področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 papikele
#336330
Gleda nošenja telefona na teke itd. Bodite malo pozorni kako prihaja v stik z vlago. Garancija se v takih primerih prekine ker se notranji senzorji obarvajo rdeče in na servisu smatrajo, da je padel v vodo...
Uporabniški avatar
 matej712
#336432
@lucho - jaz uporabljam podobnega, pred 2 letoma sem ga dobil na Triglav teku. Dobro se obnese tudi na 2-3 urnih tekih (kadar ni prevroče ali pa je med potjo možnost oskrbe z vodo - sicer je kapaciteta premajhna), poleg tega ima še žep za hrano/telefon/ključe. Precej boljši od dveh pasov za en 0,5l bidon (enega sem kupil v hoferju, drugega dobil na LM), ki sem jih tudi uporabljal.
#336441
Jaz imam tudi zelo podobnega za daljše teke. Sicer sem s tekočino zelo nezahteven, tako da je zame dovolj :) Lani sem enkrat avgusta zgodaj zjutraj naredil pot iz Kranja do Krvavca ter nazaj (55km) s takim pasom in 5imi geli :)
Nič ne žuli, če je dovolj stisnjen tudi skače ne :D

Lp
 lucho
#336453
Super, hvala. Ga bom kar vzel, saj tudi cena ni pretirana, če se ne bi obnesel. Sicer pa mnogo športnih dodatkov "tweaknem" oz. po domače obdelam, če je potreba, da jih prilagodim sebi. :D
#336863
Pas za štartno številko in gele spet na zalogi... (cena s spletnim popustom je 7,12€)
http://topatlet.si/sportna_prehrana/vzd ... /race_belt
Slika
Na voljo je še pas za štartno številko in gele s torbico in torbica za na kolo
Slika
TOPATLET
Ulica Jana Husa 21
1000 Ljubljana
Odprto vsak delavnik 10h - 18h

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA