področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

#368757
Že leta hodim po istih poteh v svoji bližini in čeprav obstajajo sezonska nihanja njihove gneče, prej nisem videl vzpona, kakršen se je zgodil med pandemijo. Vedno je lepo imeti mirno pot, vendar v celoti podpiram čim več ljudi, ki uporabljajo in kažejo zanimanje za naše lokalne naravne vire, in mislim, da je res super, da nas je pandemija toliko bolj spodbudila, da smo bolj zdravi.

V zadnjih nekaj tednih sem opazil precej strmo upadanje števila ljudi, ki sem jih videl, da so zašli na poti, ko sem bil tam do te mere, da sem ta vikend videl le 6 pohodnikov, 2 gorska kolesarja in 2 drugi tekači na moji dolgi progi. Za poti na območju Los Angelesa je to pozitivno pusto.

Ali to vidijo tudi kje drugje ali je to samo okoli mene? Ne morem si pomagati, da se ne bi vprašal, ali je to posledica povečanega števila cepljenj in ljudi, ki so se odločili, da jim ni treba več hoditi v gozd, lahko pa je povsem naključen ali kakšen drug razlog, kot je morda še nekaj čudovitih poti, ki so jih odkrili Pogrešam.

Bi rad vedel, kaj ljudje doživljajo drugje. Ali v zadnjem času manj ljudi teče po stezi192.168.0.1 routerlogin 192.168.l.l

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA