področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

Uporabniški avatar
 vidkul
#56449
Živjo!

Jaz bi nujno potreboval bon za popust v hervisu. Če ga kdo ima, se toplo priporočam, če bi mi ga odstopil. morda ti leži v predalu se s kaksnega teka, pa ga nimas namena porabiti, meni pa bi prisel zelo prav. se ze vnaprej zahvaljujem. :D

lp Vid
 lana
#56474
jaz imam samo za intersport od lj.maratona, vem pa tud da te dni poteka v hervisu akcija -20% ddv,kr pomeni , da je vsa roba skonto -20%, kr iznese ddv.Mislim,da traja se par dni, drugac pa vsake tolk casa
dobim kupone za popust,sam ne vem tocno kdaj bodo naslednji,odvisn kolk nujn rabs...Tolk ti lahk pomagam.
lp
Lana
Uporabniški avatar
 runner
#56475
mislim da se je akcija "brez DDV" ze koncala
:-(

jaz imam bon samo za intersport (sorry)
Uporabniški avatar
 vidkul
#56476
Živjo!
Hvala za ponudbo. Za Intersport imam tudi sam bon, samo mi čisto nič ne koristi. V Hervisu imam dobropis in bi si zato kupil Polarja. Zato bi potreboval Hervisov bon. Če ga kdo ima ga z veseljem zamenjam za Intersportovega.
A kdo mogoče ve, kje so Hervisove bone nazadnje delili?

lp Vid
Uporabniški avatar
 vidkul
#56477
Glede Hervisove akcije. Ne pride v poštev ker gre na naročilnico, in bo kasneje plačana kot pa traja oz. je trajala akcija. Zato potrebujem bon.

lp vid
Uporabniški avatar
 ales
#56478
Imam en bon za 15% popust-sam je za prodajalno v Kopru..Če ti ustreza, ti ga lahko pošljem.
Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#56479
Jaz ti lahko odstopim bon za 15% popust v Hervisu!!! (dobil na SAM-u)!!
Pošlji mi na ZS podatke, kam naj ga pošljem.

LP Vilko B.
Uporabniški avatar
 vidkul
#56482
Hvala za ponudbe. Potrebujem bon, ki velja za Hervis Lj-Vič. :)

lp Vid
Uporabniški avatar
 Cowboy
#56487
lana napisal/-a:jaz imam samo za intersport od lj.maratona, vem pa tud da te dni poteka v hervisu akcija -20% ddv,kr pomeni , da je vsa roba skonto -20%, kr iznese ddv.Mislim,da traja se par dni, drugac pa vsake tolk casa
dobim kupone za popust,sam ne vem tocno kdaj bodo naslednji,odvisn kolk nujn rabs...Tolk ti lahk pomagam.
lp
Lana


znižanje ni blo -20%, ampak -16,67% :wink:
Uporabniški avatar
 marathon95
#56494
vidkul napisal/-a:Živjo!
Hvala za ponudbo. Za Intersport imam tudi sam bon, samo mi čisto nič ne koristi. V Hervisu imam dobropis in bi si zato kupil Polarja. Zato bi potreboval Hervisov bon. Če ga kdo ima ga z veseljem zamenjam za Intersportovega.
A kdo mogoče ve, kje so Hervisove bone nazadnje delili?

lp Vid

20 % popusta.
lp
Maja
To su mi odgovorili iz Tomas športa za pitanje o popusti za Polar, pa se probaj dogovoriti s njima da li imaju to kaj te zanima
Uporabniški avatar
 pegaz
#56510
Vid,
jaz mam en bon viška. Javi se, kdaj ga prideš iskat.
Pa greva skupaj v Hervisa, ogoče še jaz kaj kupim :)
Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 vidkul
#56523
Živjo!

Hvala Pegaz za ponudbo, a mi je 2MUCHE4ME poslal bon za Hervis. Ti pa sporočim, če bon ne bom moral uveljaviti v hervisu na Viču, vseeno si pa vabljen da greva kaj še nabavit :D

lp Vid

p.s. verjetno bom šel danes ali pa jutri.
Uporabniški avatar
 vidkul
#56589
ura S625x je bila kupljena :D

hvala, vsem.

lp vid
Uporabniški avatar
 pegaz
#56592
Nč "kupljena"!
KJE SO GRAFKI??? PA BARVICE?
:roll: :roll: :lol:
LL Pegaz :)
Uporabniški avatar
 vidkul
#56618
pegaz napisal/-a:Nč "kupljena"!
KJE SO GRAFKI??? PA BARVICE?
:roll: :roll: :lol:
LL Pegaz :)

to še pride. Moram najprej na tečaj za S625x, da jo spoznam :D
sej ma tolk funkcij kot windowsi samo upam da bo bolj stabina :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA