prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#207405
kaj to zadnje samo pri meni tako zgleda ali je pri vseh tako?
imam kaj narobe nastavljeno?

_____________________________________________
Priponke
Graphic1.jpg
Graphic1.jpg (126.59 KiB) Pogledano 39917 krat
 luzr
#207457
Če imata še vedno težave kontaktirajta administratorja. Čeprav ne vidim težave.

Marčni in bacek, omenjene fotografije ne morem pogledati. Zgolj javljam v Firefoxu mi deluje forum kot ponavadi... :mrgreen:
Tudi v IExplorerju deluje normalno; poslkusil sem neprijavljen.

(Malo me boli glava od utripajočih reklam... :mrgreen: )
Uporabniški avatar
 Loni
#207467
Pri meni je zmešnjava tako na lisički kot na IE, ampak samo na službenem računalniku. Prav mi bodi, kaj pa visim gor med službo :wink:
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#207470
Uroš Sobočan napisal/-a:Marčni lisičko si naloži kdo pa še uporablja IE??? :twisted:


ne znam. jaz sem si pred par meseci nov mobitel kupil, pa je še zdaj cel projekt, da recimo SMS pošljem, kako si naj pol na računalniku kaj preuredim. raje ne.
pa če sem odkrit, sploh ne vem kaj ta lisička sploh je. :oops:
 *ajda*
#207549
Ker je slika "majhna" ne znam razbrati, v čem je problem.

Mogoče zelo veliko število tem, ki jih objavla nek gost? Sama sem to opazila pri poročilih s prireditev, ki to sploh niso - prej gre za vabila.
Uporabniški avatar
 Atalanta
#207564
Poskusita klikniti na veliko rdečo piko/kroglo, na kateri piše TEKAŠKI FORUM. V zgornjem levem kotu. Pri meni deluje.

LP, A.
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#207587
*ajda* napisal/-a:Mogoče zelo veliko število tem, ki jih objavla nek gost? Sama sem to opazila pri poročilih s prireditev, ki to sploh niso - prej gre za vabila.


jajajaja, to ja. pa vedno sta po dva.
ampak danes ni več.
 *ajda*
#207599
Pri meni je pa še vedno tako :(
Odpiram pa v Firefoxu. Tudi klik na ikono TF ne pomaga.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA