področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

#344143
imam dve tekaški jakni, ena je od karrimor x lite kolekcije za 30eur(zdej vidim da bi jo dobil za 20eur :( ) ter mizuno za 90 eur.
Razlike med njima vidim predvsem pri kroju,mizuno je ko ulita ,ko karrimor je vredu.
Druga zadeva je,zračnost.Mizuno je malenkost bolj zračna ,fleksibilna in nasplošno je material malenkost boljši,amapk res malenkost.
Glavno vprašenje-ali so vredni svojega denarja:
Mizuno je bila in bo še vredna svojega denarja,sva dala kar neki že čez in sem jo dal malce v pavzo.Karrimor jo nadomešča zelo dostojno,predvsem z ceno,nasplošno sem z njo zelo zadovoljen in mislim da bom dal podobno pot čez.
Kupil sem jo prek spleta(velikost nič prej sprobal).
Kar se tiče lidla,hofer.....imam par stvari .....zadovoljen......
#344154
Xlite je kolekcija "višjega razreda". Imam kratke hlače v katerih sem bil 16h+, zajel vse vremenske razmere in so se dobro obnesle. Material je OK in se hitro sušijo.

Tudi Hofer in Lidel sta OK, ampak daljši je tek in dalj časa imaš na sebi opremo, bolj opaziš razliko.

Drugače je pa tako, po redni ceni preplačaš 5x, v akciji pa samo 3x. ;)

Se pa da ugodno dobit tudi superge priznanih znamk: SportsDirect - akcija superge
#344155
Se strinjam. Xlite je recimo kot Hofer Inoc varianta. Malce dražje in precej boljša kvaliteta.

Imam kar nekaj stvari iz kolekcije xlite in sem zelo zadovoljen, tudi z omenjenimi kratkimi hlačami.

Problem vidim le v zavajajočem oglaševanju znižanja.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA