatar
 Tatjana
#77977
Jaz imam podobne težave z DVDjem :?
 zappa
#77999
urban praprotnik napisal/-a:Lepo pozdravljen tekač.

Ustvaril sem knjigo (80 strani) z DVD-jem (33 min), ki sem jo poimenoval Tekaški trener. Namenjena je rekerativnim tekačem in vsem tistim, ki bi to radi postali.
...
Urban Praprotnik (tekaški trener)
dober tek[/u]


Očitno imajo uporabnik tvojega DVD-ja in knjige kar nekaj težav: DVD ne dela, Palestra očitno ne komunicira, na zadevo se dolgo čaka. Jaz sem zadevo naročil pri tebi po telefonu in tudi še čakam (ni krize, lahko še počakam, čeprav me navdušenje ob zgodbah o nedelujočih DVDjih mineva). A lahko kaj komentiraš te zaplete?

LP,
Tomaž
Uporabniški avatar
 Tatjana
#78000
Tudi mene to zanima, ker knjiga brez DVDja je skorajda neuporabna.
Uporabniški avatar
 žure
#78047
Žal opažam, da nisem edini s problemom nedelujočega DVD-ja.
sem mislil, da je predvajalnik za časom...

Problem sem rešil piratsko :twisted:
Skopiral sem si DVD v file na raunalnik, tam mi predvaja BP, edino včasih potrrokira.
 zappa
#78074
žure napisal/-a:Žal opažam, da nisem edini s problemom nedelujočega DVD-ja.
sem mislil, da je predvajalnik za časom...

Problem sem rešil piratsko :twisted:
Skopiral sem si DVD v file na raunalnik, tam mi predvaja BP, edino včasih potrrokira.


Okej, kaj takega je sicer vedno možno, ampak to ni fora. V bistvu je popolnoma nesprejemljivo, če prodajajo defektne oz. nestandardno posnete DVD-je.
#78205
Žal kar nekaj časa nisem bil na Tekaškem forumu.
Glede težav z DVD-jem pa tole.

Očitno je bilo nekaj narobe z DVD-ji.
Zato smo jih dali delati še enkrat in zdaj bodo vsi, ki so Tekaškega trenerja že kupili dobili nov DVD.

Zaradi težav z DVD-ji je tudi prodaja zastala
in od danes naprej šiba naprej.

Se opravičujem za težave.

Lep pozdrav vsem!
Urban Praprotnik
Uporabniški avatar
 Tatjana
#78206
Bomo novi DVD dobili tudi tisti, ki smo kupili pri Canguri?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA