področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
#75899
Lepo pozdravljen tekač.

Ustvaril sem knjigo (80 strani) z DVD-jem (33 min), ki sem jo poimenoval Tekaški trener. Namenjena je rekerativnim tekačem in vsem tistim, ki bi to radi postali.

Vsebina:
Uvod
Zakaj prav tek
Osnovni nasveti
Kako začeti
Območja obremenitve
Vrste teka
Krepilne vaje
Raztezne vaje
Načrtovanje treninga
Kako dojemati bolečino
Tekaške poškodbe (z ortopedinjo Ksenijo Šimnovec, dr. med)
Prehrana (Mag. Nada Rotovnik Kozjek, dr. med.)
Tekaška oprema
Misli o teku
Priloge (preglednice in načrti treningov)

Cena je 3.900 SIT
Knjižico in DVD naročite na
palestra@palestra.si
www.potdouspeha.si
051346897

Urban Praprotnik (tekaški trener)
dober tek
Uporabniški avatar
 lunca
#75925
Ja, sem videla danes v Sobotni prilogi. Slišati je zanimivo!
Uporabniški avatar
 Damijan
#77020
Je že kdo naročil? Mnjenja?

Na mail palestra@palestra.si mi že en teden nihče ni odgovoril... Čudno!
 mojA
#77042
Pravkar sem naročila knjigo na omenjeni mail, bomo videli(Urban je krasen trener, moji hčerki je treniral do letos) .
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#77043
Ravnokar sem knjižico s CD naročil po telefonu. Baje, da jo prejmem drug teden po povzetju. Se čujemo, čuj. :shock:
Uporabniški avatar
 žure
#77068
Jaz jo pa že imam in se mi zdi v redu.
Za začetnika zvrhan kup infirmacij, tudi za izkušenega rekreativca se kaj najde.
Opisana in prikazana je tehnika teka, pa nazorno prikazane najpogostejše napake pri teku, prikazi krepilnih in razteznih vaj, misli o teku,... v knjigi pa še o prehrani, napogostejše poškodbe , načrtovanje,...
Vse, kar moraš vedeti na enem kupčku :!:
Edino na DVD predvajalniku mi ga noče predvajat (mogoče zato ker kliče po novem?) in ga moram gledat preko računalnika.
Skratka: :clap: za Urbana Praprotnika.
 marjan
#77092
ZdravkoC napisal/-a:Ravnokar sem knjižico s CD naročil po telefonu.


"A boš kaj šparou, a uš use zapravu za tek":wink:

Pozdrav v Maribor
Uporabniški avatar
 miro
#77099
Tudi jaz naročil po mailu, pa nobenega odgovora, verjetno bom moral tudi jaz telefonirati.
Lp
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#77112
marjan napisal/-a:A boš kaj šparou, a uš use zapravu za tek...
Ti se kar smej, jaz že vem kam moram nalagat sredstva. Vase :!:
Če bi pa ti šel kaj laufat, ti posodim jurja ... :arrow: ... se hecam, saj veš, da sem jaz tud' gajc.
Čuj, lahko bi pa odlaufali Barbarin tek (Štafete) 3. 12. v Velenju? Kaj praviš? Brez obremenitve, zgolj ... tako pač.
Uporabniški avatar
 Damijan
#77125
Mene je včeraj vendarle pričakalo obvestilo poštarja...
Malo prehitro sem zgornji post napisal.
Ko jo preberem, pa kaj več..
Uporabniški avatar
 bigk
#77441
Pred 5 dnevi sem poslal mail, vendar knjige še vedno nisem prejel. Je potrebno telefonirati ali še malo počakati?
Uporabniški avatar
 Damijan
#77445
Malo še počakaj...
Jaz sem v soboto mail napisal, v petek pa dobil knjigo...
Plačal nisem 3990, pač pa skoraj 5k... Poštni rubež!
Uporabniški avatar
 tae
#77465
5 jurjev za 30 minutni DVD, to je pa too much. Zanimivo je to, da sem imel tudi sam v planu to nabavit, po drugi strani je pa vprašanje, če bi zvedel sploh kaj novega, kar še ni bilo napr. govora tu na tekaškem forumu ali v drugi literaturi. No, vseeno prilagam direkten link, kjer morda zveste še kaj več:

http://www.potdouspeha.si/tekaski_trener.php
Uporabniški avatar
 Tatjana
#77471
Pri naročilu v spletni knjigarni http://www.cangura.com je zadeva malo cenejša - okoli 4100 SIT s poštnino vred (5% popusta za člane kluba Eli - včlaniš se zastonj in je brez obveznosti, imajo pa ta teden še akcijo - 50% popusta na poštnino). Bo pa verjetno poštar vseeno dodal zraven še nekaj 100 SIT :roll:
Uporabniški avatar
 Tatjana
#77922
Naročila včeraj popoldan, dobila danes dopoldan. Plačala pa 4403 SIT - če ne bi zamudila akcije s poštnino, bi še malo manj.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA