področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 simonxsimon
#354889
Zdravo.

Trenutno sem v fazi nakupa športne ure, ki bi poleg teka prišla prav tudi pri drugih aktivnostih, kot so hribolazenje in plavanje.

Najbolj sem trenutno navdušen nad uro Suunto v spodnji povezavi:
http://agp.si/suunto-spartan-sport-black-hr.html

Kar me sedaj zanima so mnenja o tej uri. Prav tako pa tudi, kakšne so kaj njene cenejše alternative s podobnimi funkcionalnostmi in kakšno uro vi priporočate.

V naprej hvala za pomoč.
 ogi
#354892
Z zelo podobnimi, ce ne skoraj identicnimi funkcijami je kar se mene tice trenutno dalec najboljsi nakup Polar M400 za vec kot se enkrat manj denarja (150-160eur). Edino kar ima ta Suunto boljse je opcija za plavanje, ki ga M400 nima. Ce ne rabis plavanja pa vsaj kar se mene tice ni prav veliko za premisljevati.
 ogi
#354896
Enako kot Spartan Sport... samo gps based. Barometra nima ne Spartan Sport ne M400.
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#354899
Če rabiš vsestransko uro z barometrom, poglej za rabljenimi Garmin Fenix 3 na bolhi. Se dobijo precej ugodno (200-250 EUR), ker ljudje prodajo zaradi nabave novega modela Fenix 5. Ta seveda, glede na zelo malo novosti napram trojki, ni vreden svoje napihnjene cene.
 bossteb
#354900
Jaz imam TomTom Adventurer, je zelo enostaven za uporabo, ima pa nekaj finih funkcij. Med drugim barometer, in preko tega merjenje 3D opravljene razdalje, sledenje gps tracka, ki si ga nalozis vnaprej (mi je zelo prav prislo na Corsa de la Bora in po zasnezeni poti cez Ratitovec do Soriske planine), kar solidno natancen kompas...
Je pa urca 300 € in za zahtevnejse uporabnike ima malce "svoh" software na spletni strani... Ampak ko se navadis na njihov sistem in če povezes na stravo ali mapmyrun, imas vec ali manj vse kot ostali.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA