področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
 Lonna
#102063
supr, bom pa zdaj več začela s kolebnico skakat.
 klopotec
#102071
Kolebnica. Nekaj mi je šinilo. Oktobra grem na Štenge, pa nimam kje vadit. MB mi je malo predaleč. Enkrat bom do tedaj že še šel na Štenge, več pa ne. Kaj mislite, a bi kolebnica kaj pomagala za "boljše" Štenge. Saj nimam nobenih ciljev, tekmovalnih mislim, samo da jih pač pretečem in se malo družim tam s tapravimi tekači.
Torej kolebnica, za kaj je dobra.
Uporabniški avatar
 Vreme
#102074
Lonna vedeti moraš, da je počitek zelo važen sestavni del tekaškega treninga. Telo namreč pridobiva na kondiciji in moči takrat ko počiva in ne takrat ko teče. Sliši se sicer malo čudno a tako pač je. Zato vseakakor ne pozabi na počitek!
 Lonna
#102092
o škoda. kaj pa ko mam vsak dan treninge, ali je to tudi slabo za telo? al se lahko potem med vikendom fajn spočijem?
Uporabniški avatar
 Vreme
#102095
Lonna napisal/-a:o škoda. kaj pa ko mam vsak dan treninge, ali je to tudi slabo za telo? al se lahko potem med vikendom fajn spočijem?


Pretiravanje zna biti biti napaka začetnikov. V prvi fazi se drži 13 tedenskega programa in uspeh ne more izostati. kaj pa boš kasneje pa poslušaj svoje telo :D
Uporabniški avatar
 cgorazd
#265386
Meni je ta knjiga zelo pomagala. Še preden sem začel redno trenirati is sem bil zgolj priložnostni tekač. Ko pa sem v roke dobil to knjigo in jo začel prebirati sem se takoj odločil za začetni 13-tedenski program, ki sem ga kar dvakrat obrnil :-). Nato pa sem nadaljeval z naprednim programom....in... Veliko nasvetov v knjigi mi je pomagalo in tudi dnevnik pišem od takrat naprej in sedaj imam že tri dnevnike polne :-). O pretečnih kilometrih in maratonih pa bom govoril kdaj drugič :-). LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA