področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 maja1
#4560
Pozdravljeni,

obveščam vas, da lahko v tem tednu kupite odličen tekaški copat Nike SKYLON po nižji ceni.

Preglejte tudi ostalo ponudbo tekaških copat. :lol:

Lep dan želim, kljub dežju... pardon, snegu.
 superga
#4583
Tule je še link na ponudbo tedna:http://www.superge.si/html/svn/479-AA.shtml
Uporabniški avatar
 Z*
#4590
Spet ena ogromna moška copata! :shock: A za ženske pa nič? :evil: :evil:
Rabim št. 37, pa dobro blazinjeno, za trening!!! Na superga.si ni skoraj nič uporabnega, vsekakor ne pod 20 jurjev. :!:
Uporabniški avatar
 Z*
#4608
Hvala za trud, si me dobil, res, ulovil za besedo predvsem na tistih za 19.990, kar je pač tako rekoč 20.000. Tale model NB 435 sem pa dejansko pomerila, a mi je bil 37 tesen, v 38 je noga plavala, 37.5 so pa rekli, da ne obstaja. Pa zdaj vidim, da bi naj bil in celo 2 širini. Bom morala bolj natančno pogledati ...
 superga
#4621
Mogoče še en nasvet, ker je v spletni trgovini superge.si na zalogi cca. 50.000 parov obutve je večkrat možno velikosti, ki jih v trgovinah ne najdete več dobiti na spletni trgovini.
L.P.
Uporabniški avatar
 rolca
#5010
Živjo!

Jst tud iščem ene superge zase, tko da bom ful v stilu, k grem naslednjič tečt :wink: Pa bi rada mela en lep tekaški dres (ja, ero, sem že naročila) pa ene kul, ful špon mega mislm...superge. K bi mi bile prav. Udobne pa tko.
Ampak jih do sedaj nisem še našla. K mam ful čudne krake. In me skoraj vsak par preveč tišči.
A se da kje probat več modelov? Od različnih znamk? Pa a se mogoče da kkšnga prodajalca al pa predstavnika kr na dom poklicat, ker sem namreč na vozičku in bi blo tko bolj kul. Sej drgač bi pa tud do štacune lahko uletela. Ampak lenobo je tud treba negovat, če se da, a je prou, banda!?! 8)


rolca
 superga
#5031
Rolca;
Glede tekaških copat zate bomo že kaj našli. Vabim te v trgovino TOMAS SPORT v ljubljanski CITY PARK , kjer imamo veliko ponudbo tekaških copat (za pokušino si lahko malo pogledaš tudi na internetu . www.superge.si). Tudi za bolj zahtevna stopala bomo kaj našli (različni modeli imajo različna kopita, s tem, da New Balance izdeluje tudi enake modele v različnih širinah).
Če pa ti aprilsko vreme ne odgovarja mi sporoči naslov na moj e-mail in pridemo z copati tudi na dom (e-mail: igor@superge.si); se bomo dogovorili kdaj .
Lep pozdrav;

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA