področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 urbancek
#317464
A lahko v teh hladnejših dneh nosim kompresijske nogavice pod pajkicami oz. kako se to obnese? Je to sploh še sprejemljivo, ali lahko poslabša tekaški performance oz. rezultat? Kakšne so vaše izkušnje s to kombinacijo? Hvala!
 hagar
#317511
Rad bi si kupil kompresijske nogavice, vendar so mi CEP-ke predrage. Gledal sem po netu, pa sem zasledil X-SOCKS run energizer ki so 25 EUR. A mogoče kdo ve kje jih prodajajo pri nas ? A ma mogoče kdo kakšno cenejšo varianto ?
Uporabniški avatar
 pajo
#317516
Lidl -Hofer. Ni hec. Poznam kar nekaj tekačev, ki so čisto normalno letos tekli 42 km na LJ maratonu in več kot samo to. Izbiraš pač sam.
 hagar
#317521
pajo napisal/-a:Lidl -Hofer. Ni hec. Poznam kar nekaj tekačev, ki so čisto normalno letos tekli 42 km na LJ maratonu in več kot samo to. Izbiraš pač sam.

Sem že bral na forumu, in sem tudi želel kupiti v hoferju, ampak naj bi jih en čas ne imeli ( sem jim poslal mail ) A mogoče veš kje drugje kjer bi imeli ugodno ceno...
 Kaja2737
#317526
hagar napisal/-a:Rad bi si kupil kompresijske nogavice, vendar so mi CEP-ke predrage. Gledal sem po netu, pa sem zasledil X-SOCKS run energizer ki so 25 EUR. A mogoče kdo ve kje jih prodajajo pri nas ? A ma mogoče kdo kakšno cenejšo varianto ?

Omenjen model X-Socksov imajo v Sloveniji, jaz sem ga kupila v Hervisu. Če se ti ne mudi pa kar počakaj na Hofer/Lidl, so tud v redu štumfi :)
Uporabniški avatar
 lojze
#326025
jaz uporabljam kupljene v sportdirect po ceni 7 do 9 Eur, kompresijske za tek in so za treninge zelo v redu, kupim pa manjšo številko od številke noge (copat 45, nogavice 39 do 42).
Uporabniški avatar
 klatez
#326035
Včeraj sem jih videl pri nas v Lidlu - jih imajo še nekaj na zalogi, cena 5€.

So približno takšne (malo drugačna barvna kombinacija):
Slika
Uporabniški avatar
 lojze
#326055
klatez napisal/-a:Včeraj sem jih videl pri nas v Lidlu - jih imajo še nekaj na zalogi, cena 5€.

So približno takšne (malo drugačna barvna kombinacija):
Slika

kupil sem tudi v lidlu, pa se mi zdijo precej večje kot deklarirana številka na njih, kakšna je tvoja izkušnja, meni kljub 3 številkam manjša imam še precej prostora pri prstih in pride čisto do kolen.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA