področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

Uporabniški avatar
 matjaz
#6491
Lučko napisal/-a:Lojjjjjjzeee, Maaatjaaažžžžž Slika
jaaaaaaaz maaamm tuudddd NB 1022 Slika, pa tudddd maaajčko zastojn dubu Slika


NO, ZDAJ SE PA LAHKO Z NAMI DRUZIS!!! :D :D :D
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6498
Dobrodošel med "tapravimi" ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ampak, da ne bo pomote, še vedno bo potrebno mal migat, a ne ! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

2x LP
Uporabniški avatar
 matjaz
#6500
lojzeP napisal/-a:Dobrodošel med "tapravimi" ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ampak, da ne bo pomote, še vedno bo potrebno mal migat, a ne ! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

2x LP



:D :D :D ni nujno, lahko tudi sminkira :D :D :D ah, za LUCKA ni blema, saj je ze zagiftan s tekom. :D :D :D
Uporabniški avatar
 tini
#6508
Lučko napisal/-a:Lojjjjjjzeee, Maaatjaaažžžžž Slika
jaaaaaaaz maaamm tuudddd NB 1022 Slika, pa tudddd maaajčko zastojn dubu Slika


Ja, zdej mas vse sanse, da bos vodilni v vasi trojki! :) :) :)

Lp
Tini
 Lučko
#6512
tini napisal/-a:Ja, zdej mas vse sanse, da bos vodilni v vasi trojki!

:shock: :cry: Vse blo OK, če neb blo v trojki NatašeP, sej veš Tini ženske majo skoraj povsod komando :wink:. Pa š neki, puglavar tud ne morš bit, če si najšibkejši člen Slika

matjaz napisal/-a:...saj je ze zagiftan s tekom.

...pa s katerim drugim tudSlika

lojzeP napisal/-a:Dobrodošel med "tapravimi" !

:D Lojz, če bi ti vs vedu zakva sm k vm prestopu, kva so mi vs oblubl, dal... :twisted: :wink:
Sicer pa Lojzi, dobrodošel v EU, kako kaj na Balkanu :?: Slika
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6523
O, hvala na vprašanju, g. Tanovi, oz. po tanovem Taobkroženi. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Pri nas, kako da kažem, vse po starem, razen, da si je ga. Mama med mojim svetim dopustom zlomila roko, :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: pa smo jo šli danes, v Europo seveda, obiskat, in malo potolažit, ker je vmes imela itak rojstni dan.
Pa naj še kdo reče, da nam bo nova tvorba prinesla kaj dobrega, ko se je že začelo takole.
Sem z mislimi že ( spet ) na morju, in preštevam kilometre. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

2xLP
 mojA
#7190
Moje superge grejo tut počas proti koncu. Forumovke - ali ima katera NB ŽENSKO IZVEDBO? Pa kakšen komentar bi bil dobrodošel.

Moram pa še nekaj napisat. Se mi je ŠELE malo prejle posvetilo, da je Igor iz TS2 in iz Superg ena in ista oseba! Sem bila že ful navdušena, kako sta tadva človeka prijazna! V Cityparku imate pa tudi enega ZELO prijaznega prodajalca, ki se je blazno potrudil, da bi našel kakšne primerne superge za našo Urško. Igor mi je že direktno iz superg rezerviral ene in edine res ok, žal pa niso bile prave velikosti. No, taistega Igorja sem že iskala v trgovini, če bi bilo možno naročit (še predno so postale zastonj prosim) forumske majčke v otroški velikosti, pa ga žal nisem dobila. Igor - mogoče boš pa tole prebral ?
 superga
#7201
Močka, lep pozdrav;
Najprej glede majice, sporoči mi za kakšno velikost majice gre (višino v cm) in bomo naredili kakšno majico.
Na forumu uporabljam ime "superga", da ne zgledajo moji prispevki kot hvaljenje za superge.si ali TS.
Najlažje me je dobiti na mail: igor@superge.si, kjer se lahko tudi dogovorimo za kakšna testiranja copat ipd. Nekej modelov imam stalno na zalogi za testiranje (NB 1022, 832,725) in si jih je možno sposodit za dan ali dva , da jih preiskusite. Naši prostori so v KONEX-u (CESTA NA BRDO 109)kjer je možno prevzeti copate.
Nekateri člani foruma so to že preizkusili in upam, da so bili zadovolnji.
Lep pozdrav;
p.s. pa seveda hvala za pohvalo prodajalca v Cityparku.
Uporabniški avatar
 milkec
#7204
superga napisal/-a:p.s. pa seveda hvala za pohvalo prodajalca v Cityparku.


Tudi na Čopovi je en fejst prodajalec (z očitnim znanjem), potem je ena prodajalka, ki se mi zdi bolj frišna, ampak se je ful potrudila, druga pa je bila bolj tako tako, pač mogoče je imela slab dan.

Na splošno pa zelo pozitiven vtis! Igor pohvale!
Uporabniški avatar
 brunoje
#7212
superga napisal/-a:Nekateri člani foruma so to že preizkusili in upam, da so bili zadovolnji.


Vse je res!

Tudi jaz sem izkoristil Igorjevo ponudbo in testiral dvoje različnih superg in se potem lažje odločil. Torej sedaj sem novi z NB 1022 in ko sem proti večeru prvič tekel z njimi sem moral nekam kjer je bilo manj luči, tok so se svetle.

Ta možnost, ki nam jo daje Igor je res zlata vredna, poleg tega ga pa lahko človek izkoristi tud zaradi njegovih izkušenj in kakšen dobrodošel namig :idea: ! prav pride. Prvi vtis ko daš superg na nogo je sicer pomemben, vendar tale možnost testa med tekom je tista prava. Pri men je bilo tko da mi je reebok bolje sedel, vendar med tekom ni blo več tko dobr.
Torej, hvala Igor in priporočam tak način tud vsem vam, ki ne veste točn kaj vam paše na nogo.

lp
bruno
Uporabniški avatar
 Recko
#7333
Najprej se moram pohavilt, da so tudi pri nas v Prekmurju - v MS - prodajalci (vsi) v TS2 - SUPERRRR ! :D :D :D

Žal pa nimamo možnosti za testiranje superg ali copat kot mi pravimo v Prekmurju, tako kot vi tam doli v glavnom varoše !? :cry: :cry: :cry:

Upam, da bomo tudi mi imeli več sreče - mogoče že v Radencih !???
 superga
#7365
V Radencih bo v soboto test REEBOK tekaških copat. Ker je Reebok uradni sponzor prireditve žal osatlih blagovnih znamk ne bo prisotnih.
Bo pa naša ekipa iz MS pripravila test copat na kakšnem teku na vašem koncu.
Trenutno že lahko napovem test v NEDELJO 15 MAJ, ŠMARJEŠKI TEK in PETEK 29 MAJ VELENJSKO JEZERO.
L.P.
 superga
#7366
Če ima kdo kakšen predlog za test naj sporoči in bomo poskusili urediti. Ker imamo trgovine po vsej Sloveniji in stalno na razpolago testno kolekcijo copat ne bo težav.
Uporabniški avatar
 Recko
#7372
superga napisal/-a:Če ima kdo kakšen predlog za test naj sporoči in bomo poskusili urediti. Ker imamo trgovine po vsej Sloveniji in stalno na razpolago testno kolekcijo copat ne bo težav.


OK ! :D :D

Če ne prej Vas vabimo na Olimpijski tek v Moravske Toplice 19.06.2004, kjer se običajno zbere do 350 tekačev in pohodnikov !

Ps:
Zanimajo nas tudi druge superge (NB,....) !
 superga
#7388
Hvala za predlog;
Na testu imamo blagovne znamke NB (modeli 1022, 832m in ž, 725 m in ž, 706, RC 330), PUMA PHASIS (m in ž), NIKE (PEGASUS m in ž, SKYLON m in ž, ZOOM ELITE, MAX MOTO), ADIDAS (RESPONSE CUSHION, m in ž), REEBOK (Premier road m in ž, RACER).

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA