področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

Uporabniški avatar
 mac
#278820
Jaz sem jih danes prejel po pošti: ene kompresijske, katere sem naročil in so ok in ene navadne"kitajske :D ", zraven pa še ene naročene za punco, ene podtaknjene, pa še druge podtaknjene za mene :lol:

No ni panike, ker ni bilo drago!

Pa lep pozdrav
 runing man
#278898
Fantje,
samo tokrat še javno pišem post na vaše godrnjanje.
1. veliko št. uporabnikov foruma, je zelo zadovoljnih in lepo tečejo v novih nogavicah. Nikoli niso pisali postov, pač so me kontaktirali in to je to...
2. pajo- začniva s teboj... že pred časom si me kontaktiral (prvi), ko sem šel v nabavo; vendar pa me nisi nikoli poklical. Takrat bi lahko ugodil vsem tvojim željam.(samo asics in ne nizkih modelov). na tvoj zadnj zs, pa sem ti odgovoril in rekel, da nimam zate željenega modela asics, za punco pa da. Za protiponudbo sem ti predlagal PROLIMIT v črni barvi... to je vse kar imam ta moment na zalogi v tvoji št.
3. mac- to me je pa zabolelo... po telefonu si bil ok, tale tvoj post pa je malo hinavski. Vse te nogavice izdeluje svetovno priznani licenčni dobavitelj.. in govoriti da si dobil "kitjske nogavice je resnično nefer. Sicer imaš pravico do svojega mnenja... ne vem katere so zate kitajske... poslal sem ti Asics kompresijske, za punco 2pack- casual poletne nogavice(plave barve) in še ene gratis salewa. ne spomnim pa se četrtega modela... lahko pa celo pošiljko slikaš in daš v temo, pa naj "raja" presodi. ne pozabi dodati cene s poštnino vred.
4. pauleto- kdo si ti? si mi kdaj poslal zs? jaz nikoli nisem nič dobil.
5. bobsaap- ja dobil sem tvoj zs... pričakuješ odgovor v 24. urah? Nekatri imamo službe in tečemo :D cene in slike nogavic imaš v postu. številke in vse ostalo pa se lahko dogovoriva... kompresijske nogavice so 10€, ostale od 4-5 ..

Nekateri resnično niste fer. To je pač posledica teh forumov, verjamem da v živo ne bi bili tako sovražni, ker nimate za kaj biti. Ne bom več trošil energije in časa, da bi se obranil grdih madežev, katere ste mi nadeli. Lahko pa javno pozovem vse zadovoljne forumaše, da še oni dajo svoje komentarje, pa da vidimo katerih je več... :laola

zaključek: v športnem duhu, sem vam ponudil nekaj dobrega in brez konkurence. Nekateri pa se tako odzivate. Pač, takle mamo. Samo chuck norris je idealen.
Vsi, moji novi prijatelji me lahko kontaktirate, v vseh letnih časih in boste dobili nogavice za vse priložnosti... tudi vas in vse ostale lepo pozdravljam! Zaradi mene se ta tema lahko zaklene!

......... za vse ostalo pa je tu Mastercard!
lp
Uporabniški avatar
 mac
#279420
Running man: nisem hotel biti žaljiv, mogoče sem se samo slabo izrazil ali pa si ti slabo razumel!!!

Če še enkrat pogledaš, sem ti oddal dva smeška in ti zdaj še enega :D , kar pomeni, da nimam namena te "hujskati". Napisal sem, da so kompresijske nogavice ok oz. sedaj ko sem jih sprobal, povem da so super, navadne tekaške so tudi ok, čeprav moje mnenje je da nič posebnega, glavno pri kratkih je to, da je vesela punca, ker je prejela nepričakovano darilo od mene(modre)in pa roza od tebe. Napisal sem tudi da niso drage.

Tudi nisem imel nameta žaliti kitajcev - dokler me kakšen ne prehiti.

Upam da se še kdaj kaje zmeniva!

Lp
 runing man
#279492
mac napisal/-a:Running man: nisem hotel biti žaljiv, mogoče sem se samo slabo izrazil ali pa si ti slabo razumel!!!

Če še enkrat pogledaš, sem ti oddal dva smeška in ti zdaj še enega :D , kar pomeni, da nimam namena te "hujskati". Napisal sem, da so kompresijske nogavice ok oz. sedaj ko sem jih sprobal, povem da so super, navadne tekaške so tudi ok, čeprav moje mnenje je da nič posebnega, glavno pri kratkih je to, da je vesela punca, ker je prejela nepričakovano darilo od mene(modre)in pa roza od tebe. Napisal sem tudi da niso drage.

Tudi nisem imel nameta žaliti kitajcev - dokler me kakšen ne prehiti.

Upam da se še kdaj kaje zmeniva!

Lp


Ok. Everything is OK, now... potem ti pošljem po mailu še tisto kar sva zmenjena :clap:
v kontaktu pa sva tudi še za naprej :wink: ; kar je pa najbolj važno, da je bila punca prijetno presenečena :lol:
lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA