področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 maja1
#5841
Ja, saj vem; :P malo heca
Uporabniški avatar
 matjaz
#5843
maja1 napisal/-a:Ja, saj vem; :P malo heca


:D :D :D maja, mislim da bos jutri zelo iskana zenska, Torej ko bos v letih, in se ti bo zdelo, da je zanimanje zate upadlo, naredis AKCIJO in dren je garantiran. :D :D :D
 Nataša
#5851
Uuuuuu, Tini je šu pa u partizane. :shock: pa kako hrabro in mrko gleda 8) , k da bo lihkar kšn most na sutjeski napadu!! :roll: sam a veš zdele si mogoče še fejst dec, če pa ti Danny mal pogleda v karte in kuglo, ti pa loh pove da boš mel čez 30 let 30 kil preveč, grdo ženo pa še nogo ti bojo odrezal.

tko da Tini ne ga srat, ostani to kar si, je bolš!
:D :D :D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
 tini
#5853
Nataša napisal/-a:Uuuuuu, Tini je šu pa u partizane. :shock: pa kako hrabro in mrko gleda 8) , k da bo lihkar kšn most na sutjeski napadu!!


Tako je! :D :D :D
Pripravljam se na osvojitev Trsta naslednjo nedeljo! :D :D :D

LpTini
Uporabniški avatar
 lojzeP
#5867
A se to eni lepšate al "lepšate" ? 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

2xLP
Uporabniški avatar
 matjaz
#5871
:D :D :D Zakaj bi bil samo dobr? Naj bo se lep! :D :D :D
Uporabniški avatar
 Bajsi
#5904
Nataša napisal/-a:, če pa ti Danny mal pogleda v karte in kuglo, ti pa loh pove da boš mel čez 30 let 30 kil preveč, grdo ženo pa še nogo ti bojo odrezal.


Helou!
Nataša, ne ti meni tko o Titu.

Uz maršala Tita
junačkoga sina
nas neče ni pakao smest,
mi dižemo čelo,
mi kročimo smelo
i čvrsto stiskamo pest.

Vladimir Nazor

(ko drukčije kaže,
taj kleveče i laže
i našu če osetit pest!)
 Nataša
#5908
Kdo pa govori o Titu???!!! sej je vse sam na Tinija letel! :roll:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6044
Včeraj sem bil mal "kvizlinga" :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: , in sem opravil državljansko dolžnost v "Majini" majči, ki je zeeeeeelooooooooo huda, pa še finančno zadeva izleda vedno bolj sprejemljiva. :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Maja in seveda Igor, še enkrat hvala za požrtvovalnost in korektenost. :D :D :D :D :D :D
O uspešnih rezultatih, z novima majčkama, pa bom seveda ažurno poročal. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

2xLP
 Lučko
#6052
:twisted: Lojz, za zastojn majčko bi jst dva mesca lagal, pa tud Kvizling, Juda Škrjot, pa... vse bi bil :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6055
Ja, Lučko, tako kot si zadnič napisou, smo pač nekateri podpisali za ene parkrat po 100 km s "tapravo" firmo. :D :D :D :D :D :D :D :D

Sicer si pa vidu kaj je rezultat pravega šarma !!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Mačke okrog mene, mačke na meni, mačke ...

2xLP


P.S. Čaki, da se bo še Matjaž pohvalu
#6211
maja1 napisal/-a:V tem tednu smo pripravili ponudbo tekaških superg New Balance.

Nakup prinese 15 % popusta, poleg tega vam podarimo tekaško majico Puma v vrednosti 5.990 sit. :D



a še velja tole?
bi blo zlo fino :P
lp bor
Uporabniški avatar
 MihaPR
#6280
hm, maja, jest bi mel eno uprašanje. sicer bi mel majco, ampak bl me zanima, ce se lahko pri vas oglasim s starimi NB in ce mogoce pri vas kdo obvlada dolocit pronacijo iz superg. Sam sem namrec skušal po navodilih na internetu ugotovit, sam mi kr ne rata. Mikajo me pa NB 1022 :)
Uporabniški avatar
 Bor
#6282
maja1 napisal/-a:Bor,
tole še velja, ampak samo še danes. :(

Lp

Maja


hvaaaaaaaaaala

sem bil včeraj v siti parku pa sem jih kupil,
je bil glih igor(?) tam

ps. pa tut majčko sem dobil
in oboje tut že sprobal - super

lp bor
 Lučko
#6488
Lojjjjjjzeee, Maaatjaaažžžžž Slika
jaaaaaaaz maaamm tuudddd NB 1022 Slika, pa tudddd maaajčko zastojn dubu Slika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA